Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
38 5

Recenzie na Apartmány Giardini di Altea pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Nejvíce bych chtěla ocenit přístup naší delegátky, byla velmi ochotná a pomohla mi nad rámec svých povinností. Bylo milé dostat dárek při příjezdu od cestovní kanceláře. Areál, apartmán i pláž se mi líbila. Chyběla mi mikrovlnka a varná konvice.

Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Krásne čisté prostredie , apartmán veľký s dostatkom priestoru pre celú našu rodinu, dobré vybavenie kuchyne pre prípravu bežných jedál. K moru bolo cca 500 m, ale nám to vyhovovalo, aspoň sme sa poprechádzali. Odporúčam pre rodiny s deťmi. Nám vlastná strava veľmi vyhovovala, nemuseli sme sa s deťmi presúvať do jedálne, fungovali sme podľa nášho harmonogramu :-). Dobrá dostupnosť obchodov, reštaurácií/služieb. Milo ma prekvapilo že sme mali rezervované parkovanie v podzemnej garáži a autíčko sme mali ochránené pred slnkom. Všade kam sme prišli boli milí a usmievaví ľudia/personál. Veľmi hlučná klimatizácia, no a na susednom apartmáne ešte viac a teda posedenie na balkóne bolo skoro nemožné. Izba nebola po príchode úplne čistá, rozkladacia posteľ bola plná piesku, taktiež na zemi bol piesok - nič strašné, poriadili sme si to. Celkový dojem z dovolenky v Taliansku je veľmi dobrý , pre mňa ideálne riešenie pre rodiny s deťmi.

Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Rezort, more sa nám páčili.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Veľmi spokojná. Trošku tenké steny, takže hluk.

Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Prevažne spokojný.

Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

V zahrade Tigli v cast Altanaea sme boli spokojni, vyhovovalo nam ubytovanie, bazeny a zahrada, kde deti travili cas hrou, sportom a behanim. Kedze je to uzatvoreny komplex na kod, nebali sme sa, ze z komplexu odidu. More a nasa plaz boli ciste. Boli sme pozriet aj ostatne plazee a more bolo kalne s naplaveninami. Vyuzili sme miestny vlacik a odviezli sme sa na plaz. Neboli sme vsak od plaze daleko, tak sme chodili aj peso, len 7_10 min. chodze. Oblast Altanea je cista, moderna s mnozstvom zelene, co posobilo velmi ukludnujuco. Caorle je prijemne male mestecko, ba aj obchody (nie potraviny) cenami milo prekvapili. Nas apartman mal pokazeny vodovodny kohutik, chybala mala metlicka. Miestne potraviny a supermarket mali dobry vyber ale aj vysoke ceny. Oplatilo sa zajst do Lidla a Peny v centre Caorle, kde sa dalo vyhodne nakupit. Urcite si k vybaveniu kuchynky doneste vlastny ostry noz, rychlovarnu kanvicu, ponorny mixer, ci odmerku, pretlacac cesnaku, ak pouzivate cesnak do jedla. Ak ste milovnikom pitia kavy, caju z velkych hrncekov, tak tie tam nenajdete. Sitko, dve misky, doska na krajanie, otvarac na flase a konzervy, kavovar na prekvapkavanu kavu tam je, plus hrnce, taniere, pribory, pohare sklenene male, salky pikolo a stredna velkost salok/podsalok. Treba repelent na komáre.

Vybavenie izby
Personál
Pláž

4 1 5

Veľmi spokojná. Páčili sa nám animácie, bazén, vláčik.

Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Veľmi spokojná.

Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR