Pracovné príležitosti - Referent/ka pobočky CK Bratislava

Pracovné príležitosti - Referent/ka pobočky CK Bratislava

Hľadáme nových kolegov, ktorí milujú cestovanie a cestovný ruch tak ako my! Ak máš skúsenosti s predajom a navyše aj z cestovného ruchu, hľadáme do tímu práve Teba!

Čo bude Tvojou hlavnou náplňou práce?

  • Predaj domácich a zahraničných zájazdov, slovenských, českých a rakúskych tour-operátorov, ako aj doplnkové produkty a služby (dopravné ceniny, predaj poistenia).
  • Komplexná starostlivosť o klientov, evidovanie rezervácií klientov a monitorovanie ich úhrad, servis a poradenstvo v oblasti predaja zájazdov.
  • Nielen aktívny, ale aj pasívny predaj produktov.
  • Zodpovednosť za pokladničnú činnosť.
  • Vedenie a spracovávanie vízovej agendy pre klientov.
  • Komunikácia nielen v slovenskom, ale aj v cudzom jazyku.

 

Ako to u nás funguje?

  • Pre našich zákazníkov sme "naživo" v pobočkách v nákupných centrách v Bratislave k dispozícii podľa otváracích hodín jednotlivých centier - v časoch od 9:00 do 21:00, pričom sa pracuje na zmeny, najmä so striedaním v podobe "krátky-dlhý" týždeň, alebo podľa dohody.

 

Čo od Teba očakávame?

  • Obrovskou výhodou je prax v oblasti cestovného ruchu, konkrétne v cestovnej kancelárii. Ovládaš na komunikatívnej úrovni anglický, nemecký, alebo iný cudzí jazyk, ktorý je plus.
  • Očakávame, že máš výborné komunikačné zručnosti, máš predajné zručnosti a ústretový prístup ku klientom. Nebojíš sa ani samovzdelávania, pretože produkt cestovnej kancelárie je potrebné pri predaji veľmi dobre ovládať.
  • Ak z Teba bude sršať cieľavedomosť, spoľahlivosť, kreativita a nebojíš sa byť samostatný/á budeme sa tešiť.

Tvojim miestom výkonu práce bude jedna z našich pobočiek v Bratislave. Hľadáme človeka na trvalý pracovný pomer s nástupom ASAP, alebo na základe vzájomnej dohody.

 

Ak si Ťa vyberieme a ty k nám nastúpiš, ponúkneme ti mzdu od 1000€ (brutto). Uvádzame dolnú hranicu základnej mzdy, ktorá predstavuje minimálne platové hodnotenie. Na finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú hlavne Tvoje skúsenosti.

Tvoja mzda bude zložená zo základnej čiastky, ku ktorej Ťa na základe splnenia vopred stanovených cieľov a Tvojho výkonu odmeníme navyše.
Odmeňovací systém Ti radi vysvetlíme na osobnom pohovore.

Práca v cestovnej kancelárii prináša pre jej interných zamestnancov aj zľavy na dovolenky, poznávacie výlety a celkovo produkty našej cestovnej kancelárie, ale aj výhodné ceny leteniek.

Čakajú Ťa aj služobné infocesty.

Poskytneme Ti možnosť využívania Multisport karty, ktorá má široké využitie na celom Slovensku, taktiež zľavy na kultúrne podujatia, zľavy na plavby loďou po Dunaji a kopec iného.

Čakajú Ťa zaujímavé teambuildingy a teamové aktivity.

V prípade potreby máš nárok na tzv. Sick days - dni voľna, kedy môžeš ostať doma aj bez lekárskeho potvrdenia a dostať svoju mzdu.

 

Informácie o výberovom konaní:

Reaguj zaslaním svojho životopisu v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku emailom na job@satur.sk. Do predmetu e-mailu napíš „Špecialista provízneho predaja - Bratislava“.

Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v SATURe, aby sme Ťa vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný Tvoj súhlas. V životopise preto prosím uveď: „súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom SATUR TRAVEL, a.s.“.


Upozorňujeme, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú na základe zaslaného životopisu požiadavky ohľadom našej pracovnej ponuky.

 

Informácie k spracovaniu a ochrane osobných údajov: Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov na tento účel získate v časti Kariéra/Evidencia a spracovanie osobných údajov:

Kontakt na zodpovednú osobu za osobné údaje v CK SATUR je zodpovednaosoba@ba.satur.sk

{ZIVOTOPIS} {ODPORUCIT}