bazén v hoteli Baia Aranzos
záhradná vilka v hoteli Baia Aranzos
záhradné vilky v hoteli Baia Aranzos
detské ihrisko v hoteli Baia Aranzos
pláž v hoteli Baia Aranzos
pláž v hoteli Baia Aranzos
pláž v hoteli Baia Aranzos
pláž v hoteli Baia Aranzos
hotel Baia Aranzos
pláž v hoteli Baia Aranzos
trojlôžková izba v hoteli Baia Aranzos
dvojlôžková izba v hoteli Baia Aranzos
štvorlôžková izba v hoteli Baia Aranzos
štvorlôžková izba v hoteli Baia Aranzos
reštaurácia v hoteli Baia Aranzos
reštaurácia v hoteli Baia Aranzos

Podrobné info o pobyte


All Inclusive

V skratke o hoteli

Oblasť Golfo Aranci sa nachádza na krásnom pobreží talianskej Sardínie. Club Hotel Baia Aranzos má výhodnú polohu, ktorá jeho hosťom umožňuje spoznávať a objavovať severovýchod Sardínie. Na pobreží sa tiahnu dlhé piesočnaté pláže so súkromnými zátokami. Vďaka blízkej pláži, športovým aktivitám a službám je Club Hotel Baia Aranzos skvelým miestom pre rodinnú dovolenku. Vydajte sa sem s cestovnou kanceláriou Satur.


Poloha

Club Hotel Baia Aranzos sa nachádza v blízkosti turistami obľúbenej časti Costa Smeralda. Letisko v Olbii je vzdialené 13 kilometrov, mestečko Golfo Aranci je vzdialené 10km. Nákupné možnosti vo vychýrenom meste Porto Cervo a Porto Rotondo sú dostupné autom.


Otvoriť Google Earth

Dĺžka transferu

cca 20 minút.

Pláž

Menšia hotelová piesočnatá pláž sa nachádza 350 metrov od hotela a premáva na ňu hotelový shuttlebus. Má pozvoľný piesočnato-kamienkový vstup do mora. Na pláži sa nachádza bar, sprcha, miestnosť na prezlečenie. Ležadlá a slnečníky sú zdarma, osušky za poplatok. V blízkosti hotela sú nádherné pláže Cala Sabina, Cala Sassari, Spiaggia Bianca a Cala Banana.


Strava

Stravovanie v Club Hotel Baia Aranzos je formou all inclusive:


• Raňajky, obedy a večere formou bufetu
• Počas jedál voda, pivo a víno
• V hotelovom bare počas dňa: minerálna voda, nealkoholické nápoje, víno a káva
• Snacky v hotelovom bare (11:00-12:00h a 17:00-18:00h)
• V bare na pláži počas dňa: nealkoholické nápoje a minerálna voda

ĎALŠIE SLUŽBY ALL INCLUSIVE
• slnečníky a ležadlá
• tenisový kurt
• ihrisko na minifutbal
• stolný tenis
• futbal
• vodná gymnastika
• animácie


V cene je zahrnuté

V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát (10, 11, resp. 14-krát) ubytovanie, all inclusive, poistenie insolventnosti, služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.

K cene je potrebné pripočítať servisné poplatky - letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery. Pre deti do 2 rokov sú doplatky vo výške 50 eur na osobu, pre cestujúcich starších ako dva roky 190 eur na osobu.


Oficiálne hodnotenie

****

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTEL

Komplex Club Hotel Baia Aranzos tvorí hlavná budova a záhradné vilky, ktoré sú prízemné alebo jednoposchodové. V hlavnej budove je vstupná hala s recepciou, kde je pripojenie na Wi-Fi, reštaurácia s panoramatickou terasou, bar, TV miestnosť, obchodík, trafika. Ku komplexu patrí bazén. Hotel má pre hostí pripravené športové aktivity a zábavné animačné programy počas celého dňa.

REŠTAURÁCIE

V hlavnej reštaurácii s panoramatickou terasou si hostia vychutnajú jedlá miestnej a národnej kuchyne. K hotelu patrí aj bar pri bazéne a plážový bar.

BAZÉNY

V areáli hotela je jeden bazén.. Na slnečnej terase sú slnečníky a ležadlá, ktoré sú zdarma. Osušky sú za poplatok. Osvieženie pri bazéne poskytuje pool bar.

ŠPORT & ZÁBAVA

V Club Hotel Baia Aranzos je k dispozícii tenisový kurt, ihrisko na minifutbal, stolný tenis, vodná gymnastika, šípky. Vyskúšať si môžete aj potápanie s hotelovými inštruktormi a lodný výlet (za poplatok). Celý deň sa konajú športové aktivity a animačný program.


Ubytovanie

Izby v typickom sardínskom štýle sú zariadené účelne a jednoducho. Dvojlôžkové izby majú možnosť 2 prísteliek (poschodová posteľ). K výbave izieb patrí kúpeľňa s WC, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, trezor, minichladnička, klimatizácia, balkón alebo terasa.


Pre deti

  • Bazén
  • Ihrisko
  • Animačné programy

Upozornenie

V niektorých provinciách Talianska je miestnymi úradmi zavedená pobytová taxa. Platí sa priamo na mieste v ubytovacom zariadení, väčšinou v prvý alebo v posledný deň pobytu a je súčasťou príjmu mesta (nie cestovnej kancelárie ani ubytovacieho zariadenia). Výška pobytovej taxy závisí od kategórie ubytovania v konkrétnej oblasti, pričom sa pohybuje vo výške 0,50 - 4 EUR/osoba/deň. Po jej zaplatení obdržíte riadny doklad o zaplatení.

Lokalita

Taliansko

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jeden strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Klimatický diagram

Sardínia

SARDÍNIA
Ostrov je jedinečný a jeho čaro spočíva okrem iného aj v tom, že ho turisti z európy objavili na mape atraktívnych destinácií pomerne neskoro. Návštevníka očarí takmer nedotknutá príroda, nádherné azúrové more a piesočnaté pláže, na ktoré sú obyvatelia ostrova patrične hrdí.

Sardíniu mnohí nazývajú aj Ostrovom piatich farieb. Ružová symbolizuje plameniaky, divé ruže, na jar kvitnúce pivónie a jedinečnú energiu tunajších žien, zelená lesy, žltá slnko, modrá more a oblohu, poslednou farbou je strieborná, symbolizujúca historické mesto Nora. Pre tých, ktorí milujú históriu a architektúru, ostrov ponúka asi tritisíc vyhliadkových obranných veží, rímske a púnske mestá s kamennými amfi teátrami a kúpeľmi alebo svetoznáme nuraghy, ktorými je územie doslova posiate. O Sardínii sa hovorí aj ako o Karibiku Stredomoria. Slnečné lúče väčšinu dní v roku, nádherná príroda, malebné pláže s bielymi kamienkami, ktoré obmýva raz krištáľové, raz azúrové more, to len potvrdzujú.

COSTA SMERALDA
Oblasť, ktorá sa pýši mnohými nádhernými plážami, zaujímavými miestami a exkluzívnymi hotelmi, je najluxusnejšie miesto na Sardínii, navyše s vynikajúcimi podmienkami na šnorchlovanie a potápanie. O popularitu sa postaral aj istý bohatý šejk, ktorý si ju zamiloval a kúpil pozemky asi na 50 km severného pobrežia.

PALAU
Palau je jedným z najkrajších prímorských miest na pobreží Costa Smeralda. Z prístavu Palau vychádzajú trajekty na Korziku a súostrovie La Maddalena. V jeho okolií sa nachádza veľa zálivov, romantických zátok, nedotknutých pláží a malých skalanatých ostrovov vynárajúcich sa z krištáľovo čistého mora bohatého na podmorský život. Transfer z letiska v Olbii trvá 20 minút.

BAJA SARDINIA
Turisticky atraktívne stredisko pre tých, ktorí chcú tráviť dovolenku aktívne. Nájdu tu peknú pláž s množstvom vodných športov, barov, reštaurácií a obchodíkov v centre strediska alebo menšie, romantické pláže v okolitých zálivoch. V stredisku je vodný park Baia Sardínia s množstvom vodných atrakcií pre deti i dospelých, toboganov a šmykľaviek. Vo vzdialenosti len 5 km je exkluzívne stredisko Porto Cervo, ktoré očarí atmosférou luxusných značkových obchodov a reštaurácií, či jachtový prístav, v ktorom môžete stretnúť niektorú zo svetových celebrít, fi lmových hviezd alebo niekoho z kráľovskej rodiny. Neďaleko sa nachádza i golfové stredisko Pevero. Transfer z letiska v Olbii trvá približne 30 minút.

GOLFO ARANCI
Malé mestečko s asi 2 000 celoročne žijúcimi obyvateľmi je situované asi 20 km severne od Olbie a len 5 km južne od Porto Rotondo jedného z najznámejších letovísk Costa Smeraldy. Je známe svojimi krásnymi plážami, v okolí je asi 20 pláží, niektoré sú vybavené ležadlami, slnečníkmi a barmi a iné naopak, sú jednoduché a nevybavené - len voľná príroda bez zásahu človeka. Mestečko sa nachádza v nádhernej zátoke s krásnym výhľadom na more a tiež výhľadom na ostrov Figarolo (neobývaný voňavý ostrov s borievkami, levanduľami a rozmarínom). Na promenáde sú aj detské ihriská a detské zábavné parky. Nachádza sa tu malý turistický a rybársky prístav. Golfo Aranci je tiež veľmi známe výskytom voľne žijúcich delfínov, ktoré je možné bežne pozorovať. Transfer z letiska v Olbii trvá asi 20 minút. BUDONI Nachádza sa na východnom pobreží Sardínie. V Budoni môžete obdivovať krásne pláže Cala de Budoni, Tanaunella, Sant‘anna, Ottiolu, Porto Ainuet. Transfer z letiska v Olbii trvá 30 minút.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness