Mapa

Filter

Spôsob dopravy

Odlet

Strava

Cena za 1 osobu

Kategória hotela

Poloha

Wellness, spa

Šport

Vhodné pre

Iné

Dovolenky Omán 2021

Dovolenka v Ománe 2021 už od 609 € a za konečné ceny s poplatkami. Preneste sa s nami na moment do orientálnej krajiny, ktorá je snom nejedného dovolenkára. Nájdete tu veľkolepé pevnosti, orientálne paláce, mešity či nefalšovaný vidiecky život ľudí v chatrčiach či honosné sídla a moderné mestá. Omán je krajinou mnohých tvárí, ktorá je obmývaná arabským morom a ománskym zálivom. Objavte spolu s nami úžasné prírodné scenérie, ktoré nájdete len v Ománe.  

 

Aké letovisko si vybrať?

 

 

Tipy pri výbere dovolenky v Ománe

Pri výbere dovolenky  v Ománe by ste mali vedieť nasledovné:

 

 

Ako dlho trvá let?

Dĺžka letu závisí, od toho či letíte priamo, alebo s prestupom. Do Salalah v Ománe sa odlieta z Viedne so spoločnosťou Quatar Airways a let trvá približne 10,5 hodiny s prestupom v Dohe. S leteckou spoločnosťou Fly Dubai trvá let 11,5 hodiny s prestupom v Dubaji. Do Muscat  sa dostanete s leteckou spoločnosťou Fly Dubai s prestupom v Dubaji za 11,5 hodiny a so spoločnosťou Emirates za takmer 9 hodín s prestupom v Dubaji. V Ománe môžete rátať s časovým posunom +3 hodiny. Transfer z letiska na hotel trvá približne 40 minút.

 

Pre detailné informácie o destinácii, počasí, dôležitých kontaktoch a iných zaujímavostiach si prečítajte nášho turistického sprievodcu Ománom.

Viac Menej
Viac info o destinácii Omán
Ďalšia ponuka Omán

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR