Alžbeta `Betty` Decová

Alžbeta "Betty" Decová

Animátor

“Ver, že to dokážeš, a si na pol ceste k úspechu.” Theodore Roosevelt

O mne

Ahoje všetci, moje meno je Alžbeta Dečová, no volajú ma Betty. Som animátorka, ktorá miluje šport, vyrábanie a dobrú zábavu. Od mala lyžujem, plávam, a venovala som sa naplno volejbalu. Šport ma naučil sebadisciplíne a dal mi veľkú vášeň pre pohyb a tímovú hru, čo rada využívam pri vymýšľaní nových aktivít a zábav. Veľmi rada vás roztancujem a zahrám si s vami volejbal, futbal či začvičím jogu. Vediem mládežnícke stretnutia detí už 5 rokov. Venovala som sa rôznym vekovým skupinkám detí, od 4 ročných drobcov až po teenedžerov. Viedla som tvorivé dielne a tanečný krúžok. Rada s deťmi vyrábam z materiálov navôkol, či tvorím divadelné predstavenia. Som si istá že si vymyslíme s drobcami pestrý program. Animátorčenie ma veľmi baví a napĺňa dobrou energiou. Verím, že sa zabavíme, zahráme a vyrobíme si suveníry na pamiatku vašej nezabudnutelnej dovolenky.

Otázky a odpovede

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora?

Chuť stále vymyslieť novú hru, súťaž či aktivitku. Taktiež som veľmi komunikatívna a a vynaliezavá, a tým zapojím aj aktívnejšie aj hamblivejšie detičky do hry. Rada športujem a zapájam pohyb do programu.
Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Od mala žijem v spoločenstve, kde som mala animátorov, ktorí ma viedli, a s ktorými som sa zabávala. Chodila som na veľa mimoškolských aktivít. A tak ako sa o mňa animátori starali počas môjho detstva, aj ja som vždy chcela byť touto osobou pre iných.
Na čo sa deti môžu tešiť pri tvojich animáciach?

Na čo sa deti môžu tešiť pri tvojich animáciach?

Nové hry, ktoré ešte nikdy nehrali. Tímové ale aj individuálne aktivitky plné pohybu, športu, kreativity a vynaliezavosti. A kvapku súťaživosti.
Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Precestovala som Európu aj severnú Ameriku. Láka ma stále nepoznané a tak by som veľmi rada išla na blízky východ. Spoznávať krajiny ako Jordánsko, Qatar, Spojené Arabské Emiráty či Omán.
Ak budeš mať na starosti športovú akadémiu, opíš nám ju.

Ak budeš mať na starosti športovú akadémiu, opíš nám ju.

Plavecká akadémia je výborná skúsenosť pre plavcov aj neplavcov. Či drobci nikdy neboli vo vode inde ako vo vani, alebo či už plávať vedia a chcú si len zdokonaliť svoju techniku, u nás sa naučia čo chcú a poriadne sa pri tom zabavia.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR