HOTEL BARCELÓ BÁVARO BEACH ****+

Dominikánska republika, Punta Cana

4.8 5 recenzií

HOTEL BARCELÓ BÁVARO BEACH ****+
HOTEL BARCELÓ BÁVARO BEACH ****+
Ubytovanie HOTEL BARCELÓ BÁVARO BEACH ****+
Gastro HOTEL BARCELÓ BÁVARO BEACH ****+
Pláž HOTEL BARCELÓ BÁVARO BEACH ****+
Ostatné HOTEL BARCELÓ BÁVARO BEACH ****+
Ostatné HOTEL BARCELÓ BÁVARO BEACH ****+

Podrobné info o pobyte


Priamo na pláži

All Inclusive

Animácie

WELLNESS

GOLF

V skratke o hoteli

All inclusive hotel len pre dospelých leží priamo na piesočnatej pláži Playa Bavaro v stredisku Punta Cana, ktoré je známe pre svoje palmové háje, pláže s bielym pieskom a tyrkysovým morom. Za nákupmi sa môžete vybrať do strediska Plaza Bávaro alebo rybárskej dediny El Cortecito. V hoteli Barceló Bávaro Beach hostia nájdu vonkajší bazén obklopený palmami, niekoľko a la carte reštaurácií a kasíno, ktoré je spoločné s hotelom Barceló Bávaro Palace Deluxe, a tiež 18-jamkové golfové ihrisko. V celom rezorte Barceló Bávaro Grand Resort premáva pre hostí zdarma vláčik.


Poloha

Hotelový komplex renomovanej siete Barceló stojí na piesočnatej pláži Playa Bavaro.


Dĺžka transferu

cca

30

minút.

Strava

V hoteli Barceló Bávaro Beach majú hostia zabezpečené stravovanie vo forme all inclusive.

  • Raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetu v reštauráciách.
  • Možnosť večerať v a la carte reštauráciách, večeru si treba rezervovať vopred.
  • Občerstvenie.
  • Podávajú sa tiež miestne alkoholické a nealkoholické nápoje a niektoré medzinárodné nápoje.

* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť.


Doprava

V rámci zájazdu je zabezpečený let z Viedne, ktorý trvá približne 11 hodín.


Služby v cene

V cene je letecká doprava z Viedne, transfer letisko – hotel – letisko, 7-krát ubytovanie s all inclusive, služby česky hovoriaceho delegáta.


Oficiálne hodnotenie

*****

Vybavenie zariadenia/ďalšie služby

HOTEL

Komplex pozostáva z rezortov Barceló Bávaro Palace Deluxe, Barceló Bávaro Beach pre hostí starších ako 18 rokov a najväčšieho kongresového centra v Karibiku pre 5000 osôb. Hostia môžu využívať služby všetkých zariadení v rámci komplexu, kde nájdu niekoľko reštaurácií, barov, nákupné centrum, kasíno, bazény, diskotéku, lekársku službu, business centrum, obchod so suvenírmi a amfiteáter. V rezorte premáva od 8:00 do 4:00 hod. vláčik, ktorý môžete využívať. Samozrejmosťou je internet.

REŠTAURÁCIE

V celom komplexe je k dispozícii 11 reštaurácií, z toho šesť a la carte. V hoteli Barceló Bávaro Beach nájdete bufetovú reštauráciu. Z a la carte reštaurácií si môžete vybrať taliansku, japonskú, rybaciu, mexickú, španielsku alebo steak house. Komplex ponúka občerstvenie aj v 13 baroch vrátane športového baru, ktorý je otvorený 24 hodín denne. Hotel Barceló Bávaro Beach má tiež chillout bar.

BAZÉNY

V areáli sa nachádzajú štyri bazény, z ktorých jeden je určený len pre dospelých. Ležadlá a uteráky pri bazéne a na pláži sú v cene. Okolo bazéna je terasa na slnenie.

ŠPORT & ZÁBAVA

Barceló Bávaro Beach Resort Aquatic´s Centre je najkomplexnejšie zábavné a športové centrum v stredisku Punta Cana. Môžete si tu zahrať tenis, basketbal, volejbal, badminton, plážový volejbal, stolný tenis, minigolf. Zacvičíte si fitnes, aerobik alebo aqua aerobik a využiť môžete tiež futbalové ihrisko. Za poplatok máte možnosť zahrať si biliard, golf alebo vyskúšať jazdu na koni. Hotel pripravuje bohatý denný aj večerný animačný program a karibskú šou Tropicalissimo.

WELLNESS & SPA

Súčasťou hotela je wellness centrum U-Spa, z ktorého je panoramatický výhľad na okolie. Ponúka veľký výber procedúr. V jeho priestoroch je tiež kozmetický salón a kompletne vybavená posilňovňa. Služby wellness centra sú za poplatok.


Ubytovanie

Hotel Barceló Bávaro Beach má 589 izieb situovaných vo viacerých trojpodlažných budovách. Izby majú vlastnú kúpeľňu, sušič na vlasy, klimatizáciu, SAT TV, trezor, telefón, minibar, varnú kanvicu, žehličku a žehliacu dosku. Internete je za poplatok. Izby majú balkón alebo terasu s výhľadom na bazén alebo do záhrady.

TYPY IZIEB

  • Superior izby.
  • Superior izby s výhľadom na more je možné rezervovať si za doplatok.
  • Izby Superior Ocean Front Club Premium s výhľadom na more sú tiež za doplatok.

Upozornenie

Cena pobytov na 7 nocí je kalkulovaná na základe tarifnej triedy S leteckej spoločnosti Air Berlin. V prípade obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Lokalita

Dominikánska republika

„Našli sme bránu do raja“ – povedal v roku 1492 Krištof Kolumbus, keď zazrel ostrov. Podľahnite aj vy kúzlu nádhernej krajiny a osobitej atmosfére ostrova! Čakajú vás nekonečné palmové háje, biele pláže a priateľskí domáci obyvatelia. Poddajte sa tónom merengue, hudbe Dominikáncov, ktorá vás bude sprevádzať počas celého pobytu. 

Hlavné mesto: Santo Domingo
Časový posun: -6h

Mena: Dominikánske peso
Kurz: 1€ = 55,734 DOP

Klimatický diagram

Punta Cana

Exkluzívne hotely ležiace priamo na pláži ponúkajú komplexné a bohaté all inclusive služby pre dospelých, ako aj pre rodiny s deťmi. Široká ponuka vodných športov, golfové ihriská a potápanie k vrakom lodí uspokoja všetkých športových nadšencov. Za nákupmi sa môžete vybrať do obchodného strediska Plaza Bávaro, rybárskej dedinky El Cortecito alebo do 50 km vzdialeného mesta Higuey. Let z Viedne do Punta Cana trvá cca 11 hodín.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2017 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness