HOTEL PATRIA ****

Slovensko, Vysoké Tatry, Štrbské Pleso

4.4 70 recenzií

Bazén, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Exteriér, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Kaviareň, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Panorama, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Exteriér, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Bazén, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Wellness, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Wellness, Hotel Patria, Šrbské Pleso
Detský kútik, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Izba, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Izba, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Reštaurácia, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Wellness, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Wellness, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Wellness, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Sauna, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Wellness, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Relaxačná miestnosť, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Wellness, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Wellness, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Sauna, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Bazén, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Odpočiváreň, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Wellness, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Bazén, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Exteriér, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Bowling, Hotel Patria, Štrbské Pleso
Detský kútik, Hotel Patria, Štrbské Pleso

Podrobné info o pobyte


Dieťa do 12 rokov na prístelke zdarma

Raňajky

WELLNESS

V skratke o hoteli

Dominantnou stavbou Štrbského Plesa je hotel Patria. Zaujímavosťou je názov hotela, ktorý je pomenovaný podľa neďalekého štítu Patria. Štrbské Pleso je významným turisticko-športovým centrom a zároveň najvyššie položeným liečebným miestom Vysokých Tatier. Hotel je vhodný na dovolenky pre rodiny s deťmi aj pre páry.


Poloha

Hotel Patria sa nachádza na konci Mlynickej doliny, na severnom brehu Štrbského Plesa vo výške 1355 m. V okolí sú možnosti lyžovania pre začiatočníkov aj pokročilých v oblasti Soliska a Interski, k dispozícii je nová zjazdovka vo Furkotskej doline. V blízkosti hotela sú tiež ideálne podmienky pre beh na lyžiach smerom k Jamskému Plesu. Od hotela premáva skibus zdarma.


Otvoriť Google Earth

Strava

Hotel poskytuje ubytovaným hosťom raňajky formou bufetových stolov, obedy ako výber z menu, večere formou bufetových stolov, prípadne výber z menu (podľa počtu hostí).


Doprava

Doprava do hotela Patria je individuálna.


Služby v cene

V cene je ubytovanie s raňajkami. Cena zahŕňa aj vstup do bazéna, wellness a fitness, stolný tenis, skibus. Dieťa do 12 rokov na prístelke s dvomi dospelými osobami zdarma. V prípade, že si rodičia doplatia večere, má dieťa do 12 rokov večere zdarma.


Cena nezahŕňa

POVINNÉ DOPLATKY

Za štedrú večeru dospelý 66 €, dieťa vo veku 3 až 12 rokov 33 €. Za silvestrovskú večeru dospelý 132 €, dieťa vo veku 3 až 12 rokov 66 €. Miestny poplatok sa platí na mieste.

OSTATNÉ DOPLATKY

Doplatok za večeru je vo výške 18 EUR pre dospelú osobu. Poplatok za domáce zvieratá je 25 EUR na noc . Doplatok za balkón alebo za izbu od 3. poschodia vyššie je 8 EUR na osobu za noc.


Úvod

Štrbské Pleso leží v najvyššie položenom horstve Karpát - Vysokých Tatrách, rozprestierajúcich sa na slovensko - poľskom pohraničí. Leží v západnej časti južného úpätia Vysokých Tatier, je najvyššie položenou tatranskou osadou a rozkladá sa pri rovnomennom jazere na moréne. Najvyššie položená tatranská osada Štrbské Pleso ponúka na južných svahoch Predného Soliska 9 kilometrov ľahkých a stredne ťažkých zjazdových tratí, ktoré v zime s obľubou využívajú rodiny s deťmi a pokročilí lyžiari. V lete množstvo turistických značkovaných trás.


Ponúkané pobyty

Základný balík: ubytovanie s raňajkami. Okrem toho cena zahŕňa aj vstup do bazéna, wellness a fitness, stolný tenis, skibus. Dieťa do 12 rokov na prístelke s dvomi dospelými osobami zdarma. V prípade, že si rodičia doplatia večere, má dieťa do 12 rokov večere zdarma.


Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTEL

Súčasťou hotela je detská herňa, kongresová hala na prízemí, kongresová hala pri Vatra clube, lovecký salónik a ďalšie 3 menšie salóniky. K dispozícii je obchod so športovým tovarom, pamiatkovými predmetmi a parfumériou, požičovňa lyží, ski servis a lyžiarska škola. Wi-Fi je vo všetkých priestoroch, na izbách je káblová prípojka na internet zdarma. Parkovanie na stráženom parkovisku je za poplatok 6 EUR deň alebo v garáži za poplatok 8 EUR na deň. Hotel je nefajčiarsky.

 

REŠTAURÁCIE

Stravovanie je zabezpečené v hotelovej reštaurácii s názvom Slnečná reštaurácia so širokou ponukou gurmánskych špecialít. Koliba Patria pri jazere pripravuje špeciality slovenskej kuchyne. Občerstvenie ponúka hotelový Lobby bar a k dispozícii je vinotéka. 

 

ŠPORT & ZÁBAVA

Zábavu priamo v hoteli nájdu hostia v nočnom klube Vatra club s bowlingom.

V okolí hotela je možné venovať sa lyžovaniu, bežkovaniu, turistike. Pod skokanskými mostíkmi na Štrbskom Plese nájdete Fun Park Štrbské Pleso s množstvom aktivít ako snowtubing, snowbags, snowrafting, snowball, disco golf a tatranský karling. Lyžiarske stredisko Štrbské Pleso ponúka 7,5 kilometra prevažne náročnejších zjazdoviek a 14 kilometrov bežkárskych tratí. Pár kilometrov od Štrbského Plesa je Poprad, kde sa nachádza aquapark. Neďaleko je aj Belianska jaskyňa.

 

WELLNESS & SPA

V hotelovom wellness centre Patria Aqua Paradise Wellness je k dispozícií soľný a eukalyptový parný kúpeľ, bylinková inhalácia, sanárium, tepidárium, tropický dážď, whirlpool, masážny bazén, prívalová sprcha, vodná cesta, ľadová jaskyňa, nové vonkajšie sauny a vírivky, oddychová miestnosť, krytý bazén, bankovanie, ricochet. Za poplatok sú aj rôzne druhy masáží.


Vybavenie izieb

Hotel Patria ponúka ubytovanie v izbách, ktoré sú vybavené kúpeľňou, WC, televízorom so satelitom, rádiom, sušičom na vlasy, telefónom, minibarom. V každej izbe sú zdarma župany. Izby od 4. poschodia alebo izba s balkónom sú len na vyžiadanie, každé za doplatok 8 EUR za osobu na noc. Detská postieľka je zdarma.

 

TYPY IZIEB

  • Jednolôžkové izby
  • Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky v podobe rozkladacieho lôžka, ktoré je vhodné pre deti.
  • Apartmány tvorí 1/2 spálňa, obývacia izba má možnosť dvoch prísteliek.

Upozornenie

V termíne od 23. decembra 2016 do 28. decembra 2017 sú pobyty na minimálne 3 noci. V termíne od 28. decembra 2017 do 3. januára 2018 sú pobyty na minimálne 4 noci.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness