HOTEL RIXOS THE PALM *****

Spojené arabské emiráty, Dubaj

4.7 26 recenzií

HOTEL RIXOS THE PALM *****
HOTEL RIXOS THE PALM *****
HOTEL RIXOS THE PALM *****
HOTEL RIXOS THE PALM *****
HOTEL RIXOS THE PALM *****
HOTEL RIXOS THE PALM *****
HOTEL RIXOS THE PALM *****
HOTEL RIXOS THE PALM *****
HOTEL RIXOS THE PALM *****
HOTEL RIXOS THE PALM *****
HOTEL RIXOS THE PALM *****
Ubytovanie HOTEL RIXOS THE PALM *****
Ubytovanie HOTEL RIXOS THE PALM *****
Ubytovanie HOTEL RIXOS THE PALM *****
Gastro HOTEL RIXOS THE PALM *****
Gastro HOTEL RIXOS THE PALM *****
Wellness HOTEL RIXOS THE PALM *****
Pláž HOTEL RIXOS THE PALM *****
Pláž HOTEL RIXOS THE PALM *****
Ostatné HOTEL RIXOS THE PALM *****
Ostatné HOTEL RIXOS THE PALM *****
Ostatné HOTEL RIXOS THE PALM *****
Ostatné HOTEL RIXOS THE PALM *****
Ostatné HOTEL RIXOS THE PALM *****
Ostatné HOTEL RIXOS THE PALM *****
Ostatné HOTEL RIXOS THE PALM *****
Ostatné HOTEL RIXOS THE PALM *****

Podrobné info o pobyte


Polpenzia

V skratke o hoteli

Hotel Rixos The Palm sa nachádza na konci Palmového ostrova s výhľadom na panorámu Dubaja. Okolo neho sú dlhé súkromné pláže s bielym pieskom. Rezort je vhodný pre všetky typy dovolenkárov od mladých párov až po rodiny s deťmi. 


Poloha

Hotel Rixos The Palm stojí priamo na 900 metrov dlhej súkromnej piesočnatej pláži. Menšie nákupné strediská sú od neho vzdialené približne 17 km, vodný park Aquaventure je vzdialený 5 km. Najväčšie nákupné centrum Dubai Mall sa nachádza 30 km od hotela. Shuttle bus z hotela premáva k nákupným strediskám zdarma.


Otvoriť Google Earth

Dĺžka transferu

cca 45 minút.

Pláž

Hotel Rixos The Palm sa nachádza priamo na súkromnej 900 metrov dlhej piesočnatej pláž s jemným bielym pieskom. Ležadlá, slnečníky a uteráky sú na pláži zdarma. Za poplatok sú k dispozícii rôzne vodné športy.


Strava

V hoteli Rixos The Palm je ponúkané stravovanie formou polpenzie.

Hotel ponúka aj možnosť doplatiť si ultra all inclusive:

 • Raňajky, obedy a večere sa podávajú v hlavnej reštaurácii.
 • Nealkoholické a vybrané alkoholické nápoje ako vodka, tequila, gin, rum, whiskey, víno, pivo.
 • Káva a čaj, občerstvenie medzi jedlami.
 • Stravovanie v a la carte reštauráciách je na objednávku vopred.
 • Ultra all inclusive sa vzťahuje aj na vybrané nápoje v minibare.

ĎALŠIE SLUŽBY ULTRA ALL INCLUSIVE

 • Vodný taxík do Dubai Marina
 • Shuttle bus do nákupných centier
 • Vstup do sauny, parné miestnosti, ľadová fontána
 • Občerstvenie z Vitamin baru
 • Fitnes centrum
 • Vstup do Rix clubu a na všetky animačné programy v rámci klubu

* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.


Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečená letecká doprava z Viedne a z Bratislavy.


Ostatné doplatky

Izby typu 1/1 a izby vyššej kategórie sú k dispozícii za doplatok. Klienti tiež majú možnosť priplatiť si služby ultra all inclusive vo výške 850 EUR pre dospelú osobu, jedno dieťa do 13,99 rokov má služby ultra all inclusive zdarma, pre druhé dieťa od 6 – 13,99 rokov sú služby ultra all inclusive za doplatok 270 EUR.


Oficiálne hodnotenie

*****

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTEL

Hotel Rixos The Palm je moderný a elegantný komplex otvorený v roku 2012. Je vybavený vstupnou halou s recepciou, tromi reštauráciami, niekoľkými barmi a salónikmi, bazénovým komplexom, konferenčným centrom, business centrom a wellness centrom. V celom komplexe je Wi-Fi pripojenie zdarma.

REŠTAURÁCIE

Hlavná reštaurácia A la Turca pripravuje jedlá tureckej kuchyne,  a la carte reštaurácia L´Olivo podáva jedlá talianskej kuchyne, Aegean je sea food reštaurácia. Stravovanie v  a la carte reštauráciách je nutné vopred rezervovať. Hotel má niekoľko barov, z toho je jeden na pláži, jeden lobby a tretí shisha. V hoteli nájdete aj 2 lounges.

BAZÉNY

V bazénovom komplexe sa nachádzajú 2 bazény otvorené celoročne. Ležadlá, slnečník a uteráky sú pri bazéne zdarma.

ŠPORT & ZÁBAVA

Hostia majú k dispozícii fitness centrum, ihrisko na plážový volejbal, bedminton a stolný tenis. Okrem toho sú pripravené hodiny jogy, pilatesu, zumby či vodná gymnastika. Za poplatok sa môžete venovať vodným športom na pláži alebo si prenajať tenisový kurt. Počas dňa a vo večerných hodinách sa v hoteli konajú animačné programy.

WELLNESS & SPA

Wellness centrum Anjana Spa ponúka rôzne procedúry a masáže. Klienti majú v cene saunu, parný kúpeľ, parné miestnosti a ľadovú fontánu. Ostatné procedúry v spa sú za poplatok. Hostia tu nájdu aj kozmetický salón a oddychové miestnosti.


Ubytovanie

Izby hotela Rixos The Palm sú vybavené kúpeľňou, kúpacími plášťami, sušičom vlasov, telefónom, trezorom, LCD televízorom, minibarom za poplatok a varnou kanvicou s kávou a čajom. Niektoré z izieb majú balkón. Wi-fi pripojenie je zdarma. Hotel ma 230 izieb.

TYPY IZIEB

 • Deluxe izby ponúkajú výhľad na Palmový ostrov.
 • Premium suite sú k dispozícii za poplatok.
 • Junior suite sú k dispozícii za poplatok.

Pre deti

detský mniklub Rixi ( 4-12 rokov) s pestrou ponukou detských aktivít • detské disco • maľovanie na tvrá • opatrovateľská služba (za poplatok) • kino • hry v bazéne • rôzne denné animačné programy • magická škola


Upozornenie

V hoteli sa platí vratný depozit (kaucia) za izbu – poplatok je hradený v hotovosti alebo blokáciou na kreditnej karte.

Lokalita

Spojené arabské emiráty

Spojené arabské emiráty tvorí 7 emirátov – Abu Dhabi, Dubaj, Sharjah, Ras Al Khaimah, Fujairah, Ajman, Umm al Quwain. Emiráty sú krajinou kontrastov – orientálnej nádhery a futuristickej architektúry, starých bazárov a elegantných nákupných centier, starých rybárskych člnov a nablýskaných limuzín, jednoduchého života beduínov a luxusu hotelových komplexov.

Hlavné mesto: Abu Dhabi
Časový posun: +4h

Mena: Dirham SAE
Kurz: 1€ = 4,351 AED

Klimatický diagram

Dubaj

K najväčším turistickým atrakciám patrí svetoznámy hotel Burj Al Arab v tvare plachty, najnovšia dominanta mesta – najvyššia budova sveta Burj Khalifa s výškou približne 824 metrov, umelý ostrov Palm Jumeirah s rezidenčným komplexom, súkromnými vilami a luxusnými hotelmi. Dubaj nie je iba obchodným centrom, nachádza sa tu aj množstvo historických pamiatok – Dubajské múzeum, archeologické vykopávky, stará štvrť Bastakia s galériami a obchodíkmi. Za zmienku určite stojí i návšteva miestnych trhov (trh so zlatom, s korením a rybami), kde si môžete vyskúšať svoj dar zjednávania. Milovníci športov sa majú možnosť venovať rôznym vodným športom, zahrať si golf v niektorom z golfových klubov a dokonca zažiť aj zimu uprostred exotiky – zalyžovať si v krytej hale Ski Dubai alebo sa ochladiť v novootvorenej kaviarni z ľadu, kde je vo vnútri až 6 stupňov pod nulou a všetko vrátane obrazov, záclon a sôch je z ľadu. Dubaji sa konajú každoročne aj mnohé prestížne športové podujatia za účasti špičkových športovcov, mnohé veľtrhy a výstavy, koncerty a umelecké podujatia. Atrakciou nielen pre deti ale aj pre dospelých je vodný park Wild Wadi a Aquaventure, najmodernejšie ochranné tréningové centrum pre delfíny Dolphine Bay, výlety do púšte, zábavný park Wonderland, Dubajská ZOO alebo návšteva nákupných centier. Dubaj, to je aj pestrý nočný život, zábava, diskotéky, kluby, nespočetné množstvo reštaurácií s miestnou ale aj s medzinárodnou kuchyňou. Toto všetko môžete vychutnávať na tomto kúsku zeme, v meste, ktoré bolo pred pár rokmi iba dedinkou na púšti, splní takmer všetky vaše sny.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness