Sofia Kulacsová

Sofia Kulacsová

Animátor

„Usmievajte sa, kým ešte máte zuby.“

O mne

Ahojte! Volám sa Sofi a tento rok sa chystám na moju animačnú premiéru. Som veľmi aktívna a stále nabitá pozitívnou energiou. Môžem sľúbiť, že budem robiť všetko čo bude v mojich silách, aby sme spolu toto leto zažili nezabudnuteľnú dovolenku. Medzi moje najobľúbenejšie aktivity patrí tanec.  Vo svojom voľnom čase si však rada zahrám akékoľvek športové aktivity, pri ktorých sa dá poriadne vyblázniť a zašpiniť. Jedny roztrhané nohavice a zablatené topánky nás predsa nemôžu obmedzovať. Som veľmi kreatívna a žiaden nápad ani myšlienka nie je zlá, práve naopak, je to skvelý náčrt na akékoľvek super-duper umelecké dielo. Tak neváhaj a s nápadmi sem! Možno práve my spolu vymyslíme tú najlepšiu choreografiu, najoriginálnejšiu maľbu na plátne,  novú stolnú/ športovú hru. Veľmi sa už teším na ten obrovský kopec zábavy, čo budeme v lete spolu zdieľať.

Otázky a odpovede

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora ?

Čo ťa najviac vystihuje ako animátora ?

Je to práve moja láska k deťuchom a k ich podstate. Všetko čo robím, robím pre ne a ony mi moju snahu a úsilie vrátia ich krásnym smiechom i úsmevom na tvári.
Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Čo ťa v živote motivovalo stať sa animátorom?

Boli to animátori samotní. Svoju robotu odvádzali vždy na 110% bez ohľadu na teplo, zlý deň, alebo iné problémy. Ich odhodlanie, zápal a láska k práci mi vždy z dovolenky vytvorili nezabudnuteľný zážitok a obdarovali ma kopou skvelých spomienok.
Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách ?

Na čo sa môžu deti tešiť pri tvojich animáciách ?

Pri mojich animáciach sa deťuchy môžu tešiť na skvelú náladu, kopec srandy, mnoho športových a tanečných aktivít pri dobrej hudbe a samozrejme na krásne chvíle strávené s rodinou a novými kamarátmi, na ktoré budú spomínať ešte aj počas prvých náročných dní za školskými lavicami.
Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Aký je tvoj najväčší cestovateľský sen?

Precestovať , vidieť a zažiť čo najviac z našej krásnej Zeme. Prejsť či preplávať všetky kúty. Vidieť najtajnejšie a najnenápadnejšie uličky každého mestečka. Spoznávať nových ľudí s jedinečnými životnými skúsenosťami a deliť sa s nimi o spoločne prežité dobrodružstvá. Nehovoriť NIE ani jednej príležitosti.
Ak budeš mať na starosti športovú akadémiu, opíš aj tú.

Ak budeš mať na starosti športovú akadémiu, opíš aj tú.

Moja športová akadémia bude jednoducho pecková. Bude zameraná na tanec, konkrétne Hip Hop. Budeme sa spolu učiť rôzne choriše, usporadúvať si freestyle bettle v pravom hip hopovom duchu, budeme hrať rôzne tanečné hry a samozrejme si pripravíme aj tanečné vystúpenie pre rodičov, kde každý z nás priloží ruku k dielu či už na stagy alebo v zákulisí.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR