LIVE Workout camp s Janym Landlom

LIVE workout camp s Janym Landlom

Naštartujte sa s Janym počas druhého májového víkendu a doprajte svojmu telu aktívnu dovolenku, na ktorú nikdy nezabudnete. 

Zažite jedinečný LIVE workout camp s Janym Landlom v rezorte x-bionic® sphere.

Počas víkendového pobytu v termíne od 06. – 08.05.2022 vás Jany podporí a ukáže vám cestu ako na to, aby ste sa cítili vo svojom tele spokojne, fit a zdravo. Kondičné tréningy, strečing, chutná a zdravá kuchyňa, wellness, špeciálna talkshow s Janym a hosťami, množstvo zábavy a programu pre vás (ale aj vaše deti, ak prídete na rodinný pobyt) a tiež skvelý pocit z toho, že ste spravili niečo pre seba a svoje telo. 

Pobyt je určený pre jednotlivcov, ako aj pre rodiny rodiny s deťmi, kde si oddýchnu obaja rodičia. Jeden na tréningoch s Janym a druhý vo wellnesse. O deti totiž budete mať postarané. Počas celého dňa sú k dispozícií animátori Planet Fun s bohatým animačným programom.

Viete si predstaviť lepšie strávený víkend? :)
Neváhajte a buďte súčasťou LIVE workout campu. Tešíme sa na Vás! 

 

Chcem si zarezervovať LIVE workout camp

Jany Landl

Osobný tréner, kouč, motivátor, vegán a milovník zdravého životného štýlu

Športu a pohybu sa venuje celý svoj život. Je bývalým majstrom Európy v karate, držiteľom čierneho pásu prvý DAN, niekoľko násobným majstrom Slovenska v karate, víťazom a medailistom svetových pohárov, druhým vicemajstrom Európy vo fitness, dvojnásobným majstrom Slovenska vo fitness, niekoľko násobným Iron Manom. Je profesionálnym trénerom, ktorého môžete poznať z televízneho projektu TV Markíza "Najväčší víťaz", zakladateľom projektu Urban City Race, ale najmä zakladateľom online tréningového programu LIVE, ktorý ponúka možnosť cvičiť kdekoľvek a kedykoľvek. Svoj online program spustil oficiálne 1.marca 2020 a jeho LIVE Family sa už rozrástla do rodiny niekoľkých tisícov členov nie len na Slovensku, ale aj vo svete. 

Viac informácií o Janym a tréningovom programe nájdete na www.janylandl.sk alebo na jeho sociálnych sieťach:

Instagram: ► https://www.instagram.com/janylandl​​​​

Facebook: ► https://www.facebook.com/kednevladzespridaj

YouTube:  https://www.youtube.com/c/JanyLandlKedNevladzesPridaj

jany landl workout

jany landl

Jany Jandl zdroj: www.janyjandl.sk

Program LIVE workout camp

Takto sme si to spoločne užívali na poslednom LIVE workout campe s Janym.

Piatok 

 • Od 11:00 je možný príchod do hotela (skorý check-in)
 • 11:00 - 16:00 / Voľný program - užite si wellness, bazény, fitko a relax zónu
 • 16:00 - 17:00  / Kondičný tréning
 • 17:00 - 18:00  / Joga
 • 18:00 - 20:30 / Voľný program - chutná večera, priestor na zregenerovanie tela vo wellness alebo na bowlingu
 • 20:30 – 21:30 / Welcome drink a posedenie s Janym

* počas celého dňa sú k dispozícií animátori Planet Fun s animačným programom pre vaše deti. 


Sobota
 

 • 7:30 - 9:00  / Kondičný tréning
 • 9:00 – 12:00 / Voľný program - užite si bazény, fitko a relax zónu
 • 12:00 - 16:00 / Catch me if you can*
 • 16:00 - 19:00  / LIVE Workout (Jany a hostia)
 • 19:00 - 20:30 / Voľný program - vychutnajte si večeru, oddýchnite si vo wellness a
 • 20:30 – 22:00 / Talk Show Ahoj Jany a hostia

* Catch me if you can – Odchyťte si Janyho na chodbách rezortu x-bionic® sphere a opýtajte sa ho na čo len chcete. Ochotne a rád si s vami posedí, postojí, zacvičí a poradí aj v čase vášho osobného voľna.

* počas celého dňa sú k dispozícií animátori Planet Fun s animačným programom pre vaše deti.


Nedeľa
 

 • 7:30 - 9:30 / Kondičný tréning + Workshop

Voliteľný program:

 • 9:30 – 16:00 / Voľný program vhodný na návštevu wellnessu a spoznanie celého rezortu x-bionic® sphere
 • 10:20 – 12:00 / POMLÉ RUN S JANYM - Obľúbený charitatívny beh cez mesto Šamorín. (Možnosť odbehnúť Hobby beh 4,3 km spolu s Janym. Štartovné pre dospelých je 10 €, pre deti zadarmo. Registrácia na beh bude prebiehať v piatok 6.5. od 15:00 do 20:00 a v sobotu 7.5. od 10:00 do 18:00 na recepcii hotela. Viac informácií o behu nájdete TU:  Pomlé Run 9 - x-bionic sphere
 • O 16:00 odubytovanie (neskorý chech-out)

* počas celého dňa sú k dispozícií animátori Planet Fun s animačným programom pre vaše deti.

jany landl workout

 

Pokyny pre účastníkov:

 • Prineste si zo sebou športové pohodlné oblečenie 
 • Expander (ak nemáte k dispozícií budú na predaj v rezorte)
 • Podložka na cvičenie (ak nemáte, na mieste bude pár kusov k dispozícií)
 • Deku na jógu a  meditáciu
 • Dobrú náladu a chuť si užiť nadupaný fit a wellness pobyt

 

O hoteli

Len pár kilometrov od Bratislavy sa rozprestiera areál, ktorý očarí svojou rozlohou a najmä kvalitou ponúkaných služieb s nádychom exkluzivity.

Na ploche 1 000 000 m2 sa nachádza skoro 300 luxusných hotelových izieb, 4 reštaurácie, 2 bary, tréningové priestory pre 26 olympijských disciplín, najväčšie a najmodernejšie jazdecké centrum v Európe, ktoré milujú aj šejkovia, futbalový štadión, fantastická posilňovňa na 3 poschodiach, bazény a úžasné wellness centrum, ktoré rozhodne patrí k TOP wellness centrám na Slovensku.

xbionic

Rezort x-bionic® sphere Zdroj:CK SATUR

Ubytovanie

Junior suita

Vyberte si z vkusne zariadených klimatizovaných izieb s manželskou posteľou a vydýchnite si na chvíľu v priestrannej obývačke (44 m2, max. obsadenie 2+0+0). Ak si potrpíte na výhľady, radi vám ponúkneme izbu s balkónom. Župan a papučky pre hostí sú samozrejmosťou, na izbe však v rámci vybavenia nájdete aj rýchlovarnú kanvicu, špeciálne vrchné matrace Hästens a za príplatok minibar.

Junior Suite X- Bionic Sphere

Junior Suita v X bionic sphere  Zdroj: Archív CK Satur

Rodinná izba s balkónom

Ideálna voľba pre rodiny, v tomto type izieb sa pohodlne ubytujú 1 až 4 osoby – buď na manželských posteliach alebo oddelených lôžkach. (44 m2, max. obsadenie 4+0+1, manželská posteľ, dve oddelené postele)

Rodinná izba s balkónom so zdieľaným lôžkom pre max. 3 deti

Izba s dvoma manželskými posteľami je ideálna pre rodiny, pohodlne sa tu ubytujú až 2 dospelí a 3 deti. (44 m2, max. obsadenie 4+1+1, dve king size manželské postele)

Rodinná izba s terasou

Ak sa k nám chystáte s deťmi, využiť môžete špeciálne Family rooms, ktoré splnia všetky vaše rodinné nároky. Ubytujte sa v dvoch oddelených spálňach s pevnými lôžkami ideálne až pre 4 osoby (44 m2, max. obsadenie 4+1+1), vychutnajte si výhľad z terasy a využite bezpečný a praktický priamy vstup na dobrodružné ihrisko AdventureLand.

Typy Izieb v rezorte X-Bionic SphereZdroj: Archív CK Satur

Wellness a bazény

Päťhviezdičkový hotel x-bionic® sphere má 7 rôznych druhov sáun. Od unikátnej ázijskej, cez biosaunu, fínsku, parnú, infrasaunu, parnú bylinkovú saunu až po soľnú jaskyňu. Ku vášmu „znovuzrodeniu“ si môžete dopriať aj exteriérový ochladzujúci bazén alebo sa uvoľniť v príjemnej atmosfére tepidária, troch víriviek, či kneippovho kúpeľa. Vyberať si môžete z množstva rôznych masáží a procedúr.

K dispozícii je aj veľký 25 m vnútorný bazén s prekážkovou atrakciou Aquatic Ninja, detský interiérový bazén s 33 °C, prieplavový bazén s atrakciami (vodné chrliče, divoká rieka, vodné trysky) s 35 °C a vnútorné tobogany. Všetko navrhnuté pre maximálny športový výkon i kvalitný relax. 

Samozrejmosťou je osviežujúce občerstvenie, príjemné prostredie a vždy dobre naladený personál, ktorý dodáva celému rezortu, presne to, po čom návštevníci túžia. Úsmevy, úsmevy a úsmevy, lebo už aj tie sú „cestou ku slnku v srdci“.

X-Bionic Wellness Sphere
Jeden z najlepších wellnessov na Slovensku   Zdroj: Archív CK Satur

wellness v x bionicu

Stravovanie 

Raňajky a večere sa podávajú formou bufetových stolov v hlavnej reštaurácii Olym-Pick, ktorá ponúka široký výber jedál a nápojov podľa vlastného výberu, cestoviny vlastnej výroby na rôzne spôsoby, pravé talianske rizotá, chrumkavú pizzu, jedlá pripravované na lávovom grile, či medzinárodnú kuchyňu. Reštaurácia Olym-Pick je otvorená denne a vychutnáte si v nej čerstvé a chutné raňajky (0700 – 1000) a večere (1800 – 2100).

Ak vám učarovala ázijská kuchyňa alebo sa ju ešte len chystáte objaviť, à la carte reštaurácia APANI® (za poplatok) je pre vás ako stvorená. Ázijské špeciality pripravené z čerstvých a rozmanitých surovín vám pripravia priamo pred vami. Otvorené je každý deň od 11:30 do 21:30 hod. 

Príďte sa presvedčiť sami – vaše chuťové poháriky čakajú 4 reštaurácie a 2 bary, každý s iným zameraním a kvalitným výberom jedál a nápojov pripravených s láskou.

strava

Reštaurácie v rezorte zdroj: CK SATUR

Tuli cinema

Jedinečné Tuli® Cinema s originálnym dizajnom je prvé kino svojho druhu na Slovensku. Jeho farebnosť a výnimočná architektúra dostane divákov  okamžite do nálady.

Filmové novinky a obľúbené animované filmy pre celú rodinu sú naplánované pravidelne od soboty do nedele, v stabilných hracích časoch s dôrazom na ponuku filmov nielen v slovenskej jazykovej verzii ale aj v maďarskom dabingu.

Lístky sú v predaji na recepcii hotela.

tuli kino

Vychutnajte si skvelé novinky na filmovom plátne z pohodlia tuli vakov. zdroj: CK SATUR

Pre deti

Radi by ste na pobyt išli, ale neviete, kde by ostali vaše deti?

Odpoveď je - Vezmite ich zo sebou!

V X bionic® sphere majú 2 deti do 13 rokov pobyt úplne zadarmo. A ako bonus, každý víkend tam nájdete aj našich animátorov rodinného klubu Planet Fun, ktorí si pripravia pre vaše deti bohatý športový a kreatívny program. Zabavia sa a vy sa budete môcť nerušene venovať tréningu s Janym.

 

Cena zahŕňa

Wellness pobyt v hodnote od 199 € / dospelá osoba

 • Ubytovanie na 2 noci
 • Skorý check in 11:00 a neskorý check out 16:00
 • Bohatá polpenzia 
 • 2 deti do 13 rokov zadarmo
 • Animátori rodinného klubu Planet Fun a bohatý animačný program
 • Exkluzívny wellness
 • Bazény a vodný svet
 • Neobmedzený vstup do fitka

 

Wellness pobyt + LIVE workout camp v hodnote od 299 € / dospelá osoba

 • Všetky výhody wellness pobytu + 
 • 3-dňový Live Workout camp s Janym 
 • Vstup na Talk Show Ahoj Jany a hostia
 • Welcome drink s Janym 

 

Chcem si zarezervovať LIVE workout camp 

 

Covid opatrenia

Prevádzka X-BIONIC® HOTEL-a je od 26. 2. 2022 otvorená pre všetkých - v režime základ, čo znaméná, že nie je potrebné sa preukazovať Covid pasom ani testom.

Videá

LIVE Workout camp s Janym Landlom apríl 2022

Jany Landl

Nová live premena

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
 • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR