KÚPEĽNÝ DOM MATEJA BELA

Slovensko, Stredné Slovensko, Sklené Teplice

bez recenzií - nové v ponuke

KÚPEĽNÝ DOM MATEJA BELA
KÚPEĽNÝ DOM MATEJA BELA
KÚPEĽNÝ DOM MATEJA BELA
KÚPEĽNÝ DOM MATEJA BELA
KÚPEĽNÝ DOM MATEJA BELA
KÚPEĽNÝ DOM MATEJA BELA
KÚPEĽNÝ DOM MATEJA BELA
KÚPEĽNÝ DOM MATEJA BELA
Wellness KÚPEĽNÝ DOM MATEJA BELA
Wellness KÚPEĽNÝ DOM MATEJA BELA
Wellness KÚPEĽNÝ DOM MATEJA BELA
Wellness KÚPEĽNÝ DOM MATEJA BELA
Wellness KÚPEĽNÝ DOM MATEJA BELA
Wellness KÚPEĽNÝ DOM MATEJA BELA
Wellness KÚPEĽNÝ DOM MATEJA BELA
Wellness KÚPEĽNÝ DOM MATEJA BELA
Wellness KÚPEĽNÝ DOM MATEJA BELA

Podrobné info o pobyte


Plná penzia

WI-FI

WELLNESS

Poloha

Zrenovovaný dvojposchodový Kúpeľný dom Mateja Bela sa nachádza v tichom prostredí upraveného kúpeľného parku.


Otvoriť Google Earth

Strava

Raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere výber z menu. Na stravu klienti dochádzajú do neďalekého kúpeľného domu Alžbeta, cca 250 m.


V cene je zahrnuté

Ubytovanie, stravovanie a príslušné procedúry.  Deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma. Deti do 12 rokov na prístelke zľava 50% (pobyty bez procedúr).


Cena nezahŕňa

Povinné doplatky: Miestny poplatok (platba na mieste).


Úvod

Sklené Teplice ležia na úpätí Štiavnických vrchov v nadmorskej výške 400 m a patria medzi najstaršie kúpele na Slovensku. V súčasnosti v Sklených Tepliciach vyviera 7 prameňov s teplotou od 37°C do 52,3°C. Využívajú sa aj umelé hĺbkové vrty a studne až do hĺbky 1600m. Sú to najvýznamnejšie pramene vulkanického pásma. Liečivá termálna voda v kúpeľoch patrí svojím zložením medzi zemité vody mierne mineralizované s dominantným obsahom magnézia a kalcia, ktoré ju predurčuje na liečbu ochorení pohybového a nervového ústrojenstva. Termálna voda v bazénoch sa chemicky neupravuje a každý deň sa v bazénoch voda vymieňa. Do bazénov nateká priamo z prameňov.


Ponúkané pobyty

Liečebný pobyt Zdravie - plná penzia, od 13 do 41 procedúr (podľa počtu nocí), lekárska konzultácia, využitie masážno-rekondičných strojov, fitnes. Bonus: 14=13 a 21=19 a 2x alebo 3x vstup do Banského kúpeľa na 1 hod. vo vyhradenom čase. Pobyty na 7 až 21 nocí, začínajú sa v nedeľu večerou, ukončenie raňajkami.

 

Liečebný pobyt Kúpele na skúšku - Pobyty na 3 až 6 nocí, plná penzia, lekárska prehliadka s konzultáciou, od 5 do 11 procedúr za pobyt (podľa počtu nocí), využitie masážno-rekondičných strojov, fitnes. Začiatok pobytu v deň nástupu večerou, ukončenie raňajkami.

 

Relaxačný víkend PRE DVOCH – plná penzia, 1x jaskynný parný kúpeľ  PARENICA s oddychovým zábalom, 1x klasická masáž 30 min. vo dvojici, 1x Rodinná sauna pre dvoch s fľašou sektu, využitie masážno-rekondičných strojov, fitnes, lekárska prehliadka s konzultáciou, 1x na 1 hod. bowlingová dráha. Pobyt na 2 noci, začiatok v piatok večerou a koniec v nedeľu obedom. Neskorší check-out do 13,00 hod.

 

Liečebný pobyt  Senior –  plná penzia, 10 procedúr za pobyt, lekárska prehliadka s konzultáciou, využitie masážno-rekondičných strojov, fitnes. Podmienka pobytu - aspoň jeden z dvojice nad 55 rokov. Pobyt na 5 nocí, začína sa v nedeľu večerou a končí v piatok raňajkami. Pri nástupe je potrebné predložiť výpis zo zdravotnej dokumentácie ošetrujúceho lekára.

 

Liečebný pobyt Víkend – plná penzia, 1x jaskynný parný kúpeľ  PARENICA s oddychovým zábalom, 1x čiastočná masáž, 1x kúpeľ Márie Terézie alebo Banský kúpeľ, 1x vodoliečba alebo rašelinový obklad, využitie masážno-rekondičných strojov, fitnes, lekárska prehliadka s konzultáciou, 1x na 1 hod. bowlingová dráha. Pobyt na 2 noci, začiatok v piatok večerou a koniec v nedeľu raňajkami. Pri pobyte v apartmánoch v ostatných kúpeľných domoch bonus 2 hod. vstup do wellness saunového sveta.


Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

Klienti ubytovaní v KD Mateja Bela dochádzajú na stravu do KD Alžbeta vzdialeného cca 250 m, pričom si klienti môžu vychutnať príjemnú prechádzku cez kúpeľný park. Parkovanie je možné na nestráženom parkovisku, ktoré je zabezpečené kamerovým systémom a to na základe zaplatenej zálohy za diaľkový ovládač na otváranie brány. Záloha sa klientom automaticky po pobyte vráti späť. V KD sa nachádza aj výťah.


Vybavenie izieb

Kúpeľný dom je vybavený samostatnými dvojlôžkovými a bunkovými izbami s celkovou kapacitou 43 lôžok. Izby sú štandardne vybavené sprchou, sociálnym zariadením, TV, Wi-Fi na izbách a chladničkou. Bunkové izby sú dve samostatné rovnocenné dvojlôžkové izby, ktoré majú spoločné sociálne zariadenie a sprchu.  V KD Mateja Bela sa nachádzajú izby s balkónom aj bez balkóna a tiež apartmány.

Detská postieľka za poplatok 5 €/noc.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness