grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-bazen
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-miniklub
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-minidisco
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-areal
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-bazen
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-bazen
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-minigolf
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-sauna
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-miniklub
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-areal
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-fitnes
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-bazen
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-areal
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-bazen
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-volejbal
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-bazen
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-hotel
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-bazen
HOTEL DESSOLE MALIA BEACH ****+
HOTEL DESSOLE MALIA BEACH ****+
HOTEL DESSOLE MALIA BEACH ****+
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-izba
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-izba
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-izba
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-restauracia
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-restauracia
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-restauracia
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-plaz
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-plaz
grecko-kreta-malia-dessole-malia-beach-bazen
Pláž HOTEL DESSOLE MALIA BEACH ****+

Podrobné info o pobyte


All Inclusive

V skratke o hoteli

Hotel Dessole Malia Beach na Kréte vďačí svojej príjemnej a priateľskej atmosfére za skvelú povesť. Poskytuje výhľad na more a okolitú krajinu. Rekreačné stredisko Malia Beach zaberá plochu 30-tisíc metrov štvorcových. Hotel Dessole Malia Beach bol nedávno zrekonštruovaný a je vhodným  miestom pre všetkých, ktorí hľadajú relax a odpočinok, rovnako ako milovníkov slnka, ktorí chcú objavovať krajinu bohatú na kultúru a tradičné dediny. Cestovná kancelária Satur ponúka v hoteli počas letných mesiacov služby rodinného klubu Planet Fun.


Poloha

Hotel Dessole Malia Beach na Kréte, postavený v tradičnom gréckom štýle, je obklopený upravenou záhradou. Nachádza sa priamo pri piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Krátkou prechádzkou sa dostanete do centra strediska Malia (vzdialené 1,5 kilometra), kde nájdete množstvo obchodíkov, reštaurácií a taverien. Hlavné mesto Heraklion je vzdialené 35 kilometrov.


Otvoriť Google Earth

Dĺžka transferu

cca 60 minút.

Pláž

Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pri hoteli. Ležadlá, slnečníky a plážové uteráky sú zdarma. Vodné športy (vodný banán, vodné bicykle, parasailing) za poplatok. Na pláži sa nachádza bar.


Strava

Hotel ponúka hosťom služby all inclusive:


 • Skoré raňajky (6:00 - 7:00 h)
 • Raňajky sa podávajú formou bufetu (7:00 – 10:00 h)
 • Neskoré raňajky (10:00 – 11:00 h)
 • Obedy sa podávajú formou bufetu (13:00 – 15:00 h)
 • Večere sa podávajú formou bufetu (19:00 – 21:30 h)
 • Teplé a studené snacky nájdete v taverne a v bare pri bazéne
 • Čaj, káva, koláče, zmrzlina
 • Raz za pobyt sa môžete zúčastniť tematickej večere v taverne, rezervovať si ju treba vopred
 • Vybrané miestne alko a nealko nápoje (10:00-01:00 h)

 


V cene je zahrnuté

V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát (resp. 10, 11 alebo 14-krát) ubytovanie, služby all inclusive, poistenie insolventnosti, delegáta cestovnej kancelárie.

K cene je potrebné pripočítať servisné poplatky – letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery. Doplatky sú pre dieťa do 2 rokov sú vo výške 50 eur na osobu, pre dieťa od 2 – 5 rokov 100 eur na osobu, pre cestujúcich starších ako 5 rokov 190 eur na osobu.


Služby v cene

V cene je započítaná letecká doprava, 7-krát (resp. 10, 11 alebo 14-krát) ubytovanie, služby all inclusive, poistenie insolventnosti, delegáta cestovnej kancelárie Satur.


Oficiálne hodnotenie

****

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTEL

 

Hotel Dessole Malia Beach na Kréte v tradičnom gréckom štýle je komplex tvorený ôsmimi jeden- až trojposchodovými budovami. Hotel má vstupnú halu s recepciou, Wi-Fi pripojenie v celom areáli, minimarket, hlavnú reštauráciu, tavernu, niekoľko barov. V areáli sa nachádzajú tri bazény. Plážové osušky sa menia dvakrát za týždeň. Wellness centrum je za poplatok. Hotel poskytuje lekára na zavolanie za poplatok. Počas dňa aj večer sa konajú animačné programy. Vo večerných hodinách je nutné dodržiavať casual/smart dress code (páni dlhé nohavice, plážové oblečenie nie je vhodné). Nájdete tu aj požičovňu áut (za poplatok).

 

REŠTAURÁCIE

 

V rámci hotela Dessole Malia Beach je k dispozícii hlavná reštaurácia (vonkajšia aj vnútorná), taverna, hlavný bar, bar pri bazéne a bar na pláži.

 

BAZÉNY

 

Priestor pred hotelom zapĺňajú tri vonkajšie bazény, detský bazén a vírivka. V hlavnom bazéne je morská voda, časť je oddelená pre deti. Ďalší bazén je sladkovodný a tretí relaxačný so sladkou vodou. Ležadlá a slnečníky sú zdarma, terasa vhodná na slnenie.

 

ŠPORT & ZÁBAVA

 

Počas letnej dovolenky v hoteli Dessole Malia Beach na Kréte si môžete zahrať tenis, squash, volejbal, bocciu, vyskúšať gymnastiku, aqua aerobic, hodiny tanca, minigolf, stolný tenis, šípky alebo fitnes. Biliard je za poplatok. K ďalším aktivitám patrí amfiteáter, animácie a večerné programy. Vodné športy sú za poplatok.

 

WELLNESS & SPA

 

Wellness centrum je za poplatok, nájdete tu saunu, vírivku, masáže, jacuzzi a parné kúpele. Vybrať sa môžete aj na manikúru a pedikúru.

 

TIPY NA VÝLETY

 

Letnú dovolenku na Kréte si môžete spestriť výletmi do Heraklionu a Knossosu, na ostrovy Elafonisi, Santorini, Gramvousa, Spinalonga – Ostrov Malomocných alebo do Samarijskej rokliny.

 


Ubytovanie

V hoteli sa nachádza 297 izieb, ktoré sú zariadené moderne a vkusne. Izby majú klimatizáciu, kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, chladničku (1 fľaša vody denne), trezor, balkón alebo terasu.

 

TYPY IZIEB

 

Hotel Dessole Malia Beach má k dispozícii niekoľko typov izieb:

 • Štandardná izba s dvomi lôžkami a možnosťou 2 prísteliek má rozlohu 20 – 26 metrov štvorcových.
 • Izba s bočným výhľadom na more má rozlohu 20 – 26 metrov štvorcových, dve lôžka a možnosť dvoch prísteliek. Z izby je bočný výhľad na more.
 • Izba s výhľadom na more  má rozlohu 20 – 26 metrov štvorcových, dve lôžka, možnosť dvoch prísteliek a výhľad na more.
 • Rodinná izba má 35 metrov štvorcových, dve lôžka, možnosť dvoch prísteliek, časti sú oddelené dverami.

 


Pre deti

 • Počas letných mesiacov (júl – august) tu má cestovná kancelária Satur animačný tím rodinného klubu Planet Fun so slovenskými animátormi
 • Detský bazén
 • Detský miniklub je určený deťom od 4 do 12 rokov, zabezpečuje program 6-krát do týždňa, doobedňajšie aj poobedné programy, večer patrí minidiscu.
 • Animácie: 
 • Tematické dni 
 • Športové hry a miniolympiáda 
 • Lampióny šťastia a lodičky prianí 
 • Tvorivá dielnička 
 • Večer mágie a kúziel – výroba a príprava kúzelníckych rekvizít, tajomstvo kúziel a večerné predstavenie
 • Ďalšie vybavenie:
 • Detské ihrisko
 • Detská stolička v reštaurácii
 • Detská postieľka
 • Športové aktivity:
 • Plážový futbal
 • Volejbal
 • Hodiny tanca
 • Aerobik
 • Minigolf
 • Stolný tenis

VÝHODY PRE RODINY

 • Dve deti do 12 rokov zdarma
 • V letných mesiacoch tu nájdete slovenských animátorov
 • Výhodou je aj možnosť ubytovania v izbách s dvomi prístelkami.

Lokalita

Grécko

Krajina, ktorú si bohovia vybrali za svoje sídlo, domov jednej z najstarších civilizácií sveta a v neposlednom rade i miesto vzniku tradícií olympijských hier.

Hlavné mesto: Atény
Časový posun: +1h

Mena: Euro

Kréta

KRÉTA
Slnkom zaliate pláže s priezračne čistou vodou, rozdelené členitým pobrežím na menšie zálivy a zátoky, typická stredomorská klíma, vysoký horský masív tiahnuci sa od západu na východ, olivové háje, cenné pamiatky a miesta dýchajúce históriou. K tomu malebné pláže, tyrkysové more, výborne vybavené letoviská s kvalitnými hotelmi a službami.Najväčší grécky ostrov je mimoriadne obľúbenou a vyhľadávanou turistickou destináciou. Kréta je v gréckej mytológii považovaná za rodisko otca bohov Dia. Nájdeme tu počiatky jednej z prvých európskych civilizácií – minojskej, s typickou architektúrou, ktorú je dodnes možné obdivovať na miestach, kde stáli labyrintové paláce – Knossos, Faistos či Zakros. Nie je náhoda, že sú opradené množstvom bájnych eposov a mýtov, ktoré čerpajú námet z bohatej histórie ostrova a života jeho hrdých a pohostinných obyvateľov. Let z Bratislavy a Košíc na letisko v Heraklione trvá približne 2 hodiny 20 minút.

Chania - jedno z najkrajších miest celého ostrova leží na severozápade Kréty. Turistov očaria typické benátske a turecké stavby, zákutia úzkych uličiek, ktoré vás prenesú do čias stredoveku. Nezabudnite sa zastaviť v starom benátskom prístave s kotviacimi lodičkami, s typickými kaviarničkami a reštauráciami ponúkajúcimi špeciality domácej kuchyne. Poseďte si pri pohári domáceho vína a vychutnajte si romantický západ slnka nad starým mestom.

Aghia Marina - pôvodne malá rybárska dedinka, vzdialená 12 km na západ od Chanie, patrí medzi najobľúbenejšie turistické strediská. Nájdete tu všetko, po čom zatúžite. Obkolesujú ju plantáže pomarančovníkov a olív, siahajúce až k piesočnatým plážam, mierne sa zvažujúcim do mora. Oblasť Aghia Marina sa pýši aj medzinárodným ocenením – Modrou vlajkou, ktorú udeľuje Európska komisia za čistotu mora a pláží. V stredisku nechýbajú taverny, reštaurácie, bary, kaviarne a zábavné podniky. Príjemné more obmýva kilometre piesočnatých i zmiešaných pláží. Miestnou atrakciou pre deti i dospelých je turistický vláčik. Transfer z letiska Heraklion do strediska Aghia Marina trvá cca 2 hodiny a 30 minút.

Rethymno - tretie najväčšie mesto a jedno z najatraktívnejších dovolenkových stredísk na ostrove Kréta. v starom centre môžete navštíviť benátsku pevnosť Fortezza s prístavom, Rimondiho fontánu, ktorá zásobuje už stáročia mesto pitnou vodou, radnicu prestavanú na mešitu a množstvo úzkych uličiek so starými benátskymi a tureckými stavbami, obchodíkmi, kaviarňami a reštauráciami. Od prístavu sa pozdĺž dlhej a širokej piesočnatej pláže tiahne pobrežná promenáda, ponúkajúca bohaté možnosti zábavy a športu. Večer sa Rethymno stáva centrom zábavy a rušného nočného života, priťahujúce turistov z blízkeho i vzdialenejšieho okolia. v okolí mesta je množstvo priľahlých menších turistických stredísk, z ktorých je veľmi dobré autobusové spojenie do centra mesta. Transfer z letiska trvá cca 1 hod. 10 min.

Heraklion - hlavné mesto Kréty leží na severnom pobreží. Je rušným kozmopolitným mestom, v ktorom sa miešajú domáci s turistami a kde nájdete všetko typické pre ostrovnú metropolu. V miestnom archeologickom múzeu si možno pozrieť zaujímavo zdokumentované jednotlivé obdobia histórie mesta i celej krétskej kultúry.

Kato Gouves - letovisko Gouves leží v krásnej scenérii v blízkosti hlavného mesta Kréty Heraklionu a tesnej blízkosti letoviska Hersonissos. Je to pokojnejšie letovisko, ktoré má všetko, čo má mať – veľké množstvo obchodíkov, reštaurácií a kaviarní. Pobrežie strediska tvorí prevažne dlhá piesočnatá pláž s výbornými podmienkami pre vodné športy, najmä surfovanie. Transfer z letiska trvá cca 25 min.

Analipsi - malé, tiché stredisko na severnom pobreží, východne od Heraklionu, s piesočnatými plážami, ponúka nerušenú dovolenku s prechádzkami pozdĺž pobrežia alebo do malebného centra strediska, kde nájdete niekoľko taverien, kaviarní, barov, obchodov so suvenírmi a potravinami. Transfer z letiska trvá cca 30 min.

Hersonissos - pôvodne rybárska dedinka, vzdialená 26 km východne od Heraklionu, sa stala jedným z najvyhľadávanejších a najrušnejších turistických stredísk. v prístave na miestnej promenáde nájdete bohatú ponuku obchodíkov, reštaurácií, taverien a nočných barov. Stredisko určite uspokojí aj klientov, ktorí hľadajú aktívny a rušný život, bohatý na zábavu do neskorých večerných hodín. Pokojnejšie prostredie je na okraji letoviska v časti Analipsi, v kvalitných hotelových komplexoch, ktoré sú rozložené na skalnatom útese nad morom s čarovnými plážami a od centra strediska sú vzdialené približne 3 km. Transfer z letiska trvá cca 40 min.

Stalida - obľúbené, z roka na rok sa rozrastajúce rušné turistické stredisko, sa nachádza 30 km východne od Heraklionu. Pláže v Stalide sú piesočnaté, s pozvoľným vstupom do mora a s atraktívnymi ponukami vodných športov. Pláž lemuje pobrežná promenáda s tavernami, kaviarňami, barmi, obchodíkmi. Atmosféru gréckeho mestečka dopĺňa námestie s kostolíkom. Vodný park v Gouves je približne 15 min. Transfer z letiska Heraklion trvá cca 50 min.

Malia - Malia je pokračovaním Stalisu – stredisko sa môže pochváliť jednou z najkrajších piesočnatých pláží severného pobrežia a množstvom obchodíkov, taverien a reštaurácií. Milovníkov nočného života nadchne bohatá ponuka diskoték a barov. Nájdete tu tiež zvyšky paláca z minojského obdobia. Transfer z letiska Heraklion trvá cca 1 hod.

Elounda - leží v severovýchodnej časti ostrova Kréta, približne 12 km od mestečka Agios Nikolaos. Celú oblasť Elounda tvorí krásna veľká lagúna. Stredisko Elounda ponúka nádhernú prírodu, pokoj ako aj dostatok zábavy a športových aktivít. Stredisko je známe luxusným ubytovaním a kvalitnými službami. Transfer z letiska trvá cca 1 hod. 30 min.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness