Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
80 5

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Možnosti pre deti
Pláž

Recenzie na Hotel Lyttos Beach pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Všetko OK, od stravy cez hotel, pláž, more, personál, služby ...

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Realita predcila ocakavania, nakolko ani v CK, ani v katalogu nebola zmienka a novom plaveckom bazene a novom vodnom parku. Co sa tyka ubytovania, izba, vybavenie OK, avsak poloha Izby - s 2 balkonmi, jednym nad kuchynou (citili sme zakazdym co varia) a druhym nad vstupnym vchodom do hotela (mali sme prehlad o vsetkych prichodoch/odchodoch-kapacita arealu cez 2000 ludi), bola jedinym negativom dovolenky. Super animatorky Ninka a Edit....velka spokojnost! Bohaty program...spomienky rezonuju...

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Hotel, služby, animátorský tím sa nám páčili. Dievčatá boli veľmi milé a kreatívne , deti sa bavili a tešili sa každý deň do detského kútika...

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Dovolenka sa nám veľmi páčila, bol to asi najlepší rezort, kde sme boli doteraz s deťmi, super animačný hotelový tím, super čašníci, veľa bazénov, slaná voda, super animátorky (vážne úžasné). Ninka aj Editka sa skvelo venovali mojim deťom, bolo to super, a chcú sa za nimi vrátiť znova :).

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Ubytovanie, stravovanie, čistota hotela a prostredie - to všetko bola OK. Jedna pripomienka - a to je na klimatizáciu, tá skoro vôbec nefungovala a pri tých teplotách sa v noci nedalo spať.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

5 1 5

Rezort blízko letiska, služby na vysokej úrovni, rozmanitosť stravy a celkovo gastronómia, možnosť si okrem hlavnej bufetovej reštaurácie si vybrať z 3 tematických reštaurácií, zábava pre všetky vekové kategórie, zostava klientely (väčšinou nemecký a taliansky hostia), super miestny animačný tím, ktorý komunikuje vo viacerých jazykoch. Super pláž, ale kvôli veľkým kameňom v mori obmedzený vstup. Odporúčam obuv do vody. 4 dni zo 6 veľké vlny, nedalo sa kúpať v mori - škoda, počasiu nerozkážeš.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Hotel bol veľmi pekný, čistý, vynovený, mal veľa krásnych bazénov. Personál bol príjemný, milý a ochotný. Nie veľmi sa venovali čistote pláže. More niekoľko dní vyplavovalo morskú trávu a až ku koncu nášho pobytu (cca 10 deň) to konečne ako tak vyčistili a venovali tomu pozornosť denne. Dievčatá animátorky boli absolútne skvelé. Venovali sa deťom aj vo svojom voľnom čase. Vždy ich privítali s úsmevom a dobrou náladou. Naše deti ich zbožňovali. Jedna bola s nami aj na výlete a celý čas a s úsmevom sa im venovala a mamina bola konečne raz naozaj na výlete. Deti sa vždy tešili do Planet Fun a stále sa vypytoval,i kedy tam budú môcť zase ísť.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

4 1 5

Boli hoteli Lyttos Beach, ktorý odporúčame všetkým. Je priamo pri mori, oddelený len promenádovým chodníkom. Má krásne nové izby, niekoľko reštaurácií, barov priamo v areáli. Má niekoľko bazénov, dokonca izby s vlastnými bazénmi, krásnu záhradu, dostatok lehátok pri bazénoch, aj na hotelovej pláži. Pešou prechádzkou od hotela je možné navštíviť mestečko Analipsi, miestnym autobusom je možné sa dostať do okolitých miest, napr. Hersonissos, Heraklion, Agios Nikolas... More bolo krásne, čisté, s množstvom rýb. Prežili sme pohodový týždeň. Boli sme na Santorini. Je to úžasný ostrov, ktorý sa rozhodne oplatí vidieť na vlastné oči.

Strava
Vybavenie izby
Čistota izby
Personál
Pláž

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands