Planet Fun

„Vynikajúce! Animátori sa krásne venovali deckám a my sme mali „pohodičku :).“

Miroslav Š.

„Prístup animátorov bol perfektný. Dcérka celý pobyt navštevovala miniklub a zažila veľa krásnych chvíľ. Veľmi pekne ďakujem obom animátorom, boli strašne zlatí :).“

Taťána S.

„Váš animačný tím bol úžasný,neopísateľný, skvelý! Deťom sa naplno venovali, starali sa a programy pre deti, ktoré vymýšľali boli veľmi pestré a kreatívne! :) Ďakujeme!“

Lucia L.

„Prístup, odovzdanie sa deťom, aj dospelým. Veľká ochota, venovanie sa všetkým! Super, super, super!!!“

Eva Š.

„Veeeľmi fantastické, deti spokojné, animátori veľmi príjemní a najviac sa nám páčil kurz plávania v športovej akadémii, vedený veľmi profesionálne a motivačne pre všetky deti.“

Erika D.

„Veľmi milý prístup animátoriek, skvelé aktivity - korytnačky, jazda na banáne, púšťanie lampiónov. Bol to pre nás skvelý zážitok!“

Zuzana H.

„Animátori zabávali nielen nášho syna, ale mali pripravené aj animácie pre nás dospelých. Náš syn si ich veľmi obľúbil, dokonca sa to pri lúčení nezaobišlo bez slzičiek :-) „Páčili sa nám všetky ich aktivity, boli sme tam 2 týždne, niektoré animácie sme si dokonca s radosťou zopakovali. Najepšie bolo Milujem Slovensko a olympiáda pre deti aj dospelých.“

Andrea D.

„Veeeľmi fantastické, deti spokojné, animátori veľmi príjemní a najviac sa nám páčil kurz plávania v športovej akadémii, vedený veľmi profesionálne a motivačne pre všetky deti.“

Erika D.

„Výborný prístup, príjemné vystupovanie, pútavý program a pekná pesnička, ktorá roztancovala deti i dospelých :).“

Peter J.

„Nášmu synovi (8 rokov) sa páčili všetky aktivity a hlavne večerný tanec na minidisko so znelkou Planet Fun :).“

Magdaléna H.

„Najlepší animátori, akých sme zažili, deti plakali za animátormi keď sme odchádzali, Rišo, Žižo, Luky a aj baby boli TOP, veľmi ochotní, super program večer a zábava celý deň. Všetkým odporúčam.“

Martin S.

Planet FUN

Planet FUN

To je zábava a najmä bezstarostná dovolenka pri mori v jednom kufri. Celodenný program pre deti, tínedžerov, športovcov, umelcov ale aj dospelých. Vedú ho profesionálni slovenskí animátori, ktorí všetky deti i dospelých vtiahnu do zábavy, programov, športu a spoločne spievajú našu novú znelku. Planet FUN je koncept nespútanej zábavy a zážitkov na celý život. 

 

 ŠPORTOVÁ AKADÉMIA

ŠPORTOVÁ AKADÉMIA

„Rozhýbeme“ rodiny s deťmi na dovolenke spojením zábavy a pohybu na bezplatných kurzoch, vedených našimi profesionálnymi animátormi. Všetky športy sa prispôsobujú schopnostiam, možnostiam a veku detí.

SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

SPOKOJNOSŤ KLIENTOV

Naši animátori svoju prácu milujú a robia ju s láskou a zo srdca. Preto sme nesmierne radi, že sa nám každý rok darí udržať si priemernú spokojnosť našich klientov s prácou animátorov a animačným programom na úrovni až 97 %!

BABY KLUB

BABY KLUB

Interaktívne aktivity a hry, ktoré rozvíjajú detskú kreativitu a motorické schopnosti, s dôrazom na pohyb a tvorivosť. Deti objavujú rôzne formy umenia cez tvorivé dielne s animátormi, kde rozvíjajú svoje schopnosti. Pre deti od 2 - 4 rokov.

Na baby klub sa môžete tešiť v týhto hoteloch:

 • Lindos Princess ****+ 27.6. - 29.9.
 • Argile Resort **** 29.6. - 21.9.
 • Limak Cyprus *****+ 1.7. - 15.9.
MINI KLUB

MINI KLUB

Deti sa zmenia na indiánov, či pirátov hľadajúcich poklad. Okrem toho na nich čakajú tvorivé dielne, kde sa naučia vyrábať masky na karneval, spoločné pečenie s animátormi, a mnoho športových hier, mini olympiáda, či rôzne mini turnaje. Pre deti od 4 – 8 rokov

MAXI KLUB

MAXI KLUB

V MAXI klube si decká okrem tvorivých aktivít a tematických dní užijú napríklad aj maxi olympiádu, skákanie z móla, pátračku, pohybové hry, pool games, potápanie, šípky a rôzne športové hry, či turnaje na súši aj vo vode. Pre decká od 9 – 12 rokov

TEENAGE KLUB

TEENAGE KLUB

Možnosť vyskúšať si aké je to byť animátorom, spoznať nových ľudí a vytvoriť si silné priateľstvá. Naši animátori sa počas dovolenky postarajú o rôzne zábavné aktivity ako zábavné úlohy, teenage zoznamka, rôzne športy, geocatching, relax v chill out zóne, spoločné výlety, diskotéky a showky. Pre tínedžerov od 13 – 19 rokov

UMELECKÉ KRÚŽKY

UMELECKÉ KRÚŽKY

Koncept nového Planetfun otvoril možnosti aj v oblasti výtvarného a hudobného umenia. Výtvarné a hudobné doobedia v deťoch podnietia kreatívneho ducha a s pomocou šikovných animátorov resp. absolventov ZUŠ vytvoria inšpiratívnu atmošku. Deti sa pri výtvarnom doobedí môžu tešiť na rôzne kreatívne aktivity. Hudobné doobedie hravou formou prináša rôzne rytmické cvičenia a mnohé iné aktivity.

KAPELA V DESTINÁCII

KAPELA V DESTINÁCII

Tento rok prinášame prelomovú novinku v podobe Slovenskej kapely v zahraničnej destinácii. Po úspešnej premiére našej kapely v rezorte X-Bionic sphere Vám našu kapelu prinesieme priamo do hotela Limak na Severnom Cypre. 

MULTIŠPORTOVEC V DESTINÁCII

MULTIŠPORTOVEC V DESTINÁCII

Ani na dovolenke by človek nemal zanedbávať svoju fyzickú kondíciu. Či už je cvičenie vašim obľúbeným rituálom alebo sa len chcete po celom dni trošku pretiahnuť, náši profesionálny tréneri vám zostavia skvelý tréning, vďaka ktorému nemusíte mať výčitky pri vychutnávaní si dobrôt v hotelovom all inclusive. Budete mať len jednu starosť a to je vybrať tú správnu aktivitu na ktorú máte chuť.

STAŇ SA ANIMÁTOROM AJ TY!

STAŇ SA ANIMÁTOROM AJ TY!

Aj malý Saturáčik sa môže stať veľkým Animátorom. Ak si vaše dieťa obľúbilo našich animátorov, potešte ho pravou animátorskou mini uniformou. Môžete si ju zakúpiť priamo na dovolenke od našich animátorov, alebo objednať online cez stránku: https://www.gomerch.sk/sk/planetfunbysatur. K dispozícii sú dievčenské a aj chlapčenské mini sety v rôznych veľkostiach.

SATUR MARKET

SATUR MARKET

Staň sa súčasťou Planet FUN crew, vyrob si krásne darčeky a získaj svoju dovolenkovú odmenu! Satur Market nájdeš vo všetkých hoteloch Planet FUN. Stačí, ak počas pravidelných návštev miniklubu / maxiklubu vyrobíš kreatívnu vecičku alebo ponúkneš zaujímavú službu, ktorú potom predáš rodičom za Saturáky! Čím viac Saturákov si zarobíš, tým krajšie odmeny si v Satur Markete zakúpiš. Držíme palce pri vymýšlaní produktov a služieb :)

ZÁBAVNÉ VEČERY a SLOVENSKÝ DEŇ

ZÁBAVNÉ VEČERY a SLOVENSKÝ DEŇ

Vychutnajte si večerné animačné programy s ponukou slávnych muzikálov, komédií či skečov a skvelých tanečných vystúpení profesionálnych tanečníkov alebo hotelového animačného tímu. Nebudú chýbať ani vtipné súťaže a hry pre dospelých ako Milujem Slovensko a rodinné saturoviny. Tento rok sa v niektorých hoteloch o zábavu postará aj živá kapela zo Slovenska. Na záver si určite nenechajte ujsť diskotéku.  

VÝLETY S ANIMÁTORMI NA PALUBE

VÝLETY S ANIMÁTORMI NA PALUBE

Obľúbili ste si našich animátorov a chceli by ste s nimi zažiť ešte viac zábavy? Vyberte sa s nimi aj na niektorý z našich fakultatívnych výletov alebo poznávacích zájazdov s animátorom na palube. O zábavu bude postarané.

FOTO TÝŽDŇA

FOTO TÝŽDŇA

Spolu s animačným tímom sa vaše deti môžu zapojiť do súťaže ,,Naj foto týždňa'', kde spolu súťažia jednotlivé Planet FUN hotely z rôznych destinácií na zvolenú tému. Táto skvelá, už tradičná aktivita rozveselí na dovolenke nielen deti, ale aj dospelých a výhercom zasielame krásne vecné ceny. 

HAPPY BIRTHDAY

HAPPY BIRTHDAY

Má vaše dieťa počas dovolenky narodeniny? Hudba, tanec, zábava a darčeky. Toto všetko pripravia naši animátori pre vaše ratolesti a zaručia tým krásnu narodeninovú oslavu. Oslovte ich, a oni už všetko zariadia.

OLYMPIJSKÝ TÍM

OLYMPIJSKÝ TÍM

Veľkolepá súťaž, v ktorej víťaz vyhrá voucher na dovolenku pre celú rodinu v hodnote 1000 Eur! Stačí ak sa vaše dieťa zapojí na kurzy niektorého zo športov našej športovej akadémie. Po absolvovaní kurzov prebiehajú záverečné preteky, kde sa víťaz stane súčasťou Satur olympijského tímu a je v hre o vysnívanú dovolenku. Žrebovanie celkového víťaza prebehne do 25.9.2022. na našom instagrame.

SATUROVINY

SATUROVINY

Jedna z najobľúbenejších aktivít rodinného klubu Planet FUN, ktorá spája celé rodiny. Štafety, mini olympiády, súťaže, preteky, tímové aktivity... to všetko vás čaká na Saturovinách v rámci animačného programu Planet FUN. Na záver nechýbajú ani ocenenia v podobe medailí a diplomov. 

LYŽOVAČKY S ANIMÁTORMI

LYŽOVAČKY S ANIMÁTORMI

Okrem mora a piesku si deti užijú kopu zábavy s animátormi už aj na snehu na lyžovačkách v obľúbených rakúskych a talianskych Alpách. Naučia sa nové lyžiarske techniky zábavnou formou, nechýba ani sánkovačka, kreatívne animačné hry na svahu a samozrejme minidisco a večerný program v hoteli.

DRESS CODE

DRESS CODE

Oblečte sa celá rodiny do rovnakej farby a užite si skvelý večer v záplave skvelých ľudí a hudby. Akú farbu oblečenia si pribaliť do kufra? Tu je zoznam na aké dni sa môžete tešiť:

• Biely pondelok
• Červený utorok
• Elegantná streda
• Modro-biely štvrtok
• Kvetinový piatok
• Freestyle sobota
• Čierna nedeľa

EXTERNÉ SLUŽBY PLANET FUN

EXTERNÉ SLUŽBY PLANET FUN

Mimo letnej sezóny Vás naši animátori nenechajú bez zábavy a pozitívnej energie! S ich pestrým výberom zábavných aktivít a profesionálnym prístupom vytvoria nezabudnuteľné zážitky pre deti i dospelých počas celého roka.

 • Organizuješ detskú oslavu ? 
 • Máš na starosti firemnú akciu ?
 • Čo tak Planet FUN škola v prírode ?
 • Chceš svojím deťom ponúknuť skvelé momenty ? 

Planet FUN je tu pre teba, stačí sa nám ozvať na planetfun@satur.sk a všetko spolu dohodneme.

 

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2023 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
 • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR