Tour de Turecko

CK SATUR - 17.05.2022

Turecko je skvelou destináciou, v ktorej sa leto začína už v máji a končí v októbri. Je to krajina, kde denne svieti slnko a dlhé pieskové pláže obmýva teplé more. Samozrejme, v kombinácii s veľmi kvalitnými službami, ktoré za posledné obdobie Turci ešte viac vylepšili, je to miesto na ideálne strávenie letnej dovolenky. A už teraz je na Tureckej riviére radosť oddychovať, tak ako sme to zmapovali počas Tour de Turecko.

Na Tour de Turecko naša šéfka Norika Fedorová odletela v máji na obľúbenú Tureckú rivéru, kde ležia najznámejšie letoviská ako Antalya, Side, Belek, Kemer, ktoré sú slovenskými turistami už dlhodobo vyhľadávané a to najmä pre moderné rezorty, fantastické all inclsuvie, množstvo atrakcií, zábavy, akvaparkov ale i poznávania histórie či nádhernej prírody v pohorí Taurus. Lebo práve Turecko je jednou z krajín, ktorá poskytuje v rámci cestovného ruchu vynikajúce služby. Turci sa v turizme cítia ako ryby vo vode, čo potrvrdzujú aj svetové štatistiky a zvýšená popularita. 

Počas tejto cesty môžete sledovať aká je atmosféra v letoviskách na Tureckej riviére a spoznávať hotely a osobné recenzie Noriky Fedorovej. Za príťažlivou dovolenkou do Turecka lietame od júna 2022 priamo z Bratislavy, Košíc a Popradu.

Norika Fedorová, Turecko

Šéfka CK SATUR, Nora Fedorová, na Tour de Turecko. Foto: CK SATUR

Ktoré hotely pre vás navštívime?

Na Tour de Turecko sme sa rozhodli vás preniesť do sveta slnečných letovísk Antalya, Side, Belek, kde vám ukážeme naše overené a kvalitné hotely na vysokej úrovni, ktoré ulahodia aj tým najnáročnejším. Turecká rivéra poskytuje fantastické možnosti aj pre rodiny s deťmi a to aj vďaka piesočnatým plážam s pozvoľným vstupom do mora. Prinášame vám aj novinky v ponuke, celkom nové rezorty s ultra all inclusive. 

Kde?

Antalya - Lara

Adalya Elite Lara 5*
Miracle Resort 5*

Side

Paloma Finesse 5*
Paloma Orenda Resort 5*
Seashell Resort & Spa 5*
Arcanus 5*
Side Star Resort 5*
Side Star Elegance 5*


Side - Kumkoy

Miramare Beach 5*
Miramare Queen 4*+

Belek

Sueno Deluxe Belek 5*
Ela Excellence 5*+

Aká by to bola dovolenka bez zážitkov?

Počas spoznávania Tureckej riviéry vám prinesieme nielen atmosféru týchto letovísk, ale aj všetky podstatné informácie, ktoré k dovolenke v Turecku potrebujete. Cestu a zážitky našej šéfky Noriky Fedorovej z Turecka môžete sledovať online, a to v našich stories na Instagram-e satur_travel a Facebook-u.

Vodný svet Hotel Lara Barut Collection *****+
Dovolenka v Turecku plná zážitkov. Foto: CK SATUR

TOP 5 zážitkov ako aj recenzie z hotelov vám zhrnieme aj na Facebook-u a aby toho nebolo málo, pripravíme pre vás aj špeciálny cestovateľský denník z Tour de Turecko. Tento blog, v ktorom budeme deň po dni mapovať túto cestu plnú zážitkov. Naživo všetky zážitky z Tureckej riviéri vám porozpráva Norika v markízackom Teleráne a na TA3 v relácii Za hranicami.


Za hranicami s Norikou Fedorovou. Turecko. Zdroj: youtube.com

Info k situácii v Turecku priamo z Turecka

Do Turecka sa pravidelne lieta zo Slovenska v čase letnej sezóny už niekoľko rokov. Je turistami mimoriadne obľúbené nielen na pobytové zájazdy v Turecku pri mori, ale aj na poznávacie zájazdy. Situácia je v krajine stabilná, krajina prijala veľa opatrení a dbá o bezpečnosť svojich obyvateľov ako aj turistov. O dovolenky v Turecku je veľký záujem, nakoľko je tu slnečné počasie, teplé more, množstvo zaujímavých výletov a kvalitné hotely ponúkajúce vynikajúce služby all inclusive. Už teraz v máji je teplota vzduchu 30℃ a more má príjemných 24℃. Spomedzi stredomorských destinácií je tu najteplejšie more. A tento rok je Turecko najpredávanejšou dovolenkovou destináciou.

Pláž pri Ela Excellence
Belek. Turecko. Foto: CK SATUR

Opatrenia v hoteloch, reštauráciách a na plážach:

 • hotely na Tureckej riviére sú otvorené a hostia si užívajú dovolenkovú pohodu bez akýchoľvek obmedzení
 • reštaurácie, bary a obchody sú otvorené
 • atmosféra v letoviskách je príjemná, typicky dovolenková
 • v Turecku sú otvorené aj všetky kultúrne a historické pamiatky

Ako je to s výletmi?

 • turecké pamiatky sú všetky otvorené a určite sa oplatí navštíviť historické klenoty z obdobia gréckeho, rímskeho, byzantského či osmanského v Antalyi, v Alanyi, Apollónov chrám v Side, divadlo Aspendos či prírodný zázrak Pamukkale a poznávanie pohoria Taurus s kaňonmi a vodopádmi
 • obľúbené výlety sú aj na lodi pozdĺž pobrežia, delfinárium v Alanyi, zábavný park Land of Legends v Beleku

brown boat on body of water near city buildings during daytime
Alanya. Turecko. Foto: unsplalsh.com

Cestovateľský denník z Tour de Turecko

Počasie v Turecku nás privítalo v príjemných teplotách. V týchto zemepisných šírkach je na jar teplo, počasie býva stabilné, slnečné. Výhodou je i skvelá teplota mora. Teploty sa teraz pohybujú okolo 30 ℃, more je teplé a má až 24 ℃. Turecké pobrežie je rozmanité a je obmývané tromi morami. Celé sa ťahá až 8000 km. Má množstvo pláží s ocenením Modrej vlajky za čistotu a kvalitu. Mnohé pláže sú dlhé a ťahajú sa aj 18 km. Ak ste milovníci dlhých prechádzok, Turecko je pre vás ako stvorené. Tie najkrajšie pláže sú Kleopatrina, pláže v Lare či v Side. 

Norika Fedorová, Turecko
Turecká riviéra. Foto: CK SATUR

1. deň: Arcanus 5*

Naše Tour de Turecko sme začali v hoteli Arcanus 5*, ktorý je veľmi obľúbený a rokmi našimi klientami opakovane navštevovaný hotel. Leží v príjemnom prostredí píniových lesov s množstvom aktivít a ultra all inclusivom. Pred hotelom sa nachádza široká piesočnato-kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora. Rezort má výbornú priateľskú a zábavnú atmosféru. Je vhodný aj pre rodiny s deťmi, ktoré si tu užijú rozľahlú lagúnu s bazénom a akvapark. Hotel ponúka dvojlôžkové štandardné izby s možnosťou prístelky, alebo s poschodovou posteľou len pre deti, ako i rodinné izby s 2 miestnosťami, jacuzzi na balkóne a výhľad na more.


Arcanus. Turecko. Foto: CK SATUR

Top 5 pre Arcanus 5*

 • priamo pri pláži s veľkým mólom, barom a krásnou priestrannou záhradou
 • akvapark a akvasplash pre deti 
 • vynikajúca strava a bohatý výber, skvelá à la carte reštaurácia na pláži s nádherným výhľadom na západ slnka
 • vodopády Manavgat vzdialené 7 km, či mesto Side 5 km
 • slovenskí animátori Planet Fun od 24. júna do 28. augusta


1. deň: Adalya Elite Lara 5*

Milujete zábavu s deťmi, skvelé jedlo a baví vás šantenie v mori? Tak potom to pre vás spľňa hotel Adalya Elite Lara 5*, kde si užijete nevyčerpateľné možnosti zábavy či športových aktivít. Nachádza sa tu vonkajší bazén, polo-olympijský, bazén s vlnobitím, vnútorný, či relaxačný len pre dospelých. K dispozícii je tiež akvapark s viacerými toboganmi pre všetky vekové kategórie, trampolíny, kolotoče, ruské koleso, bowligové dráhy, stolný futbal, biliard, videohry. Hotel má širokú piesočnatú pláž ocenenú Modrou vlajkou a pozvoľný vstup do mora. Príjemné leňošenie si užijete aj na móle s ležadlami. Ubytovanie je možné v štandardných dvojlôžkových izbách a možnosťou 2 prísteliek, ako i rodinná izba s dvomi miestnosťami oddelenými dverami.

Vychutnať si môžete ultra all inclusive v hlavnej reštaurácii, alebo à la carte reštaurácie s tureckou, talianskou, ázijskou, mexickou či vynikajúcou rybou kuchyňou, gözleme a wafle stánok, cukráreň, 6 barov, nočný klub s miestnymi a dovážanými alkoholickými nápojmi.

Adalya Elite. Turesko

Adalya Elite Lara. Turecko. Foto: CK SATUR

Top 5 pre Adalya Elite Lara 5*

 • bazén iba pre dospelých
 • kvalitný hotelový servis aj pre tých najnáročnejších hostí
 • kompaktný areál s množstvom aktivít a zábavy pre deti, o ktoré sa postarajú aj slovenskí animátori Planet Fun od 24. júna do 3. septembra
 • výborná rybia reštaurácia Halikarnas
 • rýchly transfer, od letiska v Antalyi leží cca 15 km

1. deň: Seashell Resort & Spa 5*

Ak túžite spoznávať turecké mestá a prírodu, mesto Side ponúka oboje, pričom za miesto pobytu si môžete zvoliť hotel Seashell Resort & Spa 5*, ktorý leží v časti Evrenseki. Hotel má výbornú polohu, priamo na piesočnatej pláži a 15 km dlhej promenáde, ktorá vedie do mesta Side. Tu môžete bicyklovať, behať pri východe slnka alebo sa prechádzať pri večernom západe. Letisko v Antalyi je vzdialené cca 55 km. V okolí si môžete užiť nákupy.

Ubytovanie hotel poskytuje v štandardných dvojlôžkových izbách s možnosťou až dvoch prísteliek, alebo rodinných izbách až pre 5 osôb. Ultra all inclusive sa pýši výbornou stravou ako i à la carte reštauráciami. K dispozícii je stánok gözleme, wafle a zmrzlina. Užívať si môžete relax na pláži či pri bazéne. Zároveň je tu i detský bazén, bazén so šmýkačkami a vnútorný. Zabaviť sa môžete počas plážového volejbalu, stolného tenisu, šípok, vodnej gymnastiky, jogy, fitness ako i denných a večerných animácií. Skvelý oddych si doprajte v tureckých kúpeľoch s masážami.

Areál v Seashell Resort & Spa
Seashell Resort and Spa. Turecko. Foto: CK SATUR

Top 5 pre Seashell Resort & Spa 5*

 • Vitamin Bar s čerstvými džúsmi a importovanými nápojmi v rámci ultra all inclusive
 • kaviareň s vlastnou kávou a čerstvými zákuskami
 • veľký výber jedál aj v reštaurácii pri pláži, ako pizza, kebab, ovocie, šaláty a rôzne iné teplé jedlá
 • krásne more
 • priestranné moderné izby

2. deň: Miramare Beach 5*

Ak hľadáte butikový hotel v Turecku s krásnou udržiavanou záhradou, tak hotel Miramare Beach 5* je správnou adresou. Nachádza sa v centre obľúbeného letoviska Kumkoy a len pár krokov od jednej z najkrajších tureckých piesočnatých pláží s pozvoľným vstupom do mora, čo je ideálne aj pre rodiny s deťmi, alebo i pre tých, ktorí hľadajú pokojnú dovolenku. Od letiska v Antalyi je vzdialený cca 60 km, od rušného Side 6 km.

Hotel s excelentným servisom má krásne a moderne vybavené izby, kde si môžete zvoliť štandardnú dvojlôžkovú izbu pre 2-3 osoby s výhľadom na okolie, alebo na more, rodinnú izbu pre 2-4 osoby s výhľadom na okolie, alebo rodinnú izbu s dvomi miestnosťami s oddelenými dverami a dvomi kúpeľňami. Hotel sa pýši výbornou hlavnou reštauráciou Gussto a dvomi à la carte reštauráciami s talianskou a stredomorskou kuchyňou. Nechýba ani množstvo skvelých barov. Zo športových aktivít si môžete vybrať tenis, šípky basketbal, vodné pólo, zajazdiť si na toboganoch, zastrieľať i zo vzduchovky, zacvičiť si aerobic, alebo si vybrať fitness.

Miramare Beach. Norika F. Turecko

Nádherná vonkajšia záhrada a reštaurácia hotela Miramare Beach. Turecko. Foto: CK SATUR

Top 5 pre Miramare Beach 5* 

 • nádherná záhrada s 900 palmami a 600 olivovníkmi
 • vynikajúci 24 hodinový ultra all inclusive vrátane importovaných alkoholických nápojov a rôznych druhov kokteilov
 • skvelý turecký hammam a ajurvédske procedúry
 • fantastické drinky v Sunset Bare
 • živá hudba, tematické párty, show a aj slovenský animátor Planet Fun od 24. júna do 3. septembra

2. deň: Miramare Queen 4*+

V obľúbenej časti Kumkoy ešte na chvíľu ostaneme, aby sme si pre vás prezreli hotel Miramare Queen 4*+, ktorý sa nachádza na jednej z najkrajších piesočnatých pláží s pozvoľným vstupom do mora. Tento hotel susedí s hotelom Miramare Beach 5*. Ubytovanie hotel ponúka v štandardných dvojlôžkových izbách alebo rodinných pre 2-4 osoby. Chutná strava sa podáva formou all inclusive a to v hlavnej reštaurácii Miramare Queen formou bufetových stolov alebo v dvoch à la carte reštauráciách. Popoludňajšie snacky sú k dispozícii v plážovom bare a v bare pri bazéne, kde nájdete aj množstvo aktivít a zábavy. 

Norika Fedorová, Turecko

Miramare Queen. Turecko. Foto: CK SATUR

Top 5 pre Miramare Queen 4*+

 • výborný servis s vynikajúcou stravou a čistota hotela
 • pohodlný a pozvoľný vstup do mora
 • krásne prímorské mestečko Side sa nachádza 6 km od hotela
 • animačný program Planet Fun od 24. júna do 3. septembra
 • športové vyžitie – tobogany, tenisové kurty, fitness

2. deň: Paloma Finesse 5*

Luxus a zábava idú počas dovolenky ruka v ruke. Avšak nový koncept dovolenky v sofistikovanom štýle prináša hotel Paloma Finesse 5*. Čaká vás nielen nádherná architektúra, ale aj fantastické stravovanie ultra all inclusive s gastronomickými zážitkami, keďže jedlá sú pripravované z miestnych čerstvých zdrojov a inšpirované z celého sveta.

Hotel leží priamo na pláži, kde si môžete vychutnať drinky z baru, alebo si objednať aj cabanu so súkromným servisom. Od Side ako aj Manavgatu je vzdialený 6 km, od letiska v Antalyi 75 km. Užiť si môžete širokú ponuku aktivít, rozsiahlu záhradu. Izby sú v ponuke napríklad Studio pre 2-3 izby, Family suite pre 2-4 osoby a dokonca aj so súkromnou terasou a priamym vstupom do bazéna.

Paloma Finesse. Side. Turecko

Paloma Finesse. Turecko. Foto: CK SATUR

Top 5 pre Paloma Finesse 5*

 • tento eco rezort vyžaruje nový dovolenkový štýl a exkluzívny dizajn
 • Yuzu záhrada v zenovom štýle, skvelá i na meditácie
 • jedlá pripravujú aj svetový šéfkuchári
 • najväčší akvapark v Side a 860 m2 bazén
 • animačný program Planet Fun s 2 slovenskými animátormi od 24. júna do 3. septembra

2. deň. Paloma Orenda Resort 5*

Sieť hotelov Paloma pridala na svoj skvelý zoznam aj ďalší unikátny eco hotel Paloma Orenda Resort 5*, ktorý splní požiadavky aj pre najnáročnejších klientov. Leží 6 km od mesta Side, kam sa dá zájsť za nákupmi, alebo nakupovať môžete i priamo v hoteli. Na peknej medovo zlatej piesočnatej pláži môžete nerušene oddychovať, ako i pri bazéne, kde vám prinesie čašník lahodné nápoje. Pre deti aj dospelých je k dispozícii veľký akvapark s množstvom toboganov, tenisové kurty, volejbalové a basketbalové ihrisko, alebo požičovňa katamaránu (s platnou licenciou) a surfov.

Izby ponúka hotel štandardné pre 2+1 osoby, rodinné suity až pre 4 osoby, ale aj s prepojovacími dverami s možnosťou 3 prísteliek, a teda až pre 5 osôb. Lahodné jedlá a snacky máte k dispozícii v priestoroch hotela, kde nájdete výborné kávy, čaje, koláče, zmrzliny. Tunajšia gastronómia je založená na čerstvej strave a ochutnať môžete ázijskú či stredomorskú kuchyňu.

Hotel Paloma Orenda Resort - hotelový bazén
Paloma Orenda Resort. Turecko. Foto: CK SATUR

Top 5 pre Paloma Orenda Resort 5*

 • športové možnosti na pláži zdarma
 • čistota hotela, krásny hotelový areál
 • súkromné cabany na pláži so servisom a menu
 • stravovanie formou ultra all inclusive, výborné à la carte reštaurácie
 • slovenský Planet Fun od 24. júna do 3. septembra  

3. deň: Side Star Resort 5* 

V blízkosti Side vyrástol hotelový komplex Side Star Resort 5* , ktorý poskytuje množstvo miest na oddych, relax ako aj športové aktivity. Ponúka tobogany a splash pre deti, veľa nákupných možností a piesočnatú pláž cca 200 m od hotela.

Hotel má v ponuke dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek a rodinné izby pre 2+2 osoby. V hlavnej hotelovej reštaurácii nájdete výber jedál formou bufetu, a ako aj à la carte reštaurácie. Rozmaznávať sa nechajte v príjemných tureckých kúpeľoch.

Areál Side Star Resort
Side Star Resort. Turecko. Foto: CK SATUR

Top 5 pre Side Star Resort 5* 

 • detský akvapark a množstvo zábavy na pláži a v areáli hotela
 • krásna záhrada a perfektné more
 • hotel sa nachádza v blízkosti golfových ihrísk
 • ultra all inclsuvie
 • slovenskí animátori Planet Fun od 24. júna do 3. septembra

3. deň: Side Star Elegance 5*

V obľúbenom Side ešte ostávame, pretože je tu ďalší skvelý hotel Side Star Elegance 5*, ktorý leží od centra mesta len 2 km. Je postavený v kaskádovitom štýle, čím poskytuje nádherné výhľady. Dovolenku si užijete aj s deťmi a to na piesočnatej pláži priamo pri hoteli.

Typy izieb v tomto hoteli sú dvojlôžkové s možnosťou prístelky alebo rodinné izby, kde je manželská posteľ a dve samostatné lôžka. Hotel má služby ultra all inclusive, snacky počas dňa, popoludní kávu, čaj, zákusky, zmrzliny, ako aj nočný snack od 21 h do rána do 6 h. V hoteli sa nachádza relax bazén pre dospelých, akvapark, tenisové kurty, biliard, bowling, fitness a turecké kúpele. 

Bazén v Side Star Elegance
Side Star Elegance. Turecko. Foto: CK SATUR

Top 5 pre Side Star Elegance 5*

 • krásne výhľady z terás
 • hotel aj pre náročných klientov
 • príjemná promenáda od hotela do Side
 • krásna pláž s pozvoľným vstupom do mora
 • à la carte reštaurácie

3. deň: Miracle Resort 5*

Ak nechcete cestovať ďaleko od letiska v Antalyi, zvoliť si tak môžete štýlový hotel Miracle Resort 5* s kvalitnými službami a bohatým animačným programom v obľúbenom letovisku Lara.

Hotel leží priamo pri širokej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora a ponúka ubytovanie v štandardných izbách a možnosť 2 prísteliek ako aj rodinnú izbu pre 2+3 osoby. Hotel ponúka ultra all inclusive, formu bohatých bufetových stolov, 5 à la carte reštaurácií a niekoľko barov. Nájdete tu kino, obchody, vonkajšie a vnútorné bazény, detský bazén, detské ihrisko, vodné šmýkačky, wellness, turecké kúpele, fitness a saunu.

Miracle Resort. Turecko

Miracle Resort. Turecko. Foto: CK SATUR

Top 5 pre Miracle Resort 5*

 • krátky transfer z letiska Antalya, 11 km od centra
 • kompaktný a pekný areál, ktorým prechádza i detský vláčik
 • miestne a vybrané importované alko a nealko nápoje
 • športové a animačné programy
 • výhody pre rodiny – 3 deti do 13 rokov zdarma

4. deň: Sueno Deluxe Belek 5*

Letovisko Belek sa môže popýšiť hotelom Sueno Deluxe Belek 5*, ktorý je vybudovaný na ploche 1 410 000 m2 a ponúka excelentné služby all inclusive. Krásny a rozľahlý rezort sa nachádza priamo na súkromnej piesočnatej pláži ocenenej i Modrou vlajkou za čistotu. Od letiska v Antalyi je vzdialené cca 25 min jazdy.

Veľmi vkusne zariadené izby majú balkón alebo terasu, sú s výhľadom na more alebo okolie. Ubytovanie je možné v izbách Deluxe pre 2-4 osoby alebo i suitách pre 2-5 osôb a tiež niektoré majú aj privátny bazén.  

Bohatý all inclusive ponúka nápoje denne 24 hodín, nočné občerstvenie, ako aj snacky na pláži. Počas dňa si môžete pochutiť na čerstvých dezertoch, lahodných drinkoch či káve. V hlavnej reštaurácii sú v ponuke pestré medzinárodné jedlá a à la carte reštaurácie ponúkajú famózne ázijské, mexické, talianske či turecké jedlá.  

Okrem športového vyžitia cez tenis, fitnes, bowling, lukostreľby či jogy, je tu raj pre golfistov. Sueno Hotels Golf Belek je jedným z najnovších golfových prírastkov, no zároveň patrí medzi najlepšie. Hotel Sueno Golf sa nachádza v samom srdci dvoch majstrovských golfových ihrísk a len kúsok od pláže. Má všetko, čo si golfista môže priať. Dve ihriská v golfovom klube Sueno - Pines a Dunes, ktoré majú rôzny charakter a náročnosť, ideálne pre začiatočníkov ako i náročných golfistov.

Areál v Sueno Deluxe Belek
Sueno Deluxe Belek. Turecko. Foto: CK SATUR

Top 5 pre Sueno Deluxe Belek 5*

 • blízkosť golfových ihrísk
 • exkluzívny hotel s priestrannými rodinnými izbami
 • výborný je Vitamin Bar s čerstvými šťavami od 9 do 21 hod.
 • vynikajúca ázijská à la carte reštaurácia Teppanyaki & Asian 
 • akvapark a množstvo športových a zábavných aktivít 

4. deň: Ela Excellence 5*+

Ela Excellence 5*+ je jedinečný rezort, ktorý definuje luxus priamo na pláži a spája vynikajúce služby v jedinečný zážitok, ktorý si môžete užiť v časti Belek. Pred hotelom sa nachádza široká piesočnatá pláž ocenená Modrou vlajkou s pozvoľným vstupom do mora.

Možnosti pre výber ubytovania sú v dvojlôžkových izbách s možnosťou dvoch prísteliek s výhľadom na záhradu, do lesa, na more alebo v  Lake house garden & pool view room pre 2+1 osoby alebo Lake house swim up room pre 2+1 osoby s výhľadom na areál, bazén alebo priestranné izby Lake house family room  pre 4+1 osoby.

Hotel ponúka fantastický ultra all inclusive. Okrem hlavnej reštaurácii tu nájdete aj 8 à la carte reštaurácií, 2 cukrárne a bary. Centrálna časť hotela má krásne námestie, kde si môžete posedieť v kaviarni, či osviežiť sa čerstvými džúsmi, smoothies, ovocím a zákuskami.

Hotel má pekné detské ihrisko, detský kútik, dokonca aj pre bábätká s rodičmi. Zaujímavá je i interaktívna digitálna stena, na ktorú sa dá maľovať veľkým štetcom.

Areál v Ela Excellence
Ela Excellence. Foto: CK SATUR

Top 5 pre Ella Excellence 5*+

 • krásny areál s bohatými aktivitami pre deti a novinkou sú interaktívne digitálne hry
 • privátny transfer
 • výborné wellness a turecké kúpele, ajurvédske terapie a zenová masáž
 • akvapark so šmýkačkami
 • pestré možnosti športu a zábavy

Veríme, že sa vám na Tour de Turecko s našou šéfkou Norikou Fedorovou páčilo, že sme vás inšpirovali a že sa vám teraz dovolenka v Turecku bude vyberať ľahšie. Radi vám pri výbere vašej dovolenky do Turecka poradíme a pomôžeme. 

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
 • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR