APARTMÁNY GIARDINI DI ALTEA ****
APARTMÁNY GIARDINI DI ALTEA ****
APARTMÁNY GIARDINI DI ALTEA ****
APARTMÁNY GIARDINI DI ALTEA ****
APARTMÁNY GIARDINI DI ALTEA ****
Ubytovanie APARTMÁNY GIARDINI DI ALTEA ****
Ubytovanie APARTMÁNY GIARDINI DI ALTEA ****
Ubytovanie APARTMÁNY GIARDINI DI ALTEA ****
Ubytovanie APARTMÁNY GIARDINI DI ALTEA ****
Ubytovanie APARTMÁNY GIARDINI DI ALTEA ****
Ubytovanie APARTMÁNY GIARDINI DI ALTEA ****
Ubytovanie APARTMÁNY GIARDINI DI ALTEA ****
Ubytovanie APARTMÁNY GIARDINI DI ALTEA ****

Podrobné info o pobyte


Bez stravy

V skratke o hoteli

Benátska riviéra je najvyhľadávanejšou dovolenkovou oblasťou Talianska. Turisti si obľúbili typické talianske mestečko Caorle, kde sa v jedinečnej súhre stretávajú tradície, história, kultúra a súčasnosť. Pomerne novým letoviskom je Lido Altanea, kde sa nachádzajú apartmány Giardini di Altea. Nová oblasť prináša svojím návštevníkom všetko, na čo si pomyslia. Okrem obchodov, reštaurácií a kaviarní sú to napríklad aj cyklistické chodníky, vďaka ktorým je spoznávanie okolitej prírody ešte jednoduchšie. Hotely a apartmány s plážou spája mini vláčik, ktorý premáva v pravidelných intervaloch. Zastávky sa od seba nachádzajú v krátkej vzdialenosti, takže pri ceste na pláž nečaká dovolenkárov žiadna úmorná cesta. Vďaka pokojnému prostrediu sú apartmány vhodnou voľbou na rodinnú dovolenku s deťmi. Navštívte toto miesto spoločne s cestovnou kanceláriou Satur.


Poloha

Apartmány Giardini di Altea vyrástli v novšej a pokojnejšej časti mestečka Caorle v oblasti Lido Altanea. Tri samostatné časti komplexu – Olmi, Lecci a Tigli sú obklopené záhradou. Len pár metrov od apartmánov stojí supermarket, reštaurácie a pizzerie. Mestečko Caorle je vzdialené šesť kilometrov a ľahko dostupné miestnou dopravou. Asi dva kilometre od komplexu v Porto Santa Margherita sa nachádza väčšie nákupné centrum.


Otvoriť Google Earth

Pláž

Piesočnatá pláž je od apartmánov vzdialená asi 600 metrov, no premáva na ňu mini vláčik, ktorý je zdarma. Na pláži je plážový servis za poplatok. Nájdete tu širokú ponuku vodných športov za poplatok (windsurfing, potápanie vodné bicykle).


Strava

V apartmánoch Giardini di Altea sa hostia stravujú individuálne.


V cene je zahrnuté

V cene je započítané 1-krát, resp. 7-krát ubytovanie podľa typu kapacity, poistenie insolventnosti a služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.*

*Poznámka: Delegát (10.6.-9.9.) Pobyt je možný na 7 (14, 21...) nocí s nástupom v sobotu. V období 29.04.-10.06. je možný nástup na pobyt v ktorýkoľvek deň - cena na noc Bilocal 28,- EUR/apt., Trilocal 48,- EUR/apt. 

Povinným doplatkom je vratná kaucia vo výške 100 eur, platí sa na mieste.


Služby v cene

V cene je započítané 1-krát, resp. 7-krát ubytovanie podľa typu kapacity, poistenie insolventnosti a služby delegáta cestovnej kancelárie Satur.*

*Poznámka: Služby delegáta CK Satur sú k dispozícii v období medzi 11. júnom  až 3. septembrom. V ostatných termínoch je delegát na telefón. Zájazd je možný v období od 30. apríla do 11. júna minimálne na tri noci s nástupom denne. V období od 11. júna do 24. septembra je zájazd možný na sedem nocí s nástupom v sobotu.


Oficiálne hodnotenie

***

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Apartmány Giardini di Altea obklopuje upravená záhrada. Tvoria ich tri samostatné časti – Olmi, Lecci a Tigli. Naše apartmány sa nachádzajú v časti Lecci. Na veľkej terase pri bazéne sú ležadlá a slnečníky zdarma, nachádza sa tu aj sprcha. V areáli hostia môžu využiť bar, reštauráciu, minimarket, kaderníctvo. V krátkej vzdialenosti od apartmánov (800 metrov) sa nachádza golfové ihrisko. Tenisové kurty sú vzdialené asi 1,5 kilometra.

REŠTAURÁCIE

V areáli komplexu je pre klientov k dispozícii jedna reštaurácia a bar. Ďalšie reštaurácie, pizzerie a bary sú v krátkej vzdialenosti od apartmánov (cca. 300 metrov).

BAZÉNY

Hostia môžu využívať bazén, ktorý sa nachádza v komplexe. Na veľkej terase sa môžete opaľovať. Výhodou je aj Wi-Fi pripojenie pri bazéne.

ŠPORT & ZÁBAVA

V dostupnej vzdialenosti od apartmánov sa nachádza niekoľko možností na príjemné športové aktivity. K nim patrí golfové ihrisko vzdialené 800 metrov a tenisové kurty, ktoré sa nachádzajú vo vzdialenosti 1,5 kilometra.


Ubytovanie

V časti Lecci sú apartmány v rezidenciách s výťahom. Izby sú vybavené klimatizáciou, SAT TV, trezorom. Výhodou je vybavený kuchynský kút s kávovarom. K výbave izieb patrí kúpeľňa, sušič na vlasy, balkón alebo terasa. Izby nie sú vybavené posteľnou bielizňou, uterákmi ani čistiacimi prostriedkami. Posteľnú bielizeň si je možné prenajať za cenu 6 eur na osobu, platí sa na mieste. V rámci uzatvoreného areálu je zdarma k dispozícii jedno parkovacie miesto na jeden apartmán.

TYPY IZIEB

Giardini di Altea má k dispozícii niekoľko typov apartmánov:

  • Bilo A3+2 – apartmán s dvojlôžkovou spálňou s prístelkou. V obývacej miestnosti je rozťahovací gauč pre dve osoby.
  • Trilo A5+2 – má navyše ešte jednu dvojlôžkovú spálňu.

Pre deti

  • Bazén
  • Ihrisko s preliezkami
  • Miniklub pre deti od 4 do 14 rokov
  • Animácie
  • Postieľka je za poplatok 3 eurá na noc, platí sa na mieste

Upozornenie

V niektorých provinciách Talianska je zavedená miestnymi úradmi pobytová taxa. Platí sa priamo na mieste u ubytovateľa, zväčša prvý alebo posledný deň pobytu a je súčasťou príjmu mesta.

Výška pobytovej taxy závisí od kategórie ubytovania konkrétnej oblasti, pričom sa pohybuje vo výške 0,50 - 4 €/osoba/deň. Po jej zaplatení obdržíte riadny doklad.

Lokalita

Taliansko

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jeden strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Klimatický diagram

Benátky

BENÁTSKA RIVIÉRA
Už dlhé roky najžiadanejšia a najobľúbenejšia destinácia. Turistov láka predovšetkým pomerne krátkou vzdialenosťou zo Slovenska, dobrou vybavenosťou stredísk a najmä výbornými cenami ubytovania. Klientom, ktorí uprednostňujú pohodlie, zabezpečíme leteckú dopravu priamym letom z Viedne do Benátok.
Lignano – má tri odlišné časti – Sabbiadoro, Pineta a Riviéra. Navzájom sú spojené 8 km dlhou plážou so zlatistým pieskom a čistým morom. Veľkou atrakciou pre deti i dospelých je vodný park, lunapark, zoologická záhrada Punta Verde a unikátne Oceanárium s preskleným vodným tunelom.
Bibione – moderné prímorské letovisko je známe svojimi širokými piesočnatými plážami s dĺžkou 7 km, ktoré sú starostlivo udržiavané, moderne vybavené, so skvelými službami a s bohatou ponukou športov. Množstvo kaviarní, reštaurácií, barov, obchodov a diskoték je situovaných predovšetkým na hlavnej promenáde.
Caorle – typické talianske mestečko založené pred viac ako 2 000 rokmi je známe kultúrou, históriou a tradíciami, ktoré sa snúbia so súčasnosťou. Caorle ponúka moderné turistické centrum, lemované 15 km dlhou plážou z jemného piesku s pozvoľným vstupom do mora. Nachádza sa tu jeden z najlepšie vybavených vodných parkov s toboganmi a zábavný lunapark.
Lido di Jesolo – najväčšie stredisko Benátskej riviéry s 15 km dlhou zlatistou plážou s jemným pieskom. Je ideálnym miestom pre tých, ktorí hľadajú nielen more a slnečné pláže, ale i lákavé rozptýlenie v podobe aqauparkov, zábavných parkov a dlho do noci otvorených kaviarní, reštaurácií, obchodíkov, barov a diskoték.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness