Recenzie na Apartmány Giardini di Altea

****

Taliansko, Benátska riviéra, Caorle

4 38 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
38 5

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Možnosti pre deti
Pláž

Recenzie na Apartmány Giardini di Altea pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Nejvíce bych chtěla ocenit přístup naší delegátky, byla velmi ochotná a pomohla mi nad rámec svých povinností. Bylo milé dostat dárek při příjezdu od cestovní kanceláře. Areál, apartmán i pláž se mi líbila. Chyběla mi mikrovlnka a varná konvice.

Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Krásne čisté prostredie , apartmán veľký s dostatkom priestoru pre celú našu rodinu, dobré vybavenie kuchyne pre prípravu bežných jedál. K moru bolo cca 500 m, ale nám to vyhovovalo, aspoň sme sa poprechádzali. Odporúčam pre rodiny s deťmi. Nám vlastná strava veľmi vyhovovala, nemuseli sme sa s deťmi presúvať do jedálne, fungovali sme podľa nášho harmonogramu :-). Dobrá dostupnosť obchodov, reštaurácií/služieb. Milo ma prekvapilo že sme mali rezervované parkovanie v podzemnej garáži a autíčko sme mali ochránené pred slnkom. Všade kam sme prišli boli milí a usmievaví ľudia/personál. Veľmi hlučná klimatizácia, no a na susednom apartmáne ešte viac a teda posedenie na balkóne bolo skoro nemožné. Izba nebola po príchode úplne čistá, rozkladacia posteľ bola plná piesku, taktiež na zemi bol piesok - nič strašné, poriadili sme si to. Celkový dojem z dovolenky v Taliansku je veľmi dobrý , pre mňa ideálne riešenie pre rodiny s deťmi.

Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Rezort, more sa nám páčili.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Veľmi spokojná. Trošku tenké steny, takže hluk.

Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Prevažne spokojný.

Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

V zahrade Tigli v cast Altanaea sme boli spokojni, vyhovovalo nam ubytovanie, bazeny a zahrada, kde deti travili cas hrou, sportom a behanim. Kedze je to uzatvoreny komplex na kod, nebali sme sa, ze z komplexu odidu. More a nasa plaz boli ciste. Boli sme pozriet aj ostatne plazee a more bolo kalne s naplaveninami. Vyuzili sme miestny vlacik a odviezli sme sa na plaz. Neboli sme vsak od plaze daleko, tak sme chodili aj peso, len 7_10 min. chodze. Oblast Altanea je cista, moderna s mnozstvom zelene, co posobilo velmi ukludnujuco. Caorle je prijemne male mestecko, ba aj obchody (nie potraviny) cenami milo prekvapili. Nas apartman mal pokazeny vodovodny kohutik, chybala mala metlicka. Miestne potraviny a supermarket mali dobry vyber ale aj vysoke ceny. Oplatilo sa zajst do Lidla a Peny v centre Caorle, kde sa dalo vyhodne nakupit. Urcite si k vybaveniu kuchynky doneste vlastny ostry noz, rychlovarnu kanvicu, ponorny mixer, ci odmerku, pretlacac cesnaku, ak pouzivate cesnak do jedla. Ak ste milovnikom pitia kavy, caju z velkych hrncekov, tak tie tam nenajdete. Sitko, dve misky, doska na krajanie, otvarac na flase a konzervy, kavovar na prekvapkavanu kavu tam je, plus hrnce, taniere, pribory, pohare sklenene male, salky pikolo a stredna velkost salok/podsalok. Treba repelent na komáre.

Vybavenie izby
Personál
Pláž

4 1 5

Veľmi spokojná. Páčili sa nám animácie, bazén, vláčik.

Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

3 1 5

Veľmi spokojná.

Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR