Da Villa

***

Taliansko, Trentino, Lavarone

bez recenzií

Ostatné Da Villa
Ostatné Da Villa
Ostatné Da Villa
Ostatné Da Villa
Ostatné Da Villa
Ostatné Da Villa
Ostatné Da Villa
Ostatné Da Villa
Ostatné Da Villa
Ostatné Da Villa
Ostatné Da Villa

Podrobné info o zájazde


Polpenzia

Vysvetlenie piktogramov


Poloha

Hotel sa nachádza v centre, cca 1,5 km od zjazdoviek. Zastávka skibusu cca 50 m od hotela.


Popis izieb

Dvojlôžkové izby s možnosťou 1 -2 prísteliek  (13-27 m2) sú vybavené:  sprcha /WC, sušič vlasov, telefón, SAT TV,  trezor. Niektoré izby majú balkón. Detská postieľka na vyžiadanie. 


Stravovanie

Polpenzia, raňajky rozšírený bufet, 3-chodové večere s možnosťou výberu menu, šalátový bufet k večeri. Bezlepkové menu je možné na vyžiadanie. Silvestrovská večera za poplatok. Detská stolička v reštaurácii na vyžiadanie.


Služby

Hotel ponúka výťah, reštauráciu, TV miestnosť, bar, internetový kútik, parkovisko podľa dostupnosti zdamra, lyžiareň, Wi-Fi v celom hoteli zdarma. Herňa pre deti. Domáce zvieratá (malé psíky) na vyžiadanie. 


Celková cena zahŕňa

Ubytovanie s polpenziou na osobu.


Celková cena nezahŕňa

Povinné poplatky (platba na mieste) : Pobytová taxa 2 EUR/os. od 14 r./noc , silvestrovská večera 25 EUR/os., dieťa do 7 r. zdarma.

Obľúbené letoviská, už od 600 km od Bratislavy, piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora, živé promenády s obchodíkmi, kaviarňami, pizzeriami, reštauráciami a barmi, talianska zmrzlina, chutná talianska kuchyňa, komfortne vybavené apartmány s kuchynkami a rodinne vedené hotely v blízkosti pláží, zábavné a vodné parky a historické mestá. Vitajte na talianskom Jadrane.

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jednej strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR