Orchidea

Taliansko, Trentino, Passo Tonale

bez recenzií

Galéria Orchidea
Orchidea - Areál hotela
Orchidea - Areál hotela
Orchidea - Hotelová izba
Orchidea - Dvojlôžková izba
Orchidea - reštaurácia
Orchidea - reštaurácia
Orchidea - občerstvenie
Orchidea - interiér hotela
Orchidea - reštaurácia
Orchidea - reštaurácia
Orchidea - Wellness
Orchidea - rodina v saune
Orchidea - Wellness

Podrobné info o zájazde


Polpenzia

Vysvetlenie piktogramov


Popis izieb

Izby majú sprchu / WC, sušič vlasov,  telefón, kúrenie,TV a trezorom. izba Superior bola  renovovaná v roku 2015. Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok 7 EUR/noc (platba na mieste). 


Stravovanie

Polpenzia. Raňajky rozšírený bufet, 4-chodové večere s možnosťou výberu menu, šalátový bufet k večeri. Vianočná a silvestrovská večera sú zahrnuté v cene. Stolička pre deti v reštaurácii na vyžiadanie.

 


Služby

Hotel ponúka veľmi prepracované a elegantné vybavenie: hala, reštaurácia, bar, TV miestnosť, salónik, čitáreň, úschovňa lyží s ohrievačom lyžiarskych topánok, parkovisko podľa dostupnosti zdarma, garáž za poplatok 10 EUR/noc (platba na mieste), prístup pre telesne postihnutých. Wellness:  sauna, turecké kúpele, zážitkové sprchy, vírivka, kneippov chodník,  solárium a masáže za poplatok.  Deti majú povolený vstup do wellness od 12 rokov. Župan a osuška do wellness za poplatok. Domáce zvieratá (malé a stredné psíky) na vyžiadanie za poplatok 7 EUR/noc (platba na mieste). Wi-Fi v celom hoteli za poplatok 0,50 EUR/hodina (platba na mieste).

 


Ako sa sem dostať

Hotel sa nachádza 250 m od zjazdovky a 100 m od centra. Zastávka lyžiarskeho autobusu je 50 m od hotela.

 


Celková cena zahŕňa

Ubytovanie s polpenziou na osobu.


Celková cena nezahŕňa

Povinné poplatky:  pobytová taxa 1,50 EUR/os. od 14 rokov/noc (platba na mieste)

Obľúbené letoviská, už od 600 km od Bratislavy, piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora, živé promenády s obchodíkmi, kaviarňami, pizzeriami, reštauráciami a barmi, talianska zmrzlina, chutná talianska kuchyňa, komfortne vybavené apartmány s kuchynkami a rodinne vedené hotely v blízkosti pláží, zábavné a vodné parky a historické mestá. Vitajte na talianskom Jadrane.

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jednej strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands