Bristol Sunset Beach

****

Kanárske ostrovy, Fuerteventura

4.3

Celkové
hodnotenie
4.3
5 5

Bristol Sunset Beach -hotelový bazén
Bristol Sunset Beach -Hotelová izba
Bristol Sunset Beach -Hotelová izba
Bristol Sunset Beach -Dvojlôžková izba
Bristol Sunset Beach -Hotelová izba
Bristol Sunset Beach -Hotelová izba
Bristol Sunset Beach -Hotelová izba
Bristol Sunset Beach -Hotelová izba
Bristol Sunset Beach -Hotelová izba
Bristol Sunset Beach -kúpeľňa
Bristol Sunset Beach -kúpeľňa
Bristol Sunset Beach -Hotelová izba
Bristol Sunset Beach -Posedenie
Bristol Sunset Beach -hotelový bazén
Bristol Sunset Beach -lehátka pri bazéne
Bristol Sunset Beach -terasa
Bristol Sunset Beach -Posedenie
Bristol Sunset Beach -záhrada
Bristol Sunset Beach -Posedenie
Bristol Sunset Beach -záhrada

Raňajky

Wi-Fi

Vysvetlenie piktogramov

Podrobné info o zájazde

V skratke o hoteli

Modertný hotel má výhodnú polohu priamo v centre mesta Corralejo. Poskytuje oddych a relax, ktorý si vychutnáte v slnečnej záhrade.

Poloha 

Hotel Bristol Sunset Beach sa nachádza cca 3 km od piesočnatej pláže. Mesto Corralejo je 50 metrov od hotela. V okolí su tiež obchody a supermarkety alebo reštaurácie a bary. K dispozícii sú nasledujúce turistické atrakcie: Agua Park (4 km), El Toston (25 km), Oasis Park (80 km) a Pláž Sotavento (100 km).

Pláž

V okolí cca 3 km od hotela sa nachádza piesočnatá pláž na ktorej sú slnečníky a lehátka k dispozícii za poplatok.

Vybavenie, ďalšie služby

Hotel má 97 izieb. Disponuje práčovňou a divadlom, ktoré sú k dispozícii pre hostí. WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s okolitým svetom. Záhrada ponúka ďalší priestor na relaxáciu a rekreáciu v prírode.

Stravovanie

  • Raňajky (od 09:00 do 11:00) z bufetu. 

Ubytovanie

Izby majú kúpeľňu a rozkladaciu pohovku. K dispozícii sú aj oddelené spálne (možnosť prísteliek). Izby sú vybavené chladničkou, pripojením na internet a telefónom. Vo vnútri kúpeľne je sprchovací kút. 
Typy izieb:

Apartmány: (dvojlôžkový) alebo (s manželskou posteľou, výhľadom do záhrady) alebo (balkón alebo terasa, 2 izby) alebo (Economy, 2 spálne) alebo (balkón alebo terasa) alebo (balkón alebo terasa, 2 spálne):  S rozkladacou pohovkou ako prístelkou, spoločným bazénom, balkónom alebo terasou, internetom (zdarma), TV so satelitným príjmom. Kúpeľňa so sprchovacím kútom. 
Za niektoré zariadenia alebo činnosti môžu vzniknúť dodatočné poplatky. Niektoré služby závisia od ročného obdobia a miestnych klimatických podmienok.

 

Vďaka polohe v subtropickom pásme a teplotám, ktoré sa pohybujú medzi 20 – 30 °C, sú Kanárske ostrovy vyhľadávanou turistickou destináciou a dovolenkovým hitom po celý rok. Krásam krajiny, nekonečným plážam s farebným pieskom, vrchom so snehovými čapicami, smaragdovým údoliam, malebným dedinkám s ovocnými plantážami, konkurujú komfortné hotelové rezorty, mestá a letoviská s bohatým nočným životom. A k tomu ponuka aktivít: raj pre golfi stov, milovníkov vodných športov (od potápania cez windsurfi ng, vodné lyžovanie, plachtenie), ale aj relaxu v podobe vynikajúco vybavených wellness centier. Pre rodiny s deťmi jedny z najlepších zábavných, vodných a zoo parkov s atrakciami, vynikajúce reštaurácie s gurmánskymi zážitkami, nočné kluby, diskotéky a skvelé možností nákupov. Priamy let z Viedne na všetky tri ostrovy trvá ca 4,5 - 5 hod. 

Hlavné mesto: Las Palmas de Gran Canaria, Santa Cruz de Tenerife
Časový posun: -1h

Mena: Euro

Len 100 km od afrického pobrežia leží tento rajský ostrov s množstvom dlhých pláží so svetlým saharským pieskom a priezračnou vodou, grandióznymi pohoriami, zelenými palmovými hájmi a malebnými dedinkami. Ideálne podmienky poskytuje pre surferov, cyklistiku, potápanie, golf. K najznámejším plážam patria Jandia, Costa Calma, Corralejo, Playa de Esquinzo.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR