Hotelový Resort One & Only Reethi Rah

*****+

Maldivy, Severný Male Atol

bez recenzií

 A
Pohľad z výšky na bungalovy v rezorte One & Only Reethi Rah
Ubytovanie v bungalove nad morom v rezorte One & Only Reethi Rah
Ubytovanie v rezorte One & Only Reethi Rah
Izba v rezorte One & Only Reethi Rah
Ubytovanie v rezorte One & Only Reethi Rah
Stolovanie v rezorte One & Only Reethi Rah
Priestranné ubytovanie v rezorte One & Only Reethi Rah
Bar pri pláži v rezorte One & Only Reethi Rah
Bazén v hotelovom rezorte One & Only Reethi Rah
Posedenie na pláži rezortu One & Only Reethi Rah
Posedenie na pláži pred hotelom One & Only Reethi Rah
Bazén s výhľadom na more v rezorte One & Only Reethi Rah
Posedenie na pláži v rezorte One & Only Reethi Rah
Areál rezortu One & Only Reethi Rah
Piesková pláž v rezorte One & Only Reethi Rah
Chlap na nafukovacej labuti
 A
 P
 P
 P
 P
 L
 F
 R
 R
Hudobná skupina
 R
 R
 R
Bazén s posedením v rezorte One & Only Reethi Rah
 R
Vonkajšia sprcha v rezorte One & Only Reethi Rah
 R
Ostrov s rezortom One & Only Reethi Rah
 R
 R
 R
 F
 F
 F
 F
 F
 F
 WEL
 WEL
 WEL
 WEL
 WEL
 WEL
 WEL
 WEL
 W
 W
 W
 W
 W
 W
 W
 W

Podrobné info o zájazde


Raňajky

Priamo na pláži

Pri pláži

Wi-Fi

Wellness

Priamy let

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

Exkluzívny rezort známej značky s vysokou úrovňou služieb, gurmánskymi špecialitami. Pohodlie dotvára luxusné ubytovanie uprostred nádhernej prírody s úžasnými bielymi plážami.


Vysokú úroveň služieb, gurmánske špeciality a luxusné ubytovanie uprostred nádhernej prírody, ponúka hotelový rezort známej značky, rozprestierajúci sa na ostrove s úžasnými bielymi plážami.


Poloha

Na ostrove s rozlohou cca 1800 m x 500 m priamo na pláži s jemným bielym pieskom. Medzinárodné letisko je približne 35 km vzdialené, transfer z letiska Male cca 45 min loďou.Pláž

Biela piesočná s pozvoľným vstupom do mora, bazén s ležadlami, slnečníkmi.


Ubytovanie

Moderné izby so zariadením z prírodných materiálov sú vybavené kúpeľňou s vaňou a so sprchou, klimatizáciou, majú stropný ventilátor, trezor, telefón, varná kanvica s kávou/čajom, sušič na vlasy, minibar, DVD, SAT TV, Wi-Fi bez poplatku, služba „Consierge“, ku každej vilke k dispozícii bicykle. Beach Villa (cca 135 m2), vodné vilky Water Villa (cca 149 m2) a Water alebo Beach Pool Villa (cca 165 m2) s vlastným bazénom, rodinné Two-Villa Residence with Pool (cca 300 m2) a Grand Beach Villa (cca 322 m2) s dvomi spálňami, Grand Sunset Residence (cca 457 m2) s tromi spálňami.    


Stravovanie

Raňajky formou bohatého bufetu.


Vybavenie a služby hotela

Luxusné vilky pri pláži aj na vode, 5 reštaurácií, 3 bazény, fitnes centrum, tenisové kurty, kajaky, vodné bicykle, plážový volejbal, bedminton, stolný tenis, biliard, šnorchlovanie, potápanie ( pre certifikovaných PADI), lezecká stena, rybolov na mori, parasailing, katamaran, joga, Pilates, večer živá hudba alebo DJ, ochutnávky vín, butiky, kaderníctvo a wellness centrum s vírivkou, parným kúpeľom (masáže a procedúry za poplatok). 


Reštaurácie

Hlavná „Reethi"  • stravovanie formou bufetu (aj la carte)  rozkladá sa v troch pavilónoch: „Aqua“ (talianska kuchyňa), „Fire“ (ázijská) a „Earth“ (francúzska cukráreň) vínna pivnica s vybranými druhmi vína šampanského reštaurácie á la carte: japonská „Tapasake“ arabská „Fanditha“ „Botanica“ so špecialitami z darov mora a talianska  "Rabarbaro"  • zdravé ovocné kokteily si vychutnáte v "Rah Bar" jedlá počas dňa v plážovej reštaurácii "Beach Club" rôzne druhy zmrzliny.Pre deti

Detský bazén, herňa pre deti do 12 rokov, detská postieľka, detská stolička.


Oficiálne hodnotenie

*****

Celková cena zahŕňa

Leteckú dopravu z/do Viedne, ubytovanie na vybraný počet nocí, vybrané stravovanie, transfery letisko-hotel-letisko, asistenciu zástupcu partnerskej agentúry v mieste pobytu.

Celková cena nezahŕňa

Servisné poplatky leteckej spoločnosti 450 EUR.

Maldivy

V jednom z posledných rajov na zemi potrebujete tri veci: loď, aby ste sa dostali na svoj vysnívaný ostrov, vnútorný pokoj, aby ste ho mohli vychutnávať a potápačské okuliare, aby ste ocenili jeho skutočné poklady. Takto kedysi niekto opísal čaro a jedinečnosť Maldivského súostrovia. 26 atolov s približne 1 190 ostrovmi a ostrovčekmi, roztrúsenými okolo rovníka ako exotické perly na akvamarínovej hladine Indického oceánu. Zo severu na juh v dĺžke 830 km, z východu na západ v šírke 130 km. Obývaná je asi pätina z nich, rezorty vyrástli na 90 ostrovoch. Sú také malé, že mnohé z nich obídete zhruba do 20 minút. 

Vďaka bujnej tropickej vegetácii, bielym piesočnatým plážam a krištáľovo čistej vode patria právom medzi vysnívané destinácie. Sen všetkých milovníkov kúpania, šnorchlovania, potápania, plachtenia. Naučia každého návštevníka s radosťou leňošiť, užívať si relax a oddych, vychutnávať si fascinujúci podmorský život, najkrajšie západy slnka na svete. Maldivy ponúkajú ideálne podmienky pre milovníkov vodných športov. Stačia vám okuliare, trubica a plutvy a môžete pozorovať korytnačky, chobotnice, malé druhy žralokov, murény, barakudy a tisíce ďalších druhov rýb a živočíchov. Pre náročnejších sú k dispozícii potápačské centrá s kompletným vybavením a profesionálnymi inštruktormi, ktorí vám ukážu tie najzaujímavejšie potápačské miesta. Najväčším bohatstvom Maldív je jedinečná príroda, na ktorú sú miestni obyvatelia právom hrdí, chovajú sa k nej veľmi ohľaduplne a to isté vyžadujú aj od turistov. Vďaka tomu sú lagúny stále plné koralov a rýb. Let z Viedne trvá cca 10 hodín. 

Hlavné mesto: Male
Časový posun: +4h

Mena: Maldivská rupia
Kurz: 1€ = 17,283 MVR

Klimatický diagram

Severný Male Atol

V oblasti severného Male Atolu je veľmi dobre rozvinutý cestovný ruch. Presne na tomto mieste nájdete malé ostrovčeky s domčekmi, v ktorých načerpáte nové sily. Kedysi táto oblasť nebola tak osídlená ako dnes. Sú tu vybudované viaceré turistické centrá, ktoré sú v súlade s miestnymi zvykmi a kultúrou.

Hotel Fakultatívny výlet Atrakcie v okolí

Zaujímavé miesta v okolí

Huraa, Maledivy

Huraa

Ostrov Huraa sa nachádza medzi ostrovmi Himmafushi a Thulusdhoo. Nachádza sa len 21 km od Male, hlavného mesta Maldivov. Počet obyvateľov ostrova je 750 ľudí. Jeho rozmer je 850 x 300 m. Na ostrove je len jedna kaviareň a iba 5 penziónov. Okrem toho tu nájdete ešte zopár obchodíkov so suvenírmi a potraviny.

Himmafushi, Maledivy

PlážePríroda

Himmafushi

Himmafushi, alebo aj Kaafu Atoll je jedným z obývaných ostrovov súostrovia Maldivy, severovýchodne od hlavného mesta Malé. Jediný spôsob, ako sa sem viete dostať je loďou. Miestnych živí najmä rybolov a cestovný ruch. Na ostrove sa nachádza bikini pláž s možnosťami surfovania a šnorchlovania a tiež reštaurácia v prístave, kde sa najete aj za 3 USD. Keďže ide o moslimskú krajinu, na ostrove nie je k dispozícii alkohol.

Thulusdhoo, Maledivy

PlážePríroda

Thulusdhoo

Ostrov Thulusdhoo sa nachádza len 28 km severne od Male. Je to hlavné mesto Kaafu Atoll. Na ostrove žije približne 1400 ľudí. Veľkosť Thulusdhoo je cca 700 x 400 metrov. Po ničivom tsunami, ku ktorému došlo v roku 2004 na ostrove Rinbodhoo, sa viac ako polovica obyvateľstva musela presťahovať do Thulusdhoo, takže počet obyvateľov Thulusdhoo vzrástol.Nachádza sa tu továreň spoločnosti Coca-Cola, ktorá bola postavená v 80-tych rokoch a je považovaná za srdce ostrova. Je to jediná továreň Coca-Cola na svete, kde sa využíva odsolená morská voda. Kvôli tejto továrni sa ostrov často nazýva Coke Island.

Dhiffushi, Maledivy

PlážePríroda

Dhiffushi

Dhiffushi je súčasťou Kaafu atol. Nachádza sa 36,6 km severovýchodne od Male, hlavného mesta súostrovia. Samotný ostrov je malý (podobne ako väčšina obývaných ostrovov), jeho veľkosť je 950 m x 200 m. Žije tu približne 1200 ľudí, ktorých živí najmä cestovný ruch a rybolov. Na Diffushi sú dve bikini pláže, jedna vedľa hotela Rashu Hiya, druhá na opačnej strane ostrova.

Maldivy,

PlážePríroda

Maldivy

Nádherné tropické pláže, palmy a tyrkysové more, to sú asociácie typické pre panenské prostredie Maldiv ležiacich v Indickom oceáne. Táto moslimská krajina poskladaná z 19 koralových atolov a viac ako 1000 malých ostrovčekov dbá na všetky svoje tradície aj ochranu prírody, vďaka čomu si u turistov udržiavajú svoju popularitu.

MALE, Maledivy

HistóriaKultúra

Male

Počas pobytu na Maldivách si urobte výlet do hlavného mesta Male, ktoré je sídlom vlády a kultúrnym strediskom oblasti. Je najľudnatejším a najživším ostrovom celého súostrovia. Medzi pamiatky patrí dominanta mesta - mešita The Grand Friday Mosque, najväčšia na Maldivách. V meste nájdete obdivuhodný prezidentský palác, národné múzeum s celou históriou Maldív. V obchodíkoch sa dá nakúpiť rôzne suveníry a miestne výrobky. Čerstvé potraviny na trhu s ovocím a zeleninou, alebo na rybom trhu. V reštauráciách a čajovniach si možno vybrať z niekoľkých chutných jedál a čajov. Každé väčšie jedlo s ryžou a s miestnym chlebom nazývaným "Roshi" tzv. "dlhé jedlo" zahŕňa i rôzne pripravované ryby, zemiaky, chlieb a pod. "Krátke jedlá" alebo "Hedhikaa" sú zase pochutiny a sladkosti, vystavované aj na pultoch miestnych čajových obchodov. Sem patria vyprážané guľky z rybieho mäsa obaľované v múke a ceste, sladký vaječný krém, kokosové mlieko s ružovým pudingom alebo ostro korenené rybie koláčiky. Korenistý čaj, milí ľudia dotvára príjemnú atmosféru, kde sa dá najlepšie sledovať život miestnej komunity.

Ari atol, Maledivy

Príroda

Ari atol

Ostrov sa delí na Severný Ari Atol a Južný Ari atol. Nachádza sa na západe súostrovia. Celý Ari Atol je určený predovšetkým pre turistiku, nájdete tu množstvo turistických rezortov a to viac ako na 20 ostrovčekoch. Je vzdialený od hlavného mesta Malé asi 70 kilometrov, let hydroplánom z hlavného mesta trvá necelú polhodinu a ponúka krásne výhľady na priezračné more. Južný Ari Atol je ideálny pre náročnejších turistov, hľadajúcich luxusné ubytovanie a vynikajúce služby. Ubytovanie je možné vo vilkách na plážach alebo na drevených koloch priamo v mori. O najväčší zážitok sa zaiste postará presklená reštaurácia pod morskou hladinou, večera "za prítomnosti" farebných koralových rybiek je naozaj nezabudnuteľná.

Holiday Island, Maledivy

PlážeIné atrakcie

Holiday Island

Biely piesok, tyrkysovo priezračné more a palmy - to sú tie správne esencie súostrovia Maldivy. Na tomto ostrove nájdete to, čo si pod Maldivami väčšina z nás predstavuje. Malé vilky, poskytujúce súkromie ako aj vilky postavené na drevených trámoch na vode. Raj turistov, ktorí si chcú oddýchnuť.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR