Plavba katamaránom (38 - 41 stôp) po ostrovoch Strednej Dalmácie

Chorvátsko

bez recenzií

Daniela 2.
Salón s integrovanou kuchyňou.
Salón s integrovanou kuchyňou 2.
Ubytovanie Plavba katamaránom (38 - 41 stôp) po ostrovoch Strednej Dalmácie
Ubytovanie Plavba katamaránom (38 - 41 stôp) po ostrovoch Strednej Dalmácie
Interiér.
Interiér 2.
Salón 2.
Salón 3.
Salón s kuchynskou časťou.
Kajuta 2.
Kajuta 3.
Pohľad do kúpeľne.
Pohľad do kúpeľne 2.
Ubytovanie Plavba katamaránom (38 - 41 stôp) po ostrovoch Strednej Dalmácie
Situačný plán katamaránu.
Miesto pre kapitána.
Sedenie na zadnej palube.
Pohľad na plavák.
Kormidlo.
Zadná paluba.
Lazy Bag.
Exteriér.
Zadný pohľad na katamarán.
Daniela.
Večerný relax.
Mooring.
Mooring 2.
Plavba.
Plavba 2.
Pohľad z vtáčej perspektívy.
Ostatné Plavba katamaránom (38 - 41 stôp) po ostrovoch Strednej Dalmácie
Pohľad z vtáčej perspektívy 2.

Wi-Fi

Vysvetlenie piktogramov


Podrobné info o katamaráne a plavbe

Plavba katamaránom je netradičným spôsobom ako stráviť letnú dovolenku, ponúka možnosť absolútnej slobody voľby pohybu a aktivít. Každý deň plavby strávi posádka lode na iných miestach, každý deň navštívi iné ľudoprázdne zátoky a pláže a každý večer strávi v inom meste, inej maríne alebo inej ostrovnej reštaurácii.


Perex

7-dňová plavba

Prenájom je možný od soboty do soboty.

 


Poloha

Plavba katamaránom po ostrovoch strednej Dalmácie Brač, Hvar, Korčula, Vis, Šolta..., s vyplávaním a zároveň návratom do maríny v Trogire alebo Splite.


LOĎ

Katamarán  o veľkosti 38 až 41 stôp, zvyčajne značky Lagoon, Fountaine Pajot alebo Bali, s kapacitou ubytovania 8 až 9 osôb v dvojlôžkových alebo jednolôžkových kajutách. Loď má k dispozícii plne vybavenú lodnú kuchyňu, spoločné sedenie v salóne a taktiež spoločné sedenie v zadných vonkajších priestoroch lode (tzv. hlavný kokpit). Loď počas celého trvania plavby obsluhuje profesionálny kapitán (tzv. skipper), ktorý je ubytovaný v jednej z dvoch predných jednolôžkových kajút.


PLÁŽE

V prípade plavby katamaránom má posádka lode neobmedzené možnosti výberu ktorejkoľvek z ostrovných zátok a pláží na trase itineráru plavby a čas strávený v tej ktorej zátoke alebo pláži závisí len od preferencií a prianí posádky lode.


UBYTOVANIE

Kajuty sú štandardne vybavené posteľným prestieraním a sadou uterákov. Každý z plavákov lode má k dispozícii plne vybavenú min. jednu kúpeľňu so samostatným sprchovým kútom vrátane amenities, a toaletou.


KAJUTY

Loď ponúka ubytovanie v štyroch samostatných dvojlôžkových kajutách a jednej jednolôžkovej kajute.


STRAVOVANIE

V cene prenájmu lode nie je obsiahnuté stravovanie. Posádka lode má možnosť vlastnej prípravy jedál v plne vybavenej lodnej kuchyni v kombinácii s návštevami ostrovných reštaurácií. V prípade záujmu je možné do posádky lode (ku kapitánovi lode) doplniť aj profesionálneho kuchára, ktorého zodpovednosťou je príprava troch až piatich denných chodov jedál podľa preferencií posádky lode.


PRE DETI

Týždňová plavba katamaranom ponúka nespočetné množstvo pohybových aktivít, keďže väčšinu času mimo plavby má posádka priamy prístup k moru. O to viac možností ponúka plavba katamaranom aj detskej časti posádky, keďže môžu stráviť takmer všetok voľný čas kúpaním v mori, šnorchlovaním, vodnými hrami atď.


SKIPPER

O prevádzku a riadenie lode sa počas celej plavby stará profesionálny skipper, ktorý nesie plnú zodpovednosť za technickú prevádzku lode a v prípade potreby posádku vždy inštruuje ohľadom aktuálnych situácií. Je možné požiadať o skippera hovoriaceho anglicky, nemecky, taliansky resp. na základe individuálnej požiadavky aj slovensky resp. iným jazykom.


CENA

Cena prenájmu lode vrátane služieb profesionálneho kapitána (skippera) sa v závislosti od termínu rezervácie lode pohybuje v rozmedzí od 3000 € do 6000 € za 7 dní prenájmu lode.


OSTATNÉ NÁKLADY

Okrem vyššie uvedenej ceny je potrebné počas plavby počítať s nasledovnými nákladmi (odhad): diesel loď 200 €, kotvenie lode v mnarínach a na bojkach 500 €, turistická daň 10 kn/os./noc, strava v závislostí od preferencií posádky, strava skipper 150 €.


OSTATNÉ INFO

Rezervácia lode možná vždy v turnuse sobota/sobota v trvaní 7, 14 alebo 21 dní. Check-in a vyplávanie sa uskutoční z miesta v závislosti od prevádzky charterovej spoločnosti (Trogir, Split alebo okolie).

Chorvátske pobrežie Jadranu sa opätovne stalo najnavštevovanejším dovolenkovým cieľom našincov, ktorí sa radi vracajú do svojich obľúbených letovísk, alebo objavujú nepoznané strediská, ktorými sa malebné členité pobrežie môže smelo popýšiť. Krása a čistota priezračného mora, hrajúceho všetkými odtieňmi modrej a zaslúžene považovaného za najčistejšie v Európe, romantické zálivy, nad ktorými sa vypínajú starobylé kamenné mestečká, množstvo väčších ostrovov a maličkých ostrovčekov s jedinečnými zákutiami nedotknutej prírody nielen v početných národných parkoch – to všetko sú lákadlá, ktorým sa dá len ťažko odolať.

Charakteristické okruhliakové a skalnaté pláže (piesočnaté sú vzácnou výnimkou), lemované bujnou zeleňou borovicových lesov a olivových hájov, vôňami ktorých je presýtený aj svieži vzduch a ktoré Vás spolu s jemným vánkom v obedňajších horúčavách príjemne schladia, vhodná stredomorská klíma, nespočetné historické pamiatky a bohaté kultúrne podujatia ako i typická slovanská pohostinnosť a prívetivosť sú ďalšími zárukami, že výberom tejto oblasti ako cieľa na strávenie letnej dovolenky nebudú ani tí najnáročnejší turisti sklamaní. Neposledným dôvodom, prečo sa máte s nami vybrať práve do Chorvátska, je i jazyková príbuznosť a prijateľná vzdialenosť pre cestu autom ako i autobusom. Na vstup do krajiny Vám postačí platný cestovný pas, v prípade cesty autom odporúčame zabezpečiť si zelenú kartu medzinárodného automobilového poistenia. Menovou jednotkou sú kuny, zameniteľné priamo na mieste.

Hlavné mesto: Zagreb
Časový posun: 0h

Mena: Chorvátska kuna
Kurz: 1€ = 7.5565 HRK

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR