HOTEL Valtur Garden Calabria ****+

Taliansko, Kalábria, Acconia di Curinga

4.4 58 recenzií

Garden Resort Calabria, Kalabria
Garden Resort Calabria, Kalabria
Garden Resort Calabria, Kalabria
Garden Resort Calabria, Kalabria
Bazen v Garden Resort Calabria, Kalabria
Tenis v Garden Resort Calabria, Kalabria
Garden Resort Calabria, Kalabria
Aqua Gym v Garden Resort Calabria, Kalabria
Wellness v Garden Resort Calabria, Kalabria
Restauracia v Garden Resort Calabria, Kalabria
Ubytovanie v Garden Resort Calabria, Kalabria
Bicyklovanie pri Garden Resort Calabria, Kalabria
Izba v Garden Resort Calabria, Kalabria
Izba v Garden Resort Calabria, Kalabria
Plaz pri Garden Resort Calabria, Kalabria
Vodne sporty v Garden Resort Calabria, Kalabria
Plazovy volejbal v Garden Resort Calabria, Kalabria

Podrobné info o pobyte


2 deti do 15 rokov zdarma

Priamo na pláži

All Inclusive

SLOVENSKÝ ANIMÁTOR

WELLNESS

BABY HOTEL

V skratke o hoteli

Garden Resort Calabria je veľmi populárnym hotelom medzi rodinami s deťmi. Leží v blízkosti širokej piesočnato-štrkovej pláže, obklopený stredomorskou krajinou. Zdravú zábavu a príjemný relax dopĺňajú športové aktivity a wellness. Krátkou, asi 300 metrovou prechádzkou cez svieži borovicový les sa dostanete na dlhé pláže na pobreží Tyrhénskeho mora. Garden Resort Calábria je vďaka svojej výhodnej polohe ideálnym východiskovým bodom na objavovanie tohto fascinujúceho talianskeho regiónu. Odporúčame návštevu pôvabného centra mestečka Pizzo, ktoré je známe pre svoju zmrzlinu tartufo. V mesiacoch júl a august má cestovná kancelária Satur v hoteli slovenského animatora.


Poloha

Rozsiahly areál Garden Resort Calabria v talianskej Kalábrii sa nachádza na Tyrhénskom pobreží medzi mestami Pizzo a Lamezia Terme. Mestečko Pizzo s historickým centrom, ktoré je preslávené svojou zmrzlinou tartufo, je vzdialené 10 kilometrov a dostupné kyvadlovou dopravou (za poplatok).


Otvoriť Google Earth

Dĺžka transferu

cca 20 minút.

Pláž

Dlhá a široká piesočnato-kamienková pláž je vzdialená od hotela asi 300 metrov cez píniový les. Na pláži sa nachádza pizzeria a bar, slnečníky a ležadlá sú zdarma, osušky za poplatok. Vodné športy za poplatok.


Strava

all inclusive


Garden Resort Calabria ponúka stravovanie all inclusive:

 • Raňajky formou bufetových stolov (7:00 – 10:00 h)
 • Obedy formou bufetových stolov (12:30 – 14:00 h)
 • Večere formou bufetových stolov (19:00 – 21:30 h)
 • Miestne alkoholické aj nealkoholické nápoje (10:00 – 24:00 h)
 • Nápoje v plážovom bare (10:00 – 18:00 h)

 

Ďalšie služby all inclusive:

 • tenis, stolný tenis, lukostreľba, volejbal, minifutbal, boccia a animácie

 


V cene je zahrnuté

V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát (resp. 10, 11 alebo 14-krát) ubytovanie, all inclusive, poistenie insolventnosti, služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.

K cene je potrebné pripočítať servisné poplatky - letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery. Pri deťoch do 2 rokov sú doplatky vo výške 50 eur na osobu, pre cestujúcich starších ako dva roky 190 eur na osobu.


Oficiálne hodnotenie

****

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTEL

Garden Resort Calabria v talianskej Kalábrii je rozľahlý areál, ktorý tvorí šesť blokov umiestnených vo veľkej záhrade. V nich sa nachádza spolu 580 izieb. Komplex má vstupnú halu s recepciou, v určitých častiach je zdarma WI-FI. V rámci hotela sa nachádzajú konferenčné miestnosti, obchodík, trafika a doktor (za poplatok). Súčasťou hotela je aj hlavná reštaurácia s terasou, a la carte reštaurácie, pizzeria, niekoľko barov, vinotéka. V záhrade sú dva bazény, bar pri bazéne, terasa na opaľovanie s ležadlami a slnečníkmi zdarma, osušky za poplatok, amfiteáter.

REŠTAURÁCIE

Reštaurácia priamo na pláži je otvorená medzi 12:00 a 15:00 h. A la carte reštaurácie Dolce Vita a Enoteca Calabrese sú za poplatok. V areáli Garden Resort Calabria je aj niekoľko barov – Piazza, pri bazéne, na pláži, disko bar Don’t tell Mamma (za poplatok).

BAZÉNY

V hoteli Garden Resort Calabria sú k dispozícii dva veľké bazény s vodopádmi. Slnečníky a ležadlá sú na slnečnej terase zdarma, osušky za poplatok.

ŠPORT & ZÁBAVA

V areáli Garden Resort Calabria sa nachádza minifutbal, 5 tenisových kurtov (rakety a osvetlenie za poplatok), lukostreľba, boccia, plážový volejbal, stolný tenis, aqua gymnastika. Denné animácie sú spojené so športovými aktivitami – aerobic a jogging, večer sa koná zábavný program. Môžete navštíviť diskotéku alebo amfiteáter. Za poplatok je k dispozícii požičovňa bicyklov (aj horských), posilňovňa a nordic walking.

WELLNESS & SPA

Wellness centrum v Garden Resort Calabria je za poplatok. Nájdete tu saunu, turecké kúpele, vírivku, masáže, skrášľovacie procedúry.

TIPY NA VÝLETY

Letnú dovolenku v talianskej Kalábrii si môžete spestriť výletmi na Liparské ostrovy, Sicíliu, do Tropey alebo Pizza. 


Ubytovanie

Izby majú klimatizáciu, kúpeľňu so sprchou a WC, sušič na vlasy, telefón, televíziu, minichladičnku, trezor (za poplatok 2 eurá/deň, platba na mieste), balkón alebo terasu.

TYPY IZIEB

V Garden Resort Calabria sú k dispozícii štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Vyžiadať si môžete detskú postieľku za príplatok.


Pre deti

 • V mesiacoch júl a august má cestovná kancelária Satur v hoteli animačný tím rodinného klubu Planet Fun
 • Detský bazén
 • Detské kluby:
 • Mini klub (4-12 rokov) s bazénom pre deti a s ležadlami, slnečníkmi, v interiéri je vybavený postieľkami a kuchynkou
 • Teens klub (do 18 rokov) – súťaže a futbalové, volejbalové turnaje na pláži, diskotéka na pláži
 • Detské animácie a programy – melónová a pizza party, tvorivé dielničky (maľovanie, kreslenie, modelovanie), maľovanie na tvár, miniolympiáda, hľadanie pokladu, rodinné hry a súťaže na pláži a v píniovom lesíku, ktorý je súčasťou hotela
 • Ihrisko s pieskom v blízkosti lesíka
 • Rozľahlá záhrada so subtropickou vegetáciou
 • Detská postieľka (za poplatok 5 EUR/deň, platba na mieste)
 • Kuchynka vybavená ohrievačom fliaš, rýchlovarnou kanvicou a prebaľovacím pultom
 • Ihrisko
 • Reštaurácia a bar na pláži
 • Detská stolička v hlavnej reštaurácii

 

VÝHODY PRE RODINY

 • 2 deti do 15 rokov zdarma
 • Dĺžka letu je len 1,5 h

Upozornenie

Pobytová taxa:       V niektorých provinciách Talianska je zavedená miestnymi úradmi pobytová taxa. Platí sa priamo na mieste u ubytovateľa, zväčša prvý alebo posledný deň pobytu a je súčasťou príjmu mesta. Výška pobytovej taxy závisí od kategórie ubytovania konkrétnej oblasti, pričom sa pohybuje vo výške 0,50 - 4,0 EUR/osoba/deň. Po jej zaplatení obdržíte riadny doklad.Aktuálna sadzba pobytových táx bude známa až po 1.1.2017, následne sa o jej výške môžete informovať na našich predajných miestach, prostredníctvom webovej stránky a budú uvedené v písomných informáciách k zájazdu. 

Lokalita

Taliansko

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jeden strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Klimatický diagram

Kalábria

KALÁBRIA
Najjužnejšia časť apeninského polostrova, rozprestierajúca sa medzi iónskym a Tyrhénskym morom, s panenskou prírodou, horskými masívmi a okúzľujúcimi prírodnými scenériami, nenechá ľahostajného žiadneho návštevníka. Okrem teplého a príjemného podnebia ponúka sýtomodré more obmývajúce slnkom zaliate pobrežie.

PIZZO
Leží v malebnom zálive Sv. Eufémie, na pobreží Tyrhénskeho mora. Návštevníkom okrem jedinečnej širokej piesočnatej pláže ponúka aj množstvo barov, reštaurácií, pizzerií, obchodov a vynikajúcich zmrzlinární. Pizzo je preslávené zmrzlinou a známe tartufo (musíte ochutnať), pochádza práve z tohto mesta. Transfer z letiska Lamezia Terme trvá asi 40 minút.

TROPEA
Jedno z najnavštevovanejších miest Kalábrie, na rozhraní zálivu Sv. Eufémie a Gioia di Tauro. Mnoho zachovaných vzácnych historických pamiatok spolu s úzkymi uličkami vytvárajú neopakovateľný kolorit mesta. Turisti vyhľadávajú pobrežie kvôli krištáľovému moru a plážam s jemným bielym pieskom, ktoré spestrujú skalnaté útesy. K výbornej nálade prispieva aj množstvo zábavných podnikov a reštaurácií s ponukou jedinečných a doďaleka rozvoniavajúcich miestnych špecialít. Transfer z letiska Lamezia Terme trvá približne 1 hodinu.

CAPO VATICANO
Je nádherná prírodná oblasť, s hotelmi a rezidenciami, v okolí kúpeľného mestečka Tropea. Návštevníkov uchváti romantickými zátokami s piesočnatými plážami, prudkými skalnatými útesmi, krištáľovo čistým morom a pôsobivým výhľadom na Liparské ostrovy. Členité pobrežie v oblasti Capo Vaticano ponúka ideálne miesta na šnorchlovanie. Transfer z letiska Lamezia Terme trvá približne 1 hodinu a 30 minút.

SIMERI MARE
Menšie prímorské letovisko leží na pobreží Iónskeho mora, približne 20 km severne od mesta Catanzaro. Tunajšie pobrežie je pomerne ploché, s krásnymi plážami s jemným pieskom. Oblasť ideálna pre oddychovú rodinnú dovolenku. Transfer z letiska Lamezia Terme trvá približne 45 minút.

MARINA DI ZAMBRONE
Čoraz obľúbenejšie stredisko disponuje nádhernými plážami, hotelmi s kvalitnými službami a výhodnou polohou na podnikanie výletov po okolí. Atmosféra tohto malého prímorského strediska odráža pohodovosť miestnych obyvateľov. Transfer z letiska Lamezia Terme trvá približne 1 hodinu.

MARINELLA DI CUTRO
Stredisko na pobreží Iónskeho mora s dlhými piesočnatými plážami a výhľadmi na vrcholky národného parku Sila. Táto oblasť je plná roztrúsených hotelov pozdĺž desiatok kilometrov dlhej pláže, a tak poskytuje dostatok miesta pre každého, kto vyhľadáva pokojnejšiu lokalitu. Transfer z letiska Lamezia Terme trvá približne 1 hodinu.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness