Santellina

***

Taliansko, Trentino, Fai della Paganella

bez recenzií

Galéria Santellina
Santellina - zasnežený hotel
Santellina - recepcia
Santellina - pohľad na hotel
Santellina - Hotelová izba
Santellina - Dvojlôžková izba
Santellina - Jedáleň
Santellina - reštaurácia
Santellina - reštaurácia
Santellina - Posedenie
Santellina - Posedenie

Podrobné info o zájazde


Poloha

Hotel je vzdialený 60 m od sedačkovej lanovky Santel-Meriz, 1 km od centra strdiska a 6 km od strediska Andalo. Zastávka lyžiarskeho autobusu je asi 50 m od hotela.


Popis izieb

Dvojlôžkové Izby s možnosťou 1 - 2 prísteliek  majú kúpeľňu so sprchou / WC, sušič vlasov, kúrenie, telefón, sat TV, trezor. Detská postieľka na vyžiadanie zdarma.


Stravovanie

Polpenzia, talianske bufetové raňajky, 3-chodové večere s možnosťou výberu menu, šalátový bufeť k večeri. Vianočná večera a silvestrovské menu v cene.


Služby

Hotel ponúka recepciu, bar, reštauráciu, výťah, lyžiareň,  bezplatné Wi-Fi v spoločných priestoroch, lyžiareň a parkovisko podľa dostupnosti zdarma. Domáce zvieratá (psíky) na vyžiadanie za poplatok 15 EUR/noc  (platba na mieste).  


Celková cena zahŕňa

Ubytovanie s polpenziou na osobu.


Celková cena nezahŕňa

Povinné poplatky: pobytová taxa 2 EUR/os. od 14 r. /noc (platba na mieste).

Obľúbené letoviská, už od 600 km od Bratislavy, piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora, živé promenády s obchodíkmi, kaviarňami, pizzeriami, reštauráciami a barmi, talianska zmrzlina, chutná talianska kuchyňa, komfortne vybavené apartmány s kuchynkami a rodinne vedené hotely v blízkosti pláží, zábavné a vodné parky a historické mestá. Vitajte na talianskom Jadrane.

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jednej strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR