Villa Emma

***

Taliansko, Trentino, Madonna di Campiglio

bez recenzií

Ostatné Villa Emma
Ostatné Villa Emma
Ostatné Villa Emma
Ostatné Villa Emma
Ostatné Villa Emma
Ostatné Villa Emma
Ostatné Villa Emma
Ostatné Villa Emma
Ostatné Villa Emma
Ostatné Villa Emma
Ostatné Villa Emma

Podrobné info o zájazde


Poloha

Hotel sa nachádza cca 800 m od centra Madona di Campiglio a 300 m od lanovky Spinale. Zastávka skibusu (za poplatok 2 EUR/os.) je vzdialená len 20 m od hotela.


Popis izieb

Dvojlôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek majú sprchu/WC, sušič vlasov, telefón, SAT TV, trezor a balkón. Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok 10 EUR/noc (platba na mieste).  


Stravovanie

Polpenzia. Raňajky rozšírený bufet, 3-chodové večere s možnosťou výberu menu, šalátový bufet k večeri. Malé odpoľudňajšie občerstvenie (koláče a pečivo) od 15:30 - 18:00 h. Vianočná a Silvestrovská večera za poplatok. Stolička pre deti v reštaurácii na vyžiadanie.


Služby

Hotel má recepciu, vyhrievanú lyžiareň, výťah, reštauráciu, bar a spopločenskú  miestnosť, tavernu, parkovisko podľa dostupnosti zdarma, garáž za poplatok 10 EUR/noc. K dispozícii je tiež wellness centrum (deti majú povolený vstup od 15 r.) : parný kúpeľ, fínska sauna, zážitkové sprchy, vírivka, relaxačná miestnosť. Wi-Fi zdarma v celom hoteli. Domáce zvieratá (pšíky) na vyžiadanie za poplatok  8 EUR/noc (platba na mieste. 


Celková cena zahŕňa

Ubytovanie s polpenziou na osobu.


Celková cena nezahŕňa

Povinné poplatky (platba na mieste) : Pobytová taxa 1,50 EUR/os. od 14 r./noc, vianočná večera 50 EUR/os., silvestrovská večera 100 EUR/os. 

Obľúbené letoviská, už od 600 km od Bratislavy, piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora, živé promenády s obchodíkmi, kaviarňami, pizzeriami, reštauráciami a barmi, talianska zmrzlina, chutná talianska kuchyňa, komfortne vybavené apartmány s kuchynkami a rodinne vedené hotely v blízkosti pláží, zábavné a vodné parky a historické mestá. Vitajte na talianskom Jadrane.

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jednej strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR