The Mimosa

***

USA, Florida

2.8

Celkové
hodnotenie
2.8
50 5

The Mimosa - Hotelová izba
The Mimosa - Posedenie
The Mimosa - interiér hotela
The Mimosa - Posedenie
The Mimosa - interiér hotela
The Mimosa - Ubytovanie
The Mimosa - Hotelová izba
The Mimosa - Dvojlôžková izba
The Mimosa - Hotelová izba
The Mimosa - Dvojlôžková izba
The Mimosa - Hotelová izba
The Mimosa - Dvojlôžková izba
The Mimosa - Ubytovanie
The Mimosa - interiér hotela
The Mimosa - Izba s výhľadom
The Mimosa - Hotelová izba
The Mimosa - Hotelová izba
The Mimosa - Hotelová izba
The Mimosa - lehátka pri bazéne
The Mimosa - hotelový bazén
The Mimosa - hotelový bazén
The Mimosa - interiér hotela
The Mimosa - kúpeľňa
The Mimosa - hotelový bazén
The Mimosa - hotelový bazén

Wi-Fi

Vysvetlenie piktogramov

Podrobné info o zájazde

V skratke o hoteli

Tento boutikový hotel The Mimosa sa nachádza v samom srdci štvrti Mid-Beach, domov pre zlatú Miami Beach, ktorá Vás pozýva na prechádzku po rozsiahlej piesočnej pláži s množstvom aktivít.

Poloha

Hotel The Mimosa sa nachádza sa medzi South Beach a exkluzívnym Bal Harbor, v srdci Miami v modernej štvrti. Priestranná piesočná pláž pred dverami hotela Vás pozýva na dlhé prechádzky. V okolí hotela nájdete množstvo reštaurácií a obchodov. Medzinárodné letisko je vzdialené cca 22 km.

Vybavenie, ďalšie služby

Hotel je nefajčiarskym zariadením so 60 izbami, recepciou, reštauráciou, výťahom, záhradou, slnečnou terasou, vonkajším bazénom (ležadlá), Wi-Fi pripojením, službami práčovne, parkoviskom. Vo wellness si vychutnáte aj masáže, ktoré sú poskytované čiastočne externou firmou.
Hotel akceptuje platbu kartami: TUI Card/VISA, MasterCard, American Express, Diners.

Ubytovanie

  • Štandardná izba: dvojlôžková izba: (20 m²) manželská posteľ, detská postieľka: zdarma, klimatizácia, trezor, žehlička, Wi-Fi pripojenie, SAT TV, rádio, CD prehrávač, vaňa alebo sprchový kút, sušič vlasov.
  • Izba s kuchynským kútom: dvojlôžková izba, 2 dvojposteľové postele, manželská posteľ, detská postieľka: zdarma, klimatizácia, jedálenský stôl, telefón, Wi-Fi pripojenie, SAT TV, rádio, CD prehrávač, vaňa alebo sprchový kút, sušič vlasov.
  • Izba s orientáciou na morskú stranu: (20 m²) dvojposteľová izba, detská postieľka, klimatizácia, set na kávu a čaj, minibar (za poplatok), telefón, Wi-Fi pripojenie, SAT TV, rádio, CD prehrávač, vaňa alebo sprchový kút.

Stravovanie

  • Raňajky (kontinentálne).

Pláž

priestranná piesková pláž.

Oficiálna kategória: ***
Oficiálna stránka: http://themimosa.com/

USA

Bohaté prírodné i kultúrne bohatstvo, obrovská rozloha, poloha medzi oceánmi predurčuje Spojeným štátom americkým pozíciu lídra, nielen v svetovej ekonomike, ale aj v oblasti cestovného ruchu.

Hlavné mesto: Washington
Časový posun: -6h

Mena: Americký dolár
Kurz: 1€ = 1.1001 USD

Florida

Florida je často spájaná s veľkým množstvom kvetov, čo nie je vôbec náhodné, pretože v španielskom jazyku znamená Florida ,,kvetinový". Medzi najznámejšie národné parky patria močiare Everglades, ktoré obývajú rôzne živočíchy spoločne s krokodílmi a aligátormi. To, aký je medzi nimi rozdiel vám sprievodcovia rady povedia. Florida je známa aj pre mesto Orlando, kde sa nachádza hneď niekoľko zábavných parkov ako napríklad Universal Orlando Resort, v ktorom nájdete niekoľko zábavných svetov.

Hotel Fakultatívny výlet Atrakcie v okolí

Fakultatívne výlety v okolí

MIAMI, Florida

Fakultatívny výletPláže

Miami

Najznámejším a najnavštevovanejším mestom Floridy je nepochybne Miami. Časť Miami Beach, kde sa nachádza prevažná väčšina luxusných hotelov, sa tiahne pozdĺž pláže severne od centra mesta. Miami Beach je preslávená dlhou piesočnatou plážou s azúrovo modrou farbou mora. Miami je však tiež mestom poznávania. Nájsť tu môžete napríklad morské akvárium s desiatkami morských obyvateľov. Navštevovaná je tiež Opičia džungľa. Samozrejmosťou sú aj zoologické a botanické záhrady a múzea. Južná časť miamskej pláže - South Beach - bola v roku 2008 vyhlásená za najlepšiu mestskú pláž sveta.

Islamorada, USA

Fakultatívny výlet

Islamorada

Islamorada alebo ,,dedina stromov'' sa nachádza na Floride. Názov patrí od španielskych prieskumníkov, ktorý sa kedysi nachádzali v tejto oblasti. Islamoradu zasiahol v roku 1935 hurikán Labour day, ktorý usmrtil 423 ľudí. Na ich počesť dali postaviť pamätník, kde je i popol zhorených obetí. Najznámejším obyvateľom Islamorady bol bývalý hráč baseballu, Ted Williams. Pri sčítaní ľudu v roku 2010 mala Islamorada približne 6120 obyvateľov.

Zaujímavé miesta v okolí

South Beach, USA

Pláže

South Beach

Keď sa povie Miami, každý sa v predstavách presunie na slnečné a horúce pláže Atlantického oceánu. Tou najobľúbenejšou je pre miestnych aj turistov z celého sveta jednoznačne SoBe, ako znie tunajšie pomenovanie pre South Beach. Jej rozvoj sa začal už začiatkom 20. storočia, no v roku 1926 ju z veľkej časti zasiahol hurikán, a tak sa jej história musela začať písať odznova. Aj napriek daným udalostiam je dnes táto vychytená pláž s farebnými búdkami pre plavčíkov jednou z najrušnejších.

 

Downtown Miami, USA

HistóriaKultúra

Downtown Miami

Historické centrum Miami je priam povinnou zastávkou, nech už prechádzate ktoroukoľvek časťou Floridy. Hlavnou pamiatkou tejto štvrte rozliehajúcej sa po boku Miami River, ktorú určite neprehliadnete je Freedom Tower, takmer 80-metrová veža v stredomorskom štýle. Dokončená bola v roku 1925 a pôvodne slúžila ako ústredie The Miami News. V súčasnosti tu môžete nájsť múzeum súčasného umenia. Po dávke umenia a histórie vás zláka nezabudnuteľná atmosféra American Airlines Arena, kde si môžete pozrieť niektorý zo zápasov NBA alebo zažiť koncert známeho umelca.

Little Havana, Florida

PlážeKultúra

Little Havana

Asi hodinu vzdušnou čiarou od skutočnej Havany sa nachádza miesto, ktoré ako by jej z oka vypadlo. Pravé kubánske špeciality a vôňa cigár, ktorá prenesie do exotickej Kuby každého nájdete na každom rohu aj na území Miami. Little Havana, ponúkajúca všetko, o čom ste snívali a čo ste zatiaľ nestihli zažiť, ak ste nenavštívili prvú komunistickú krajinu na západnej pologuli. Prostredie dotvára aj park Maxima Gomeza, známy ako Domino Park, ktorý ponúka lokálne reštaurácie a podniky, vďaka čomu tu dosiahnete autentický zážitok.

 

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR