Výletná Loď MSC Meraviglia - Nórske fjordy so sprievodcom

****

Dánsko, Nemecko, Nórsko

bez recenzií

Výletná Loď MSC Meraviglia - chatky pri jazere
Výletná Loď MSC Meraviglia - loď na mori
Výletná Loď MSC Meraviglia - reštaurácia
Výletná Loď MSC Meraviglia - reštaurácia
Výletná Loď MSC Meraviglia - vodopád
Výletná Loď MSC Meraviglia - kvety v prírode
Výletná Loď MSC Meraviglia - loď na rieke
Výletná Loď MSC Meraviglia - vodopád
Výletná Loď MSC Meraviglia - interiér
Výletná Loď MSC Meraviglia - Detský kútik
Výletná Loď MSC Meraviglia - Detský kútik
Výletná Loď MSC Meraviglia - Detský kútik
Výletná Loď MSC Meraviglia - Detský kútik
Výletná Loď MSC Meraviglia - tobogány
Výletná Loď MSC Meraviglia -  bowling
Výletná Loď MSC Meraviglia - kinosála
Výletná Loď MSC Meraviglia - fitness
Výletná Loď MSC Meraviglia - občerstvenie
Výletná Loď MSC Meraviglia - Posedenie
Výletná Loď MSC Meraviglia - tobogány
Výletná Loď MSC Meraviglia - Posedenie
Výletná Loď MSC Meraviglia - interiér
Výletná Loď MSC Meraviglia - hotelový bazén
Výletná Loď MSC Meraviglia - hotelový bazén
Výletná Loď MSC Meraviglia - Posedenie
Výletná Loď MSC Meraviglia - interiér
Video – Okružné plavby - TA3 za hranicami

Podrobné info o zájazde


Plná penzia

Animácie

Aquapark / Tobogan

Wellness

Slovenský sprievodca

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

8-dňová okružná plavba.

Výletná loď MSC MERAVIGLIA bola postavená v r. 2017. Exkluzívne ako jedna z troch lodí na mori hostí svetoznámy  Cirque du Soleil. Kapacita lode je 5714 pasažierov a 1540 členov posádky. Celkovo má 19 palúb (z toho 14 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: dvojposchodová promenáda uprostred lode s 96 metrovou LED obrazovkou, MSC AUREA SPA wellness centrum (sauny, masáže, vírivky, soľná jaskyňa,..), moderne zariadené fitnes centrum, MSC YACHT CLUB (oddelená časť lode s all inclusive službami, recepciou, reštauráciou, barom, bazénom, s priamym vstupom do spa), 4 bazény, 9 výriviek, akvapark s lanovou dráhou, kryté multifunkčné ihrisko (tenis, futbal, basketbal, volejbal), bežecká dráha, bowling, formula 1 simulátor, simulátor letu, videoherňa, minigolf, divadlo, 4D kino, diskotéka, kasíno, animácie, detské kluby podľa veku a herne LEGO®, CHICCO®, knižnica, konferenčné miestnosti, internetový kútik, obchody, zdravotnícke centrum,12 reštaurácií a 20 barov.

Ubytovanie

Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SATTV, minibarom, telefónom, trezorom a sušičom na vlasy, kúpeľňou so sprchou alebo vaňou, toaletou a kozmetikou.24 hod. kajutový servis. Typy kajút: vnútorné kajuty, kajuty s oknom, kajuty s balkónom a suity (všetky typy kajút pre 2 až 4 osoby). K dispozícii sú aj rodinné kajuty prepojené dverami pre 4 až 10 osôb.

Stravovanie

Plná penzia (v cene voda, káva a čaj v bufetovej reštaurácii).

Poznámka

Ceny plavieb sú uvedené v eurách na osobu, pokiaľ nie je uvedené inak a sú aktuálne ku dňu vydania katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, preto platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu. Lodná spoločnosť si vyhradzuje právo a zmenu trasy (prístavov a časov kotvenia).

Oficiálne hodnotenie

****

Celková cena zahŕňa

7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, vodu, kávu a čaj v bufetovej reštaurácii, prístavné poplatky 140 EUR/osoba, vybrané služby na lodi (fitnes centrum, bazény a vírivky na vonkajšej palube, športové ihrisko, detské kluby, animácie počas celého dňa,...), služby slovenského sprievodcu.

Celková cena nezahŕňa

dopravu do/z prístavu, nápoje, prepitné (platba na lodi) 10 EUR/dospelá osoba/noc, 5 EUR/dieťa 3-14 rokov/noc, fakultatívne výlety, platené služby na lodi (XD kino, formula 1 simulátor, wellness centrum, masáže,...),  komplexné cestovné poistenie.

Doprava

Letecká alebo individuálna. Viac informácií dostanete vo Vašej CK.

Program zájazdu

1. deň

Kiel (Nemecko) odchod 19:00 h.

Iné atrakcie

Mesto Kiel leží v Kielskom zálive pri Baltickom mori na severe Nemecka. Je dôležitým prístavom pre výletné lode, trajekty i nákladnú lodnú prepravu. Počas druhej svetovej vojny bol jedným z hlavných námorných základní. Každoročne sa tu konajú jedny z najväčších jachtárskych súťaží na svete „Kieler Woche“. K turistickým zaujímavostiam patria napríklad pobrežná promenáda na západnom brehu zálivu, botanická záhrada, plavebné komory v Kiel-Holtenau, Múzeum lodnej dopravy i neďaleké pláže pri Baltskom mori.

Viac Menej

2. deň

Kodaň (Dánsko) príchod 09:00 h - odchod 18:00 h.
2

Plavba po kanáloch Kodane

Plavba po kanáloch Kodane, Dánsko

Iné atrakcie

Nenadarmo je symbolom Kodane postava Malej morskej víly. Kodaň je popretkávaná kanálmi, po ktorých denne premávajú výletné loďky. Mesto si obzriete z iného uhla pohľadu. Skoro pozdĺž celého kanálu sa tiahne ulica Nyhavn, na ktorej môžete vidieť typické dánske domčeky. Počas vianočného obdobia sa na tejto ulici konajú vianočné trhy, ktoré si môžete vďaka plavbe po kanály pozrieť z pohodlia a bez pretláčania sa medzi húfmi turistov. Kodaň má niekoľko mostov, pod ktorými sa plavia výletné lode a niekoľkokrát budete musieť skloniť hlavu, kvôli mostu, ktorý je iba pár centimetrov nad vašou hlavou.

Viac Menej

3. deň

na mori.

4. deň

Hellesylt / Geiranger (Nórsko) príchod 07:00 h - odchod 19:00 h.
3

Geirangerfjord

Fjord Geiranger, Nórsko

Príroda

Keď sa povie Nórsko, snáď každý z nás si predstaví krajinu tisícov fjordov. Dlhých a úzkych morských zálivov, ktoré sa tiahnu hlboko do zemskej pevniny. Vôbec najznámejším z nich je Geirangerfjord, ktorý sa v roku 2005 stal súčasťou svetového dedičstva UNESCO. Úplne oprávnene. Až samotný príjazd k 15 km dlhému fjordu budí obrovský rešpekt. Keď vyjde počasie, sú tieto výhľady skutočne impozantné. Pripravte si preto veľkú pamäťovú kartu do foťáku.

Viac Menej

5. deň

Alesund (Nórsko) príchod 07:00 h - odchod 16:00 h.

6. deň

Flaam (Nórsko) príchod 07:00 h - odchod 18:00 h.
4

Flamsbana

Flamsbana, Nórsko

Iné atrakcie

Flåmsbana sa nachádza približne sto kilometrov od Bergenu a spája neveľkú usadlosť Flåm na brehu Aurlandsfjordu (jednej z odnoží Sognefjordu - najdlhšieho fjordu sveta) s horskou železničnou stanicou Myrdal. Je dlhá 20,2 kilometra a počas cestovania prekonáte výškový rozdiel až 863 metrov, napriek tomu však nebudete vo vyššej nadmorskej hladine ako spomínané nastúpané metre, totiž dedina Flåm leží iba 2 m.n.m. Počas výletu tak postupne stúpate, respektíve klesáte a od doliny obdivujete ostro vytŕčajúce vrchy pohorí. Trasa železnice sa stala čisto turistickou záležitosťou a v posledných rokoch ide o tretiu najnavštevovanejšiu atrakciu v krajine.

Viac Menej

7. deň

na mori.

8. deň

Kiel (Nemecko) príchod 09:00 h.

Zmena programu vyhradená.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR