Planet Fun

„Veľmi milý prístup animátoriek, skvelé aktivity - korytnačky, jazda na banáne, púšťanie lampiónov. Bol to pre nás skvelý zážitok!“

Zuzana H.

„Veeeľmi fantastické, deti spokojné, animátori veľmi príjemní a najviac sa nám páčil kurz plávania v športovej akadémii, vedený veľmi profesionálne a motivačne pre všetky deti.“

Erika D.

„Prístup animátorov bol perfektný. Dcérka celý pobyt navštevovala miniklub a zažila veľa krásnych chvíľ. Veľmi pekne ďakujem obom animátorom, boli strašne zlatí :).“

Taťána S.

„Animátori zabávali nielen nášho syna, ale mali pripravené aj animácie pre nás dospelých. Náš syn si ich veľmi obľúbil, dokonca sa to pri lúčení nezaobišlo bez slzičiek :-) „Páčili sa nám všetky ich aktivity, boli sme tam 2 týždne, niektoré animácie sme si dokonca s radosťou zopakovali. Najepšie bolo Milujem Slovensko a olympiáda pre deti aj dospelých.“

Andrea D.

„Najlepší animátori, akých sme zažili, deti plakali za animátormi keď sme odchádzali, Rišo, Žižo, Luky a aj baby boli TOP, veľmi ochotní, super program večer a zábava celý deň. Všetkým odporúčam.“

Martin S.

„Vynikajúce! Animátori sa krásne venovali deckám a my sme mali „pohodičku :).“

Miroslav Š.

„Prístup, odovzdanie sa deťom, aj dospelým. Veľká ochota, venovanie sa všetkým! Super, super, super!!!“

Eva Š.

„Váš animačný tím bol úžasný,neopísateľný, skvelý! Deťom sa naplno venovali, starali sa a programy pre deti, ktoré vymýšľali boli veľmi pestré a kreatívne! :) Ďakujeme!“

Lucia L.

„Výborný prístup, príjemné vystupovanie, pútavý program a pekná pesnička, ktorá roztancovala deti i dospelých :).“

Peter J.

„Nášmu synovi (8 rokov) sa páčili všetky aktivity a hlavne večerný tanec na minidisko so znelkou Planet Fun :).“

Magdaléna H.

„Veeeľmi fantastické, deti spokojné, animátori veľmi príjemní a najviac sa nám páčil kurz plávania v športovej akadémii, vedený veľmi profesionálne a motivačne pre všetky deti.“

Erika D.

PLANET FUN

PLANET FUN

To je zábava a dovolenka pri mori v jednom kufri. Celodenný program pre deti, tínedžerov, ale aj dospelých. Vedú ho profesionálni slovenskí animátori, ktorí všetky deti i dospelých vtiahnu do zábavy, programov, športu a spoločne spievajú našu znelku. Animátorov nájdete v destináciách počas mesiacov júl – august a vo vybraných hoteloch už od júna až do septembra.

 

 ŠPORTOVÁ AKADÉMIA

ŠPORTOVÁ AKADÉMIA

„Rozhýbeme“ rodiny s deťmi na dovolenke spojením zábavy a pohybu na bezplatných kurzoch, vedených našimi profesionálnymi animátormi. Všetky športy sa prispôsobujú schopnostiam, možnostiam a veku detí.

SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

Naši animátori svoju prácu milujú a robia ju s láskou a zo srdca. Preto sme nesmierne radi, že sa nám každý rok darí udržať si priemernú spokojnosť našich klientov s prácou animátorov a animačným programom na úrovni až 96 %!

MINI KLUB

MINI KLUB

Deti sa zmenia na indiánov, či pirátov hľadajúcich poklad. Okrem toho na nich čakajú tvorivé dielne, kde sa naučia vyrábať masky na karneval, spoločné pečenie s animátormi, a mnoho športových hier, mini olympiáda, či rôzne mini turnaje.

 • Pre deti od 4 – 8 rokov
 • Program 6x do týždňa
 • Obedy či večere s animátormi bez rodičov
 • Doobedný program cca od 10:00 – 12:30 h
 • Popobedný program cca 15:00 – 17:30 h
 • Večerný program a minidisco
MAXI KLUB

MAXI KLUB

V MAXI klube si decká okrem tvorivých aktivít a tematických dní užijú napríklad aj maxi olympiádu, skákanie z móla, pool games, potápanie, šípky a rôzne športové hry, či turnaje na súši aj vo vode.

 • Pre decká od 9 – 12 rokov
 • Program 6x do týždňa
 • Obedy či večere s animátormi bez rodičov
 • Doobedný program cca od 10:00 – 12:30 h
 • Poobedný program cca od 15:00 – 17:30 h
 • Večerný program a disco
TÍNEJDŽ KLUB PLANET FUN

TÍNEJDŽ KLUB PLANET FUN

Možnosť vyskúšať si aké je to byť animátorom, spoznať nových ľudí a vytvoriť si silné priateľstvá. Naši animátori sa počas dovolenky postarajú o rôzne zábavné aktivity ako hodiny tanca, rôzne športy, geocatching, relax v chill out zóne, diskotéky a shows.

 • Pre tínedžerov od 13 – 19 rokov
 • Program 6x do týždňa
 • Relax v chill out zóne na pláži
 • Doobedný program od 10:00 – 12:30 h
 • Poobedný program od 15:00 – 17:30 h
 • Večerný program a disco
STAŇ SA ANIMÁTOROM AJ TY!

STAŇ SA ANIMÁTOROM AJ TY!

Aj malý Saturáčik sa môže stať veľkým Animátorom. Ak si vaše dieťa obľúbilo našich animátorov, potešte ho pravou animátorskou mini uniformou. Môžete si ju zakúpiť priamo na dovolenke od našich animátorov alebo počas aktivity Satur market. K dispozícii sú dievčenské aj clapčenské mini sety v rôznych veľkostiach.

SATUR MARKET

SATUR MARKET

Staň sa súčasťou Planet Fun crew, vyrob si krásne darčeky a získaj svoju dovolenkovú odmenu! Tohtoročná novinka, ktorú si užiješ v tureckom hoteli Arcanus a hoteloch Limak Cyprus a Kaya Artemis na Cypre. Stačí, ak počas pravidelných návštev miniklubu vyrobíš kreatívne vecičky, ktoré potom predáš rodičom za Saturáky! Čím viac Saturákov si zarobíš, tým krajšie odmeny si v Satur Markete zakúpiš.

ZÁBAVNÉ VEČERY & SLOVENSKÝ DEŇ

ZÁBAVNÉ VEČERY & SLOVENSKÝ DEŇ

Vychutnajte si večerné animačné programy s ponukou slávnych muzikálov, komédií či skečov a skvelých tanečných vystúpení profesionálnych tanečníkov alebo hotelového animačného tímu. Nebudú chýbať ani vtipné súťaže a hry pre dospelých ako Milujem Slovensko a zábava pokračuje aj na diskotéke - skrátka zážitky pre celú rodinu. 

FOTO TÝŽDŇA

FOTO TÝŽDŇA

Spolu s animačným tímom sa vaše deti môžu zapojiť do súťaže ,,Naj foto týždňa'', kde spolu súťažia jednotlivé Planet Fun hotely z rôznych destinácií na zvolenú tému. Táto skvelá, už tradičná aktivita rozveselí na dovolenke nielen deti, ale aj dospelých a výhercom zasielame krásne vecné ceny. 

HAPPY BIRTHDAY

HAPPY BIRTHDAY

Má vaše dieťa počas dovolenky narodeniny? Hudba, tanec, zábava a darčeky. Toto všetko pripravia naši animátori pre vaše ratolesti a zaručia tým krásnu narodeninovú oslavu. Oslovte ich, a oni už všetko zariadia.

OLYMPIJSKÝ TÍM

OLYMPIJSKÝ TÍM

Veľkolepá súťaž, v ktorej víťaz vyhrá voucher na dovolenku pre celú rodinu v hodnote 2000 Eur! Stačí ak sa vaše dieťa zapojí na kurzy niektorého zo športov našej športovej akadémie. Po absolvovaní kurzov prebiehajú záverečné preteky, kde sa víťaz stane súčasťou Satur olympijského tímu a je v hre o vysnívanú dovolenku.

SATUROVINY

SATUROVINY

Jedna z najobľúbenejších aktivít rodinného klubu Planet Fun, ktorá spája celé rodiny. Štafety, mini olympiády, súťaže, preteky, tímové aktivity... to všetko vás čaká na Saturovinách v rámci animačného programu Planet Fun. Na záver nechýbajú ani ocenenia v podobe medailí a diplomov. 

LYŽOVAČKY S ANIMÁTORMI

LYŽOVAČKY S ANIMÁTORMI

Okrem mora a piesku si deti užijú kopu zábavy s animátormi už aj na snehu na lyžovačkách v obľúbených rakúskych a talianskych Alpách. Naučia sa nové lyžiarske techniky zábavnou formou a nechýba ani sánkovačka, kretívne animačné hry na svahu a samozrejme minidisco a večerný program v hoteli.

#CESTUJEMSOSATUROM

#CESTUJEMSOSATUROM

Veľká letná súťaž o voucher na dovolenku v hodnote 500€. Spravte si na dovolenke s nami tú najkrajšiu fotku a postnite ju na svoj instagram s použitím #cestujemsosaturom. V priebehu sezóny 2x vyžrebujeme výhercov najkrajšej letnej fotky!

JOGA

JOGA

Nie je nad dokonalý relax na dovolenke a preto kým sa vaše deti budú blázniť s animátormi, vy si zatiaľ môžete užiť dovolenku spojenú s pohybom, ktorý ozdraví vaše telo i myseľ. Nezáleží na tom, či ste v joge začiatočník, alebo s ňou už máte skúsenosti, naše slovenské inštruktorky vám poradia.

FITNES

FITNES

Ani na dovolenke by človek nemal zanedbávať svoju fyzickú kondíciu. Či už je cvičenie vašim obľúbeným rituálom alebo sa len chcete po celom dni trošku pretiahnuť, naši animátori vám zostavia skvelý tréning, vďaka ktorému nemusíte mať výčitky pri vychutnávaní si dobrôt v hotelovom all inclusive. 

PLÁŽOVÁ KNIŽNICA

PLÁŽOVÁ KNIŽNICA

Relax na lehátku na pláži alebo pri bazéne a k tomu dobrá knižka či časopis. To je ideálny spôsob oddychu na dovolenke. V našej plážovej knižnici máte k dispozícii najnovšie mesačníky dámskych a pánskych magazínov, časopisy a zaujímavé knihy na čítanie. Stačí sa obrátiť na našich animátorov. Plážová knižnica tento rok funguje v hoteloch Limak Cyprus, Kaya Artemis, Aracanus, Sentido Turan Prince, Sikania Resort, Porto Carras Sithonia, Lindos Princess, Voi Colonna Resort, Garden Resort Calabria a El Malikia Beach.

 

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
 • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR