Villa Emma

***

Taliansko, Trentino, Canazei

bez recenzií

Villa Emma - pohľad na hotel
Villa Emma - Areál hotela
Villa Emma - hotel
Villa Emma - Hotelová izba
Villa Emma - Villa Emma - Posedenie
Villa Emma - reštaurácia
Villa Emma - Posedenie
Villa Emma - Wellness

Podrobné info o zájazde


Popis izieb

Dvojlôžkové izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek má kúpeľňu so sprchou, WC, sušič vlasov, telefón, SAT TV, trezor, internetové pripojenie za poplatok. 3. a 4. lôžko môže byť poschodová posteľ. .Detská postieľka na vyžiadanie za poplatok 5 EUR/noc (platba na mieste).


Stravovanie

Polpenzia, raňajky rozšírený bufet,  večere formou bufetu, k večeri nápoje (domáce víno a voda). Detská stolička v reštaurácii a detské menu na vyžiadanie. 


Služby

Recepcia, reštaurácia, bar, spoločenská miestnosť s TV, lyžiareň, parkovisko podľa dostupnosti zdarma, garáž na vyžiadanie za poplatok (platba na mieste), Wi-Fi vo verejných priestoroch zdarma. Wellness (deti majú povolený vstup od 16 r.) : bio sauna, parný kúpeľ, vírivka. Za poplatok solárium a masáže (treba nahlásiť vopred).  Fitnes. Domáce zvieratá nie sú povolené.


Ako sa sem dostať

Hotel je vzdialený 700 m od lanovky Canazei - Belvedere (Sella Ronda), 800 m od centra Canazei, zastávka skibusu je 10 m od hotela.


Celková cena zahŕňa

Ubytovanie s polpenziou na osobu. Nápoje k večeri (domáce víno a voda).


Celková cena nezahŕňa

Povinné poplatky :  Pobytová taxa 1 EUR/os. od 14 r. /noc

 

Obľúbené letoviská, už od 600 km od Bratislavy, piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora, živé promenády s obchodíkmi, kaviarňami, pizzeriami, reštauráciami a barmi, talianska zmrzlina, chutná talianska kuchyňa, komfortne vybavené apartmány s kuchynkami a rodinne vedené hotely v blízkosti pláží, zábavné a vodné parky a historické mestá. Vitajte na talianskom Jadrane.

Taliansko je krajinou mnohých tvárí. Na jednej strane je domovom pamätihodností, veď jeho história siaha až do čias antického Ríma. Na druhej strane sa o stovky rokov neskôr stalo vyhľadávaným miestom na strávenie pohodlnej letnej dovolenky pri mori. Dovolenkárov priťahujú nádherné moderné hotely, ale aj menšie apartmánové domy, ktoré si zachovávajú čaro pôvodného Talianska. 

Hlavné mesto: Rím
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands