Recenzie na Dukes The Palm, a Royal Hideaway Hotel

*****

Spojené arabské emiráty, Dubaj

5 3 recenzie

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
3 5

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Pláž

Recenzie na Dukes The Palm, a Royal Hideaway Hotel pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Vynikajúce.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Boli sme velmi spokojni s ubytovanim- s hotelom a jeho sluzbami. Poloha hotela je skvela co sa tyka dostupnosti plaze a centra mesta. Velmi ocenujeme personal v hoteli, kt. bol velmi ustretovy a ochotny pomoct. Strava v hoteli bola taktiez na velmi dobrej urovni. Pacila sa nam aj plaz v blizkosti hotela , na zaciatku ktorej bol "bar", v ktorom sa dalo osviezit a takisto si dat nieco na zahryznutie:) Radi by sme vyzdvihli aj pristup nasej delegatky pani Martiny Kejhovej. Absovovali sme s nou jednodnovu prehliadku Dubaja. Pani delegatka bola velmi priatelska, mila a napomocna. Z jej putaveho vykladu o Dubaji a zivote v nom sme ziskali mnoho informacii a dozvedeli sa vela zaujimavosti.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Výborné. Veľmi spokojný s pani delegátkou a jej dcérou. Veľmi vysoká a nadštandardná kvalita a ústretovosť. Od pani delegátky sme dostali viac ako sme čakali. Vysoko profesionálna pani. Dúfame, že na budúci rok nás bude opäť sprevádzať. Iná sa jej asi ťažko vyrovná. Ďakujeme.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR