Hotel Hochland ****

Rakúsko, Tirolsko / Nauders, Nauders

bez recenzií - nové v ponuke

9105486
9105486
9105486
9105486
9105486

Podrobné info o pobyte


Polpenzia

V skratke o hoteli

Hotel Hochland je pohodlný a útulný a nachádza sa v centre mesta Nauders. Ideálnym východiskovým bodom pre jednodňové výlety a športové aktivity. Kreditné karty: Debetná karta / EC karta, Bezbariérový prístup: Nie, Príchod od: 14:00 hodín, Odchod: 10:00 hodín.

Poloha

Nákupy: 20 m, Vlaková stanica: Landeck 45 km, Lyžiarska oblasť / Lyžiarsky vlek: Skiparadies Reschenpass - Bergkastelseilbahn 1 km, Bežecké lyžovanie: 400 m, min, 30 m, Lyžovanie / varenie: Nie, Hotelová kyvadlová doprava: Nie, Centrálne umiestnený v Nauders.

Otvoriť Google Earth

Strava

Polpenzia, uvítací večer s uvítacím nápojom a informáciami o lyžiarskej škole, raňajkový bufet: teplé a studené jedlá, popoludňajšie občerstvenie: malý popoludňajší bufet ako občerstvenie, večera (4 chodby): večera s výberom (4 hlavné jedlá na výber) , Tematické večery: 1 x týždenné fondue, bufetová a slávnostná večera, vianočná večera (24.12.), Silvestrovská večera.

V cene je zahrnuté

Wellness oblasť: 450 m2, pre deti od 16 rokov. Krytý bazén: 10 x 5 m s vírivkou, protiprúdové trysky, roman Atrium s parným kúpeľom, sauna, relaxačná miestnosť: s vodnými lôžkami a lehátkami, rekreačná oblasť s rímskou átriou s vyhrievanými lavičkami / relaxačná časť s vodnými lôžkami a ležadlami, studená Jaskyňa, bio-bylinná sauna, parný kúpeľ, priestor pre čerstvý vzduch, Otváracie hodiny: vnútorný bazén / fitnescentrum od 07:00 do 20:00, sauna / vyhrievané lavice / parný kúpeľ denne od 15:00 do 20:00 , Posilňovňa.

Ostatné doplatky

Pobytová taxa: Euro 2, - na osobu / noc (14 rokov). Solárium: Euro 5, -, Masáže: miestne ceny, Otváracie hodiny: Solárium denne od 07:00 do 20:00, Masáže na vyžiadanie. 1 x týždenne sánkovú noc s lyžiarskym výhľadom a curlingom (za príplatok), Billard, stolný futbal, automaty, lyžiarske lanovky (dostatočne veľké pre malé rodiny, vyhrievané) za Euro 5, - deň.

Ubytovanie

Recepcia, Komfortná a štýlová hotelová lobby, Izba na čítanie, Tirolské salóny, Miestnosť na odkladanie: vyhrievaný, Lyžiareň: vyhrievaný, Výťah, Parkovanie: zadarmo, a la Carte reštaurácia, Bar, Mládežnícka herňa (biliard, site). Detská postieľka k dispozícii ako prístelka vo všetkých typoch izieb, Vaňa / sprcha / WC, Župan na zapožičanie: zadarmo, Papuče zapožičané: zadarmo, Balkón / terasa, Rádio, Telefón, SAT TV, WLAN: : zadarmo, trezor: bezplatne, škála. 2-4 posteľová vaňa / sprcha / WC / balkón, Arnica, ~ 30 m2, 1 posteľová vaňa / sprcha / WC / balkón, Arnica, ~ 30 m2.

Lokalita

Rakúsko

Rakúsko, má vysoké alpské štíty, lyžiarské strediská, jazerá, romantické horské údolia a romantické mestá na poznávanie. Preto je Rakúsko ideálnou voľbou na dovolenku počas celého roka.

Hlavné mesto: Viedeň
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Tirolsko / Nauders

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness