Tour de Kréta s Norikou Fedorovou

CK SATUR - 07.06.2021

Naše cestovanie a testovanie hotelov sme odštartovali už v zime. Spolu s našou šéfkou Norikou Fedorovou, ste navštívili Maldivy i Spojené arabské emiráty. Teraz prichádza letná verzia – počas ktorej spoločne navštívime tie najobľúbenejšie destinácie a hotelové komplexy v Stredomorí. Vitajte na Tour de Kréta!

Od pondelka 7. júna, tak môžete počas týždňa sledovať ako sa dovolenkuje na Kréte – ostrove krásnych pláží. Bez nich by sme si dovolenku na Kréte asi len ťažko vedeli predstaviť. A najmä, keď ich je tu hneď niekoľko, ktoré môžete bez váhania označiť ako jedny z najkrajších na svete. 

Pláž elafonisi na kréte
Pláže Kréty patria k najkrajším v Európe i na svete. Foto: CK SATUR

Ktoré hotely pre vás navštívime?

 

Grécky ostrov Kréta je považovaný za rodisko boha Dia, a nájdeme tu počiatky jednej z prvých európskych civilizácií – minojskej, s typickou architektúrou, ktorú je dodnes možné obdivovať na viacerých miestach. Hotely na Kréte sú kombináciou tradičnej architektúry, krétskej pohostinnosti a krásnej prírody s kvalitnými ultra all inclusive službami. My pre vás navštívime hotely vhodné pre všetky vekové i príjmové kategórie, hotely pre mladých, rodiny s deťmi i prémiové hotely pre náročných.

Kedy? Kde?
07.06. Domes of Noruz Chania Autograph Collection *****
07.06. Domes of Zeen Chania *****
07.06. Giannoulis Santa Marina Beach Resort 4*+
08.06. Apartmány Anna 3*+
08.06. Lyttos Beach 5*
09.06. Lyttos Mare 5*
09.06. Creta Maris Beach Resort 5*
10.06. Marina Beach 5*
10.06. The Syntopia 5*
10.06. Atermono Boutique Resort 5*

 

Aká by to bola letná dovolenka bez zážitkov?

Počas týždňa na ostrove vám prinesieme nielen atmosféru dovolenkových letovísk, ale aj všetky podstatné informácie, ktoré k dovolenke potrebujete – ako je to s opatreniami na letisku, na plážach, ako prebieha stravovanie a ako sa realizujú fakultatívne výlety. Cestu našej šéfky Noriky a všetky jej zážitky môžete sledovať online, a to v našich stories na Instagram-e satur_travel a Facebook-u.

TOP 5 zážitkov ako aj recenzie z hotelov vám zhrnieme aj na Facebook-u a aby toho nebolo málo, pripravíme pre vás aj špeciálny cestovateľský denník z Tour de Kréta, blog v ktorom budeme deň po dni mapovať túto cestu plnú zážitkov. Naživo všetky zážitky z cestovania po Rodose porozpráva Norika v markízackom Teleráne a na TA3 v relácii Za hranicami.

VIDEO: Tour de Kreta s Norikou Fedorovou

Aktuálne platné podmienky pre vstup a návrat z Grécka

Podmienky pre vstup do Grécka

Očkovaní a tí čo prekonali ochorenie:
✔ lekárske potvrdenie o očkovaní (od úplného očkovania vakcínou proti
Covid-19 musí uplynúť min. 14 dní) alebo potvrdenie o prekonaní ochorenia za posledných 9 mesiacov
✔ vyplnenie online formulára

Neočkovaní:
✔ negatívny PCR test nie starší ako 72 hodín
✔ vyplnenie online formulára
✔ náhodná zdravotná kontrola po prílete (meranie teploty, antigénový tzv. rapid test)
✔ deti mladšie ako 5 rokov nie je nutné testovať

Podmienky pre návrat z Grécka

Grécko patrí podľa cestovateľského semaforu do tzv. zelenej farby, čo pre návrat znamená:
✔ Zaočkovaní a tí, ktorí prekonali ochorenie covid-19 počas posledných 180 dní: bez karantény a bez testu
✔ Ostatní: bez karantény, ale s testom

Stručné info k aktuálnej situácii v Grécku priamo z Grécka

Od polovice mája už do grécka lietajú prvé  chartre Nemcov, Talianov a Francúzov, stále je to však neporovnateľné so situáciou spred 2 rokov, všade je menej ľudí, čo je dnes veľká výhoda pre dovolenkárov. Od 13.6. lietame do Grécka aj my zo Slovenska, prvé 3 lety sa vypredali rekordne rýchlo.

Opatrenia v hoteloch, reštauráciách a na plážach:

 • veľa hotelov je už otvorených a hostia si užívajú pokoj a pohodu, pretože aktuálna obsadenosť hotelov v júni je na úrovni okolo 50%
 • rúška sa vo vonkajších priestoroch a na plážach nenosia, vo vnútorných priestoroch hotela však áno (recepcia, reštaurácie), počas jedenia rúško netreba
 • v taxíkoch a verejnej doprave sa rúška nosia, majú podobné pravidlá ako u nás doma na Slovensku
 • v reštauráciách sa podávajú all inclusive služby, jediný rozdiel je v tom, že jedlo sa nachazda za plexisklom a čašník vám podáva jedlo, ktoré si vy vyberiete resp. na neho ukážete, mnohé reštauráciu majú menu na stoloch urobené tak, že majú QR kód ktorý si naskenujete a na mobili si prečítate menu
 • reštaurácie, bary a obchody sú otvorené
 • zábava v baroch je povolená do 00:30 a od soboty už bude povolená aj hudba
 • pláže sú nepreplnené, všade nájdete bez problémov voľné lehátka a dostatočné rozostupy medzi hosťami
 • atmosféra v mestách je už veľmi príjemná, reštaurácie plné, večerná atmosféra sa už podobá bežnému životu z minulosti

Ako je to s výletmi?

 • otvorené sú už aj pamiatky a práve teraz si môžete užiť Grécko bez davov turistov
 • je tiež možné absolvovať fakultatívne výlety vrátane výletov na lodi - aj tu sú však obmedzenia v maximálnych kapacitách, maximálna kapacita v buse je 85 %, na lodných výletoch 75%,

Gréci skrátka robia maximum preto, aby sa dovolenkári cítili dobre.

Cestovateľský denník z Tour de Kréta

Kréta nás privítla svojim typicky slnečným počasí a teplotami vzduchu okolo 30 stupňov Celzia a vody 23-24 stupňov. Ostrov ponúka rôzne oblasti, kde môžete stráviť dovolenku - západná časť Kréty so starou pevnosťou a prístavom Chania je obľúbeným miestom tak pre miestnych ako aj pre turististov. Táto oblasť ma krásne piesočnaté pláže s výhľadom na ostrov sv. Teodora a pokojne chránené zátoky s krásnymi zapadmi slnka. Východná časť je v blízkosti hlavného mesta Heraklion a je známa rušnými letoviskami, kvalitnými hotelmi pre rodiny s deťmi s vodnými parkami a toboganmi. Juh Kréty je krasny na vylety, mnohé oblasti sú však veľmi veterne. 

1. deň: Domes of Noruz Chania Autograph Collection 5*

Prvý deň sme odštartovali vo veľkom štýle. Chania nás privítala krásnym slnečným počasím a naša Tour de Kréta tak môže začať. Ako prvé sme navštívili luxusné hotelové rezorty siete Domes. Hneď na úvod nám naša sprievodkyňa hotelom predstavila koncept hotela -  kozmopolitný lifestylový rezort len pre dospelých so zameraním na wellness. Hotel bol navrhnutý miestnym architektom na jednej z najkrajších pláží v blízkosti Chanie. Lobby je postavená  v štýle vysokých kamenných starých lodeníc v Chanii. Rezort pozostáva z tichej časti s bazénom a ležadlami a z rušnejšej časti s bazénom a barom, odkiaľ je výhľad na jeden z najkrajších západov slnka na Kréte v bare Raw so širokou ponukou miešaných nápojov.

Norika a západ slnka domes

V blízkosti pláže je hlavná reštaurácia so sedením na vonkajšej terase a v klimatizovanej modernej reštauračnej časti. Koncept hotela je založený na wellnesse, výhodou hlavne v tomto období je vonkajšie fitnes s bežeckým pasom a s ďalším vybavením na cvičenie, možnosť cvičenia jogy a pilates s inštruktorom a na každej izbe je fitlopta a valec na cvičenie.
Klienti si môžu vybrať z viacerých typov izieb, pričom všetky majú privátny bazén a ponúkajú dostatok súkromia. Izby na prízemí majú terasu s privátnym bazénom a vaňou, mieru súkromia si môžete regulovať vyťahovacou roletou. Hotel ma špeciálny koncept Haute living lounge-u, kde majú klienti suít prístup cely deň k snackom, softdrinkom, pivu, vínu a k večeri možnosť dine around.

TOP 5 hotela Domes of Noruz Chania Autograph Collection *****:

 • bohaté bufetové stoly s miestnym ovocím, gréckym jogurtom, piatimi druhmi medov a orechov, výber z teplých jedál a zdravých možnosti
 • západ slnka z raw baru
 • blízkosť starého mesta Chanie
 • pokojná atmosféra strediska
 • krásna piesočnatá pláž s ležadlami a vakmi na trávniku

Domes of Zeen Chania 5*

Nový luxusný rezort postavený v minimalistickom štýle s použitím dreva a betónu otvorili pred 2 rokmi. Vhodný je pre rodiny s deťmi i páry. Už prvý dojem je výborný – úžasná tropická záhrada, výhľad z lobby na celý rezort a welcome drink formou bylinkového čaju na ľade.

Pláž domes of noruz

Hotel ma 102 izieb - z toho 16 víl s dvomi spálňami. Všetky suity a vily majú privátne bazény a veľkú terasu s výhľadom na more. Hotel je postavený vo svahu, na zavolanie vám pošlú golfový vozík, ktorý vás dopraví na pláž či k hlavnej reštaurácii a bazénu. Hlavná reštaurácia ponúka raňajky formou bufetových stolov, obedy a večere sú à la carte, klienti si môžu vymeniť večere za obedy. V blízkosti bazéna je bar, kde si môžete užiť večerný drink pri západe slnka. Hotel pripravuje tematické večere v à la carte reštaurácii – napr. večer s ochutnávkami rôznych druhov krétskeho olivového oleja a produktov z neho, wine and cheese tasting.

Hneď pri pláži je veľký detský klub pozostávajúci z vonkajšej časti so sedením v tieni a prekrytým detským bazénom pre deti od 4 mesiacov do 12 rokov. V detských jasliach sa postarajú o deti od 4 mesiacov do 3 rokov, detské hry a večery s rozprávkami.

Pre aktívnych klientov je k dispozícii vonkajšia posilňovňa, joga a pilates extra. Z hotela vedie prímorský bežecký chodník do starého mesta Chania, ktoré je vzdialené od hotela 3,5 km. Hotel ma malé spa s dvomi miestnosťami na procedúry, ponúka kozmetické ošetrenia s Elemis kozmetikou a rôzne druhy masáží. Rezort lemuje krásna štrkovopiesočnatá pláž s ležadlami a slnečníkmi.

Top 5 hotela Domes of Zeen Chania *****:

 • do prístavu Chanie sa dostanete taxíkom za 10 minut alebo prechádzkou po prímorskom chodníku
 • sledovanie západu slnka v bare pri bazéne
 • súkromie a výhľady z viliek s 2 spálňami a celkové vybavenie hotela
 • chutné jedlo z kvalitných surovín
 • tematické večer a ochutnávky

Norika na pláži pri hoteli

Giannoulis Santa Marina Beach Resort ****+

Obľúbený hotel otvára svoje brány pre turistov 19 júna, no letovisko Aghia Marina už ožíva. Hotel pozostáva z hlavnej štvorposchodovej budovy na pláži a z vedľajšej budovy s rodinnými izbami, s bazénom, detským ihriskom a fitness za cestou. Hlavná budova má 66 izieb s výhľadom na more, hlavnú reštauráciu, kde sa podávajú raňajky, obed a večera a à la carte reštaurácia so stredomorskou kuchyňou. Veľkou výhodou je záhrada s borovicami, ktoré poskytujú prírodný tieň. Najväčšou výhodou hotela je poloha v centre strediska Aghia Marina s reštauráciami, obchodmi a kaviarňami a zároveň blízkosť piesočnatej pláže. Na pláži sú ležadlá a slnečníky, set stojí 5 euro na deň. 

Príjemný hotel, pre všetky vekové kategórie v nádhernom krétskom prostredí.

Do centra mesta Chania sa dostanete za 15 minut a busy chodia každých 30 minút. Pre deti je v hoteli detské ihrisko, vnútorný detský klub, detský bazén, ktorý zatiaľ nemôže fungovať, biliardový stôl, pingpong a hry pre deti. V záhrade s výhľadom na more si môžete dať masáž v gazebe chránenom pred slnkom. 

TOP 5 hotela Giannoulis Santa Marina Beach Resort ****+

 • poloha v centre letoviska a v blízkosti pláže
 • výlet do letoviska Falasarna s dokonalou plážou
 • večera s krétskym olivovým olejom – jahňacina pečená v rúre so zemiakmi s miestnymi krétskymi vínami - už pri vstupe môžete ochutnať rôzne druhy olivového oleja na bruschetách
 • v rámci raňajok je krétsky kútik, kde môžete ochutnať tradičný grécky jogurt, orechy a med, grécka káva a miestne ovocie
 • ideálna voľba pre rodiny s deťmi

2. deň: Apartmány Anna 2 3*+

Nachádzajú sa uprostred strediska Aghia Marina, v tichom prostredí. Sú priestranné, zariadené v svetlom štýle a pozostávajú z dvoch spální s piatimi pevnými lôžkami. Majú kuchynský kút s dvojplatničkou, chladničku a terasu alebo balkón s výhľadom do záhrady. Medzi apartmánmi je bazén s oddelenou detskou časťou. Majiteľka pani Anna sa stará dôkladne o čistotu apartmánov, stále vyzerajú ako nové a má veľmi rada Slovákov. Našich klientov pozná po mene a teší sa na nich.

Veľmi príjemné prostredie a skvelá atmosféra, ktorú dotvárajú miestni obyvatelia. 

Hneď oproti apartmánovému domu je reštaurácia s barom Mitsos s chutnou krétskou kuchyňou. Za kávu či čerstvú pomarančovú šťavu môžu používať ležadlá a slnečník na pláži a WiFi s úžasným výhľadom na ostrov sv. Theodora. Apartmány Anna sú perfektným východiskovým bodom na najkrajšie miesta západnej Kréty - laguúu Balos, roklinu Samaria či pláž Elafonissi. Do najkrajšieho mesta Kréty Chania sa dostanete do 30 min.

TOP 5 Apartmánov Anna 2***+

 • pokojné prostredie a domáca atmosféra
 • skvelá poloha pri pláži
 • priestranné apartmány v udržiavanej záhrade ponúkajú veľa súkromia
 • výborná krétska kuchyňa v taverne oproti
 • veľmi dobrá poloha na spoznávanie západnej časti ostrova

Lyttos Beach 5*

Je určený najmä rodinám s deťmi, hlavne kvôli bohatému medzinárodnému animačnému programu, ktorého súčasťou sú aj slovenskí animátori. Hneď za recepciou sa nachádza vodný park s tobogánmi a o najmladších klientov bude postarané v miniklube od 9:45 do 12:30 a od 15:00 do 18:00. Súčasťou hotela je 50 m dlhý olympijský bazén, určený pre dospelých. Za doplatok je možné využívať služby Lyttos tenisovej akadémie na 19 tenisových kurtoch s profesionálnymi trénermi. Fitnescentrum je otvorené každý deň od 7:30 do 21:00 hod. s obmedzenou kapacitou, na základe aktuálnych opatrení.

Príjemný hotel na pláži, ktorá je ocenená Modrou vlajkou. 

Hotel  má 645 izieb s celkovou kapacitou 2 400 osôb. V ponuke sú štandardné izby s výhľadom na more alebo do záhrady a rodinné izby s posuvnými dverami, pre dosiahnutie väčšieho komfortu súkromia, vhodné pre 2 dospelých a 2 deti. Rodinné izby sú vybavené novými posteľami a matracmi, 42-palcovou LED TV s plochou obrazovkou v každej časti na spanie.

Okrem hlavnej reštaurácie Diktamo, sú k dispozícii aj tematická Taverna Kalypso a ázijská reštaurácia Taste of Asia, potrebné sú rezervácie vopred. Priamo na pláži sa nachádza plážový bar, slnečníky a ležadlá na pláži a pri bazéne sú v cene all inclusive. Hotel je vzdialený 5 km od mestečka Hersonissos a 22 km od hlavného mesta Heraklion, autobusová zastávka sa nachádza 650 m od rezortu.

TOP 5 hotela Lyttos Beach*****

 • nádherný rodinný hotel
 • množstvo športových atrakcií
 • široká pláž
 • vkusne zariadené izby
 • neďaleko hlavného mesta Heraklion

3. deň: Lyttos Mare 5*

Novopostavený rodinný hotel, ktorý otvára svoje brány 20.6.2021. Už prvý dojem nás uvádza do luxusného prostredia, kde je presvetlené lobby s výhľadom na more. Hotel je postavený s dôrazom na element vody a má 120 izieb s privátnymi bazénmi a 50m olympijský bazén. Nachádza v Anissarase, 5 km od mesta Hersonissos a 23 km od hlavného mesta Heraklion. Hotel bol postavený, aby vyvolal u človeka pocit prebudenia všetkých jeho zmyslov. Súkromné a centrálne bazény, vodné fontány a lagúny, poukazujú na všadeprítomnosť vody, ktorá je hlavnou ideou hotela. Deti môžu využívať zábavný park a aquapark v sesterskom hoteli Lyttos Beach. 

Hotel, ktorý prebudí vo vás všetky vaše zmysly.

Okrem hlavnej reštaurácie, v hoteli nájdete aj krásne navrhnutú grécku tavernu Thymari. Na prípravu všetkých jedál sú použité kvalitné čerstvé suroviny ako miestna zelenina, olivy, bylinky a famózny krétsky olivový olej. Nadšencov ázijskej kuchyne potešia thajské špeciality a kvalitné sushi v reštaurácii Wok & Chopsticks. Exkluzívny výhľad s dobre prepečeným steakom si klienti môžu dopriať zo strešnej reštaurácie Ribeye Steak House. Vlastný gyros alebo kebab Doner si klienti môžu pripraviť sami na Snack street foode pred plážou.

TOP 5 hotela Lyttos Mare 5*

 • novučičký hotel, budete prvými hosťami
 • moderná architektúra
 • silný element vody a osvieženia na každom kroku
 • kvalitná tradičná krétska strava
 • prítomnosť chutnej ázijskej kuchyne

Creta Maris Beach Resort 5*

Hotel Creta Maris sa nachádza na začiatku obľúbeného rušného letoviska Hersonissos, no zároveň len 10 minút pešej chôdze od promenády mestečka, s množstvom lokálnych taverien, barov a plážových klubov. Hotel pozostáva z hlavnej budovy a dvomi mostami ponad cestu je prepojený s bungalovmi v časti Terra Maris, ktoré svojim vzhľadom pripomínajú autentickú grécku dedinku. Prepojením týchto dvoch častí vznikol nádherný stredomorský rezort so 681 izbami. Presun klientom uľahčujú golfové vozíky.

Hotel v stredomorskom štýle s pravou gréckou atmosférou. 

Okrem hlavnej reštaurácii Cosmos, je klientom k dispozícii talianska reštaurácia Cochlias, tradičná taverna Pithos a grécka kuchyňa Platia. Vo všetkých reštauráciách je nutná rezervácia večere, ktorú si klienti môžu zrealizovať prostredníctvom hostesiek v hlavnej reštaurácii alebo prostredníctvom aplikácie Creta Maris Beach Resort, ktorá je nápomocná aj pri lokalizovaní všetkých služieb a atrakcií v rezorte. V ďalšej talianskej reštaurácii Estia, si pri chutnej paste môžete doplniť zážitok večerným programom. Bar Ammos sa svojou polohou rozprestiera z polovice pri bazéne a z polovice na pláži. Na chutnom dezerte v podobe gréckych Crepes si pochutnáte v bare Kourites.

TOP 5 hotela Creta Maris Beach Resort*****

 • bungalovy v časti Terra sú výborná voľba pre rodiny s deťmi
 • pestrá ponuka reštaurácii a barov
 • blízkosť promenády a centrum mestečka Hersonissos
 • kamienkovo piesočná pláž
 • vhodná poloha za návštevou krás východnej a strednej Kréty

4. deň: Marina Beach 5*

Príjemný útulný rodinný hotel v centre letoviska Kato Gouves, v blízkosti sa nachádza obľúbené Krétske akvárium, s bohatým podmorským svetom. Hotel ponúka 2 bazény pre dospelých a 2 bazény pre deti so šmýkačkami a plytkou vodou aj pre najmenšie deti. Na súkromnú hotelovú pláž sa dostanete prejdením cez ulicu, hneď vedľa pláže sa nachádza a la carte reštaurácia Isla, ktorú môžu klienti 1x za pobyt využiť. Na pláži je možné zahrať si plážový volejbal alebo futbal. Z terasy hlavnej reštaurácie a pri tradičnom Ouze v Lobby bare môžete podvečer sledovať západ slnka a očarujúco meniacu sa oblohu.

Krásna pláž a nádherný pohľad na more pri západe slnka.

Vedľa hlavnej reštaurácie sa nachádza amfiteáter, kde sa konajú večerné programy. V hoteli sa nachádza aj minigolf a lukostreľba, výbavu je potrebné vyžiadať si na recepcii. Fitnescentrum je k dispozícii, potrebná je rezervácia na recepcii, vstup na základe aktuálnych opatrení je možný na 1 hodinu pre 1 hosťa alebo 2 členovia tej istej rodiny.

V ponuke sú štandardné izby s výhľadom na more a bungalovy pre rodiny s deťmi, s dvomi pevnými lôžkami a výhľadom do záhrad.

TOP 5 hotela Marina Beach*****

 • rodinný hotel s bohatým programom
 • výborná chutná kuchyňa a tematické večere
 • priestranné rodinné bungalovy
 • blízkosť hlavného mesta Heraklion a Krétskeho akvária
 • slovenskí animátori Planet Fun

Hotel The Syntopia 5*

Ponúka unikátny koncept na relaxujúcu dovolenku s lounge hudbou okolo bazéna. Ideálne spojenie all inclusive konceptu s personalizovaným servisom, kde Vás obslúžia pri bazéne. Mladí ocenia fotogenickosť bazéna a ležanie v baldachýnoch okolo bazéna a špeciálnu aplikáciu - cez ktorú si môžete objednať jedlo, nápoj či zarezervovať fitness alebo masáž.

Nádherný hotel plný úžasných služieb neďaleko čarovného mesta Rethymno.

Hotel je v druhej línii od pláže a má privátnu časť pláže pri bare Roulis, ktorý je vzdialený 400m od hotela.  Do starého mesta Rhetymno sa dostanete za 10 minut. Hotel organizuje večerné hudobné programy - živá hudba, husľový koncert, gitara, večerné kino a jogu každé ráno.


Hotel má 119 izieb, polovica má výhľad na bazén a more a druhá polovica má tzv. inland view, ktorý je na ulicu.
Superior izby sú na vyššom poschodí a majú jacuzzi na balkóne. V rámci all inclusive služieb majú klienti okrem plnej penzie možnosť snackov z kantíny, ktoré im pripravia priamo na vyžiadanie. Večere sú tematické a ponúkajú taliansku, stredomorskú a grécku kuchyňu.
Jediný extra náklad v hoteli je prenájom trezoru za 3 euro/deň alebo masáž. Pre aktívnych je každé rano joga a plne vybavené fitnes centrum.

Top 5 hotela The Syntopia*****

 • instagramové fotky z bazénu
 • hudobné večery s gitarovým koncertom, huslovým koncertom, DJom či večerné vonkajšie kino
 • v hoteli si pýtajte tajné tipy na malú dedinku Anidri s tavernou bez turistov, či neznáme pláže akou je Damnoni
 • určite ochutnajte snacky z kantíny
 • vynikajúca talianska, stredomorská a grécka kuchyňa

Hotel Atermono Boutique Resort 5*

Je malý butikhotel so 40 izbami, väčšina štandard izieb má výhľad do átria s večerným kinom. Hotel má bar s bazénom a ležadlami  na druhom poschodí s výhľadom na more. Domácka atmosféra, pokojné prostredie, miešané nápoje a malý výber chutných domácich jedál pri bazéne.

Hotel Atermono Boutique Resort *****

Unikátny butikový hotel v bohémskom štýle priamo na piesočnej pláži. 

Odporúčam mezonetové izby s manželskou posteľou na vyvýšenom podlaží a sedením formou dvoch pevných lôžok s privátnym bazénom a výhľadom do zelene, ktoré poskytujú súkromie.
Fitness, vnútorný bazén a spa a reštaurácia s raňajkami na prízemí. Hotel má privátne ležadlá na krásnej piesočnatej pláži zdarma.

Top 5 hotela Atermono Boutique Resort*****

 • krásny butikový hotel s unikátnym dizajnom
 • priamo na piesočnej pláži ocenenej Modrou vlajkou
 • fantastické a kvalitné jedlo, kulinárske špeciality
 • príjemné a relaxačné wellness
 • v blizkosti krásneho mestečka Rethymno

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
 • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR