Hotel Steigenberger Pure Lifestyle

******

Egypt, Hurghada

4 8 recenzií

Celkové
hodnotenie
4
8 5

Hotel Steigenberger Pure Lifestyle areál
Hotel Steigenberger Pure Lifestyle - kúpeľňa
Hotel Steigenberger Pure Lifestyle - kúpeľňa
Hotel Steigenberger Pure Lifestyle - ubytovanie
Hotel Steigenberger Pure Lifestyle - reštaurácia
Hotel Steigenberger Pure Lifestyle - stolovanie
Hotel Steigenberger Pure Lifestyle - cvičenie na pláži
Hotel Steigenberger Pure Lifestyle
Hotel Steigenberger Pure Lifestyle - posedenie pri bazene
Hotel Steigenberger Pure Lifestyle - posedenie
Hotel Steigenberger Pure Lifestyle - ubytovanie
Hotel Steigenberger Pure Lifestyle - fitness
Hotel Steigenberger Pure Lifestyle- bazén
Hotel Steigenberger Pure Lifestyle - areál
Hotel Steigenberger Pure Lifestyle - ubytovanie
Hotel Steigenberger Pure Lifestyle - relax pri terase
Hotel Steigenberger Pure Lifestyle - relax
Hotel Steigenberger Pure Lifestyle areál
Hotel Steigenberger Pure Lifestyle - relax v bazene
Hotel Steigenberger Pure Lifestyle - relax v bazene
Hotel Steigenberger Pure Lifestyle - relax na terase
Video – Egypt - Steigenberger Pure Life *****

Podrobné info o zájazde


All Inclusive

Pri pláži

Wi-Fi

Wellness

Golf

Potápanie

Privátny transfer

Bez detí do 18 rokov

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

Najnovší prvotriedny hotel siete Steigenberger na pobreží Červeného mora. Ponúka luxus klientom od 16 rokov.


Poloha

V letovisku Hurgada v časti Al Mamsha El Seyahi,12 km od nového prístavu • medzinárodné letisko v Hurgade vzdialené cca 10 min.


Pláž

Súkromná piesočnatá pláž • slnečníky a ležadlá zdarma.


Ubytovanie

Balkón alebo terasa, klimatizácia, Wi-Fi (zdarma), trezor (zdarma), kúpelňa so sprchou alebo vaňou, sušič vlasov, SAT TV, minibar, servis na prípravu kávy alebo čaju

TYPY IZIEB: Jacuzzi Suite (55m2, pre 2 osoby, výhľad na bazén, vírivka) , Swim-up suite (55m2, pre 2 osoby, terasa na slnenie so vstupom do bazéna)
 


Stravovanie

All Inclusive.

All Inclusive

Raňajky (07:00 – 10:30), obedy (12:00 – 15:00) a večere (18:00 – 22:30) formou bufetových stolov, počas dňa rôzne snacky a občerstvenie, live cooking • miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 24h denne • špeciálny jedálny lístok na požiadanie.

Vybavenie a služby hotela

Celkom 120 suít • vstupná hala s recepciou • 10 barov • reštaurácie • 10 bazénov • ležadlá a uteráky pri bazéne zdarma • Wi-Fi zdarma • golfové ihrisko • fitnes centrum • bezplatný vstup do Algotherm Thalassa a Spa susedného hotela Al Dau Beach: vyhrievaný bazén, sauna, jacuzzi, masáže (za poplatok).


Reštaurácie

Gourmet Market (medzinárodná, bufetová) • Alex Beach Club and Restaurant (moreske plody).


Celková cena zahŕňa

Letecká doprava, 7x (resp. 10x, 11x, 14x) ubytovanie, all inclusive, vízové poplatky, poistenie insolventnosti, služby delegáta CK, servisné poplatky (letiskové poplatky, bezpečnostná taxa, iné poplatky súvisiace s vykonaním leteckej dopravy a transfery) do 2 rokov 50 Eur/os., nad 2 roky 200 Eur/os., palivový príplatok 30 Eur/os.

Celková cena nezahŕňa

Komplexné cestovné poistenie - viac informácií v CK


Oficiálne hodnotenie

*****

Egypt

Egypt je od nepamäti tajuplná a mlčanlivá krajina, ktorá sústreďuje na seba pozornosť desiatky storočí. Očarenie sveta touto krajinou nepramení len zo starovekej civilizácie, ktorá sa tu tisícročia formovala, ale aj z nenapodobiteľného kultúrnohistorického bohatstva, ktorým krajina disponuje.

Egypt je aj krajinou, kde 365 dní v roku svieti slnko, kde teplota tyrkysovo modrého mora neklesá ani v zime pod 21 °C a kde fascinujúci podmorský svet láka k objavovaniu turistov z celého sveta. Podnebie je horúce a suché - Egypt je jednou z najsuchších krajín sveta. Leží na severovýchode Afriky, obmýva ho Stredozemné a Červené more. Na ploche 997 739 km2 (90% pokrýva púšť) žije v Egypte okolo 81 miliónov obyvateľov, z ktorých cca 90 % sú moslimovia a zvyšných 10 % prevažne koptskí kresťania. Väčšina obyvateľov žije v Káhire a v delte Nílu. Vďaka rozvoju turistickej infraštruktúry už Egypt nie je len miestom, kam sa jazdí za pamiatkami a do múzeí. Návštevníkov čakajú hotely všetkých kategórií, krásne slnečné pláže, dobrodružné potápanie k stroskotaným lodiam, golfové ihriská, zábava v letoviskách a vždy nové a nové turistické atrakcie. Cenová úroveň služieb je ešte stále mimoriadne výhodná a dostupná pre široké vrstvy dovolenkárov.

Hlavné mesto: Kahira
Časový posun: +1h

Mena: Egyptská libra
Kurz: 1€ = 17,744 EGP

Klimatický diagram

Hurghada, s celkovou dĺžkou približne 60 km, má niekoľko častí. 25 km severne od centra sa nachádza samostatná časť Hurghady El Gouna. Tento raj pre romantikov, preslávený najmä golfovým areálom, je popretkávaný čarovnými lagúnami a stavebne zladenými hotelovými komplexmi. Pôvodným centrom Hurghady je El Dahar, v ktorom obchodníci lákajú turistov ibištekovým čajom alebo aromatickou kávou. Turistickým centrom Hurghady je Sakkala s peknou Marinou a pešia zóna Mashaia, ktorá je známa koncentráciou populárnych barov, reštaurácií, diskoték, internetových kaviarní a lepších obchodov. Čoraz obľúbenejšou sa stáva južná Hurghada, kde sa nachádzajú nákupné arkády a prevažne hotely vyššej kategórie, postavené pri najlepších plážach s pozvoľným vstupom do mora. Mimoriadne vyhľadávanou turistickou zónou je záliv Makadi, nachádzajúci sa asi 35 km od centra Hurghady, kde vyrastajú architektonicky veľmi zaujímavé rezorty, väčšinou klubového charakteru, ponúkajúce ubytovanie so službami „all inclusive“. Najnovšou časťou je oblasť Sahl Hasheesh, nachádzajúca sa približne 20 km južne od centra Hurghady, z ktorej postupne vzniká atraktívne luxusné letovisko plné kvalitných hotelových komplexov.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands