Patong Resort

***

Thajsko

4.1 117 recenzií

Celkové
hodnotenie
4.1
117 5

Titulná fotka
Patong Resort A
Patong Resort P
Patong Resort P
Patong Resort GA
Patong Resort A
Patong Resort GA
Patong Resort P
Patong Resort P
Patong Resort P
Patong Resort W
Patong Resort W
Patong Resort W
Patong Resort W
Patong Resort WEL
Patong Resort W
Patong Resort BD
Patong Resort W
Patong Resort W
Patong Resort W
Patong Resort P
Patong Resort P
Patong Resort P
Patong Resort A
Patong Resort WEL
Patong Resort PE
Patong Resort L
Patong Resort TE
Patong Resort WEL
Patong Resort P

Podrobné info o zájazde

V skratke o hoteli

Hotel Patong Resort sa nachádza asi 200 metrov od dlhej piesočnatej pláže v pokojnej bočnej uličke. Príďte si vychutnať kontinentálne raňajky, ako štart do nového dňa a pokračovať budete relaxom a oddychom na pláži alebo v bazéne.

Poloha

Hotel Patong Resort sa nachádza asi 200 metrov od dlhej piesočnatej pláže v pokojnej bočnej uličke. V centre nájdete množstvo reštaurácií a barov, obchody, do ktorých sa dostanete pešo za pár minút. Transfer z letiska Phuket trvá cca 1 hodinu.

Vybavenie, ďalšie služby

Rezort s 325 izbami je rozmiestnený v štyroch budovách, má lobby, kaviareň, kozmetický salón, kaderníctvo a taliansku reštauráciu. K dispozícii sú tiež dva bazény a detský bazén. Pri bazéne sú k dispozícii bezplatné ležadlá a slnečníky. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii zadarmo v obchode Emerald. Rôzne vodné športy na pláži Patong (za poplatok), masáže (za poplatok) a v Kathu sú 2 golfové ihriská.

Ubytovanie

  • Dvojlôžková izba Superior: (27 m²) všetky izby sú vybavené vaňou alebo sprchovým kútom, klimatizáciou, trezorom, telefónom, SAT TV, minibarom, setom na kávu a čaj, balkónom alebo terasou, umiestnené na záhrade.
  • Pavilón Wing/Deluxe: (35 m²) rovnaké vybavenie ako v dvojlôžkovej izbe Superior, navyše sú priestrannejšie a nachádzajú sa v hlavnej budove alebo v prístavbe.
  • Izba Premium Deluxe: (45 m²) rovnaké vybavenie ako v dvojlôžkovej izbe Superior, navyše sú priestrannejšie a nachádzajú sa v hlavnej budove alebo v záhradnej časti.

Stravovanie

Možnosť stravovania v klimatizovanej nefajčiarskej reštaurácii s oddelenou fajčiarskou časťou. Ubytovacie zariadenie ponúka stravovanie formou polpenzie a plnej penzie. Kontinentálne raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do dňa a na obed sa podávajú jedlá à la carte. Na večeru si môžete objednať menu. K dispozícii je výber z mnoho nealkoholických nápojov. 

Pláž

krásna piesková pláž Patong, rôzne vodné športy na pláži Patong.

Oficiálna kategória: ***
Oficiálna stránka: www.patongresorthotel.com

Thajsko

Vitajte v Oriente, v krajine, kde sa mieša fascinujúca starodávna kultúra a súčasnosť. Thajsko je exotická krajina, a to doslova – príroda, pamiatky, kuchyňa, ľudia, spôsob života a myslenia, náboženstvo. To všetko vytvára úžasný mix zážitkov, ktorý vás prenesie do exotického sveta. Aj keby ste navštívili Thajsko stokrát, vždy budete mať čo objavovať.

Hlavné mesto: Bangkok
Časový posun: +5h

Mena: Thajský baht
Kurz: 1€ = 35,793 THB

Klimatický diagram

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness