Mapa

Filter

Spôsob dopravy

Odlet

Strava

Rodiny s deťmi

Cena za 1 osobu

Kategória hotela

Poloha

Pláž

Wellness, spa

Šport

Iné

Dovolenky Cyprus 2020

Dovolenka na Cypre 2020 už od 382 € za konečné ceny s poplatkami. Ostrov bohyne krásy a lásky vás očarí nielen bohatou históriou ale aj nádhernými plážami s jedinečnou atmosférou. Doprajte si s nami chvíľku oddychu a vychutnajte si úchvatnú prímorskú scenériu, idylické prístavy plné farebných rybárskych lodiek či archeologické krásy, ktoré ostrov ponúka. Cyprus patrí svojou rozlohou medzi najväčšie ostrovy vynárajúce sa nad hladinu stredozemného mora. Je preslávený svojou 9 tisíc ročnou históriou a slávnymi antickými legendami, z ktorých najznámejšia je o bohyni lásky Afrodite, ktorá sa zrodila z morskej peny pri skalách na južnom pobreží. Cyprus je ideálnou dovolenkovou destináciou, pretože letná sezóna tu trvá už od mája až do októbra.

 

Aké letovisko si na Cypre vybrať?

SEVERNÝ CYPRUS

 

JUŽNÝ CYPRUS

 

Tipy pri výbere dovolenky na Cypre

Pri výbere dovolenky na Cypre by ste mali vedieť nasledovné:

 

 

Aká je dĺžka letu?

Let z Bratislavy, resp. z Košíc do Larnacy na južnom Cypre trvá približne 3,5 hodiny s leteckou spoločnosťou Travel Service. Na Cypre je časový posun +1 hodina. Transfer do strediska Ayia Napa a Protaras trvá asi 45 minút a do strediska Bafra asi 90 minút.

 

Pre detailné informácie o destinácii, počasí, dôležitých kontaktoch a iných zaujímavostiach si prečítajte nášho turistického sprievodcu Cyprom.

Viac Menej
Viac info o destinácii Cyprus
Ďalšia ponuka Cyprus

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR