Recenzie na Hotel Arcanus

*****

Turecko, Side

4 216 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
216 5

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Možnosti pre deti
Pláž

Recenzie na Hotel Arcanus pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Boli sme so všetkým spokojní.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Všetko OK. Super animatori, pracu odvadzaju na jednotku.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

V Turecku Side hotel Arcanus som bola prvý krát v roku 2016 a v tomto roku som uvedený hotel navštívila opäť. Tak ako prvý krát, bola som veľmi spokojná opäť. Poskytované služby na vynikajúcej úrovni, personál a ich ústretovosť hodnotim veľmi pozitívne. Čistota izieb, spoločných priestorov ako aj pláž pravidelne udržiavané. More nádherné, pokojné s miernym vlnením. Voda teplá. Pozitívne hodnotím aj celodenné poskytovania stravy a občerstvenia počas celého dňa. Kladne hodnotím poskytovanie vynikajúcich nanukov,o ktoré nebolo núdza i dezertov počas dňa v určených hodinách. Hlavne veľmi pozitívne hodnotím činnosť klubu Planet Fun. O zábavu mojej 7 ročnej vnučky a 14 ročného vnuka sa dobre postarali počas dňa animátori Janka, Samko a Alex, ktorí svojim priateľským prístupom k deťom vypĺňali rôznymi zábavnými činnosťami deti počas dňa. Konečne som počas večerného mini disco počula saturácku hymnu v slovenskom jazyku, ktorá je vynikajúca hlavne textom a melódiou. Zvlášť by som žiadala pochvalu pre animátorku Janku, ktorá mi veľmi pomohla s problémom, ktorý sa mi vyskytol napriek tomu, že to nepatrilo do jej hlavnej činnosti ako animátorky. Veľmi si to cením, hlavne jej ľudskosť a ochotu pomôcť. Mohla som spokojne prežiť zvyšok dovolenky. Uvedený hotel odporúčam rodinám s deťmi. Ďakujem za príjemné prežitie dovolenky. Chcem upozorniť dovolenkárov, aby si dávali pozor na osušky, ktoré je potrebné vrátiť v poskytnutom počte, nakoľko dochádza k ich odcudzovaniu zo strany turistov. Ale to sa netýka už poskytovania služieb hotela, ale samotných turistov.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Bolo všetko perfektne čisté. Personál bol milý, ústretový. Delegátka si splnila svoje povinnosti dokonale. U delegátky by som privítala viac informácií o Turecku, príp. o histórii hotela. Bola to krásna, plnohodnotná dovolenka..Takto si predstavujem služby na dovolenke. Animátori Janka, Samko a Alex boli fantastickí.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Super bolo uplne vsetko. Animatori bez vyhrad.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Veľmi spokojný.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Všetko sa nám páčilo a najmä možnosti aktivít pre teenagerov a veľmi dobrá práca animátorov. Všetky aktivity, ktoré organizovali boli super. Animátori boli milí, veselí ,ústretoví a ochotní ľudia, náš syn ani po 15 dňoch nechcel ísť domov, jedným slovom pre nás super PLANET FUN.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

V tomto hoteli sme s manželkou boli už viackrát, tak môžeme porovnávať s minulými pobytmi. Strava stále výborná a vo veľkom množstve a pestrosti. Veľký výber ovocia a zákuskov a pekárenských výrobkov. Personál milý a ústretový. Výborná delegátka Z. Behúlová, stále usmiata, vždy poradí a všetky naše požiadavky hneď vybavila. Strava výborná a pestrá aj v bare pri pláži. K bazénu sme nechodili, len na pláž k moru, ktoré bolo priezračné a teplé. Pravidelne sa starali o čistenie pláže a o jej čistotu. Konečne obnovili bar na móle a pribudla na ňom aj sprcha. Naopak, čo nás zaskočilo, že z troch umývavačiek nôh od piesku zostali len dve. Stále chýba viac spŕch na pláži. Sú sústredené len pri chodníku na mólo. Záhrada pekná a udržiavaná. Izba nám tiež vyhovovala, stále čistá a denne menili kúpeľňové uteráky a doplňovali izbový minibar nápojmi. Vody na pitie bolo dostatok po celý deň na viacerých miestach pri baroch.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands