Hotel Flóra ***

Slovensko, Západné Slovensko, Trenčianske Teplice

4.4 10 recenzií

Exteriér, Hotel Flóra, Trenčianske Teplice
Kaviareň, Hotel Flóra, Trenčianske Teplice
Terasa, Hotel Flóra, Trenčianske Teplice
Terasa, Hotel Flóra, Trenčianske Teplice
Fitness, hotel Flóra, Trenčianske Teplice
Exteriér, hotel Flóra, Trenčianske Teplice
Detský kútik, Hotel Flóra, Trenčianske Teplice
Izba, Hotel Flóra, Trenčianske Teplice
Izba, Hotel Flóra, Trenčianske Teplice
Kúpeľňa, Hotel Flóra, Trenčianske Teplice
Reštaurácia, Hotel Flóra, Trenčianske Teplice
Sedací bazén, Hotel Flóra, Trenčianske Teplice
Reflexná masáž, Hotel Flóra, Trenčianske Teplice
Bazén, Hotel Flóra, Trenčianske Teplice
Perličky, Hotel Flóra, Trenčianske Teplice
Sauna, Hotel Flóra, Trenčianske Teplice
Sauna, Hotel Flóra, Trenčianske Teplice
Wellness, Hotel Flóra, Trenčianske Teplice
Wellness, Hotel Flóra, Trenčianske Teplice
Masáž, Hotel Flóra, Trenčianske Teplice
Rašelinový zábal, Hotel Flóra, Trenčianske Teplice

Podrobné info o pobyte


Polpenzia

WI-FI

WELLNESS

CYKLO TURISTIKA

Poloha

vyhľadávaný wellness hotel • v centre kúpeľov Trenčianske Teplice • 15 km od Trenčína


Otvoriť Google Earth

Strava

raňajky formou bufetových stolov • obedy a večere výber z menu, šalátový bufet • v prípade plnej penzie pobyty začínajú večerou a končia obedom


V cene je zahrnuté

ubytovanie, stravovanie a príslušné procedúry • na privítanie nápoj dobrej nálady • voľný vstup do bazéna • fitnes • deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma


Cena nezahŕňa

miestny poplatok (platba na mieste)


Úvod

Kúpele Trenčianske Teplice patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. Je to predovšetkým vďaka vynikajúcej prírodnej sírnej termálnej vode a romantickej polohe kúpeľov. Liečebná starostlivosť v kúpeľoch Trenčianske Teplice má dlhoročnú tradíciu a je založená predovšetkým na využívaní prírodnej sírnej termálnej vody. V súčasnosti sa okrem termálnej vody využíva široká paleta liečebných metód z oblasti liečebnej rehabilitácie a fyziatrie.


Ponúkané pobyty

Víkendový pobyt pre každého - polpenzia, nápoj na privítanie, župan, 1x masáž aróma voskom, 1x rašelinový zábal. Pobyt na 2 alebo 3 noci. Pri pobyte na 3 noci – 1x perličkový kúpeľ s prísadou alebo 1x rašelinový zábal grátis.

 

Liečebný pobyt - polpenzia, orientačné lekárske vyšetrenie, 30 liečebných procedúr podľa odporučenia lekára, voľný vstup do bazénového komplexu a do fitnes, 6x bonusový vstup do saunového sveta. Pobyt na 14 nocí.

 

Antistresový pobyt - polpenzia, nápoj na privítanie, orientačné lekárske vyšetrenie, 1x masáž lávovými kameňmi, 1x reiki, 1x masáž čokoládovým olejom, 1x Shiatsu masáž, 1x zábal z pravej čokolády na lepšiu náladu, 1x reflexná masáž chodidla, 1x minerálny bahenný zábal Ahava, 3x vstup  do saunového sveta. Pobyt na 5, 6 alebo 7 nocí. Pri pobyte na 6 nocí + Havajská masáž (60 mi.), na 7 nocí + Joga (60 min.). Pri predĺžení pobytu každá ďalšia noc = 1 liečebná procedúra + 1x bonusový vstup do saunového sveta.

 

Wellness pobyt - polpenzia, na privítanie nápoj dobrej nálady, denne vstup do saunového sveta, voľný vstup do bazénového komplexu s plaveckým a sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, voľný vstup do fitnes, župan, Wi-Fi. Pobyt na 5, 6 alebo 7 nocí.

 

Romantický pobyt pre dvoch – polpenzia, nápoj na privítanie, romantické prekvapenie na izbe, romantická večera vo dvojici pri sviečkach, 1x harmonizujúca masáž kokosovo-vanilkovým olejom (40 min.), 1x Kleopatrin kúpeľ s kokosovým mliekom (15 min.), 1x parafínový kokosový zábal (20 min.), romantické nočné kúpanie v sprievode lahodných tónov, privátny vstup do fínskej sauny (1h), voľný vstup do bazénového komplexu, vstup do saunového sveta so soľnou parnou saunou, bylinkovou inhaláciou, fínskou saunou, tepidáriom a vodnou cestou. Voľný vstup do fitnes, župan a Wi-Fi. Pobyt na 2 alebo 3 noci .

 

Beauty pobyt - polpenzia, nápoj na privítanie, konzultácia s fyzioterapeutom, 1x Ayurvéda – indická olejová masáž, 1x medová detoxikačná masáž, 1x Leg Basic – anticelulitídová masáž nôh, 1x Kleopatrin kúpeľ, 1x žehlička na tvár, 1x očistný zábal z morských rias, 1x kozmetická lymfodrenáž tváre a dekoltu, 1x kozmetické ošetrenie tváre, 1x pedikúra, 2x vstup do saunového sveta. Pobyt na 5, 6 alebo 7 nocí.

 

Ozdravovací pobyt – polpenzia, orientačné lekárske vyšetrenie, ozdravovací program: 2x kúpeľ v termálnom bazéne, 1x klasická a 1x podvodná masáž, 1x perličkový kúpeľ s prísadou bylinných liečivých extraktov a solí, 1x oxygenoterapia, 1x rašelinový zábal, 3x interferenčné prúdy alebo ultrazvuk, 1x vstup do saunového sveta so soľnou parnou saunou, fínskou saunou, bylinkovou inhaláciou, tepidáriom a vodnou cestou. Bonusy: na privítanie nápoj dobrej nálady, voľný vstup do bazéna a fitnes, župan, Wi-Fi. Pobyt na 5, 6  alebo 7 nocí.

 

Pobyt na boľavý chrbát - polpenzia,  na privítanie nápoj dobrej nálady, program na boľavý chrbát: orientačné lekárske vyšetrenie, 1x Dorn metóda Breuss masáž (20 min.), 1x Tuina - čínska tlaková masáž (40 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), 1x minerálny bahenný zábal AHAVA (20 min.), 1x mobilizačné techniky na uvoľnenie šije (20 min.), 3x elektroterapia, 1x champi - indická masáž hlavy (20 min.), 1x reflexná masáž (20 min.), 1x kineziterapia alebo hydrokineziterapia (20 min.), 1x vstup do saunového sveta so soľnou parnou saunou, fínskou saunou, bylinkovou inhaláciou, tepidáriom a vodnou cestou, voľný vstup do bazénového komplexu s plaveckým a sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, voľný vstup do fitnes, župan, Wi-Fi. Pobyt na 5, 6 alebo 7 nocí.

 

Pobyt pre seniorov – polpenzia, orientačné lekárske vyšetrenie, 1x klasická čiastočná masáž (20 min.), 1x perličkový kúpeľ (15 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), 1x interferenčné prúdy (10 min.), 1x ultrazvuk (5 min.). Bonusy: na privítanie nápoj dobrej nálady, popoludní dezert a šálka kávy, voľný vstup do bazéna a fitnes, župan, Wi-i. Pobyty na , 6  alebo 7 nocí. Pri pobyte na 7 nocí bonus + 1x oxygenoterapia (60 min.).

 

Silvestrovský pobyt 2017 - pobyt na 5 nocí zahŕňa ubytovanie, 4x raňajky, 4x večeru, 1x silvestrovská večera spolnočným bufetom a programom, 1x bohatý novoročný brunch s pečeným prasiatkom až do 11,30 hod., relaxačný program: 1x masáž čokoládovým olejom (20 min.), 1x zábalz pravej čokolády na lepšiu náladu (20 min.), 1x Kleopatrin kúpeľ (15 min.), 1x očistný zábal z morských rias (20 min.), + extra pre dámy 1x kozmetická lymfodrenáž tváre a dekoltu (20 min.) a pre pánov 1x reflexná masáž chodidla (20 min.), deenne vstup do saunového sveta, voľný vstup do bazénového komplexu a do fitnes, zapožičanie županu. Pobyt v termíne 27.12.2017 - 01.01.2018.

 

Víkendový pobyt pre každého - polpenzia, nápoj na privítanie, župan, 1x masáž aróma voskom, 1x rašelinový zábal, kúpací plášť počas celého pobytu, Wi-Fi, voľný vstup do bazénového komplexu s plaveckým sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, denný vstup do saunového sveta so soľnou parnou saunou, bylinkovou inhaláciou, fínskou saunou, tepidáriom a vodnou cestou, voľný vstup do fitness, indoor aktivity: stolný tenis, stolný futbal, hracie šípky

Pobyt na 2. Nástup na pobyt Pia.


Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

klimatizovaná reštaurácia s letnou terasou • kaviareň s letnou terasou • kozmetický salón • kaderníctvo • internetový kútik • detský kútik • požičovňa horských bicyklov • Wi-Fi v celom hoteli zdarma • wellness centrum • antikorový plavecký bazén (15 m) • sedací bazén • soľná a eukalyptová sauna • fi tness • monitorované parkovisko pred hotelom (poplatok 3 €/noc)


Vybavenie izieb

kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom • oddelené WC • SAT TV • rádio • telefón • župan • Wi-Fi zdarma • väčšina izieb má balkón s výhľadom do prírody

Jedno a dvojlôžková izba (manželská posteľ alebo oddelené postele, možnosť 1 prístelky formou samostatného lôžka) • Apartmán: dvojlôžkový (väčšia obývacia izba s možnosťou prístelky na rozkladacom gauči, kúpeľňa s rohovou vaňou, chladnička) • štvorlôžkový (rodinný, menšia obývacia izba, dve samostatné spálne - jedna s dvomi oddelenými posteľami, druhá s manželskou posteľou, chladnička)

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness