Výletná Loď MSC Armonia - Západný Karibik

***+

USA, Florida, Miami

bez recenzií

Výletná Loď MSC Armonia - Piesočnatá pláž
Výletná Loď MSC Armonia - Posedenie
Výletná Loď MSC Armonia - pohľad na mrakodrapy
Výletná Loď MSC Armonia - Piesočnatá pláž
Výletná Loď MSC Armonia - vodný svet
Výletná Loď MSC Armonia - Posedenie
Výletná Loď MSC Armonia - Posedenie
Výletná Loď MSC Armonia - hotelový bazén
Výletná Loď MSC Armonia - Detský kútik
Výletná Loď MSC Armonia - Detský kútik
Výletná Loď MSC Armonia - delfíny
Výletná Loď MSC Armonia - Piesočnatá pláž
Výletná Loď MSC Armonia - vodopády
Výletná Loď MSC Armonia - Piesočnatá pláž
Výletná Loď MSC Armonia - muž na lanovke
Výletná Loď MSC Armonia - prechádzka na koňoch
Video – Okružné plavby - TA3 za hranicami

Podrobné info o zájazde


Plná penzia

Animácie

Aquapark / Tobogan

Wellness

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

Výletná loď MSC ARMONIA patrí ku komfortným a moderným lodiam s kapacitou 2579 pasažierov a 976 členov posádky. Celkovo má 13 palúb (z toho 9 pre pasažierov). K vybaveniu lode patrí: MSC AUREA SPA wellness a fitnes centrum (sauny, masáže, relaxačné miestnosti, salón krásy), 3 bazény, 2 vírivky, multifunkčné športovisko (tenis, basketbal, volejbal), minigolf, vonkajšia bežecká dráha, divadlo, večerné show, disko, kasíno, animácie pre deti i dospelých počas celého dňa, detské kluby rozdelené podľa veku: Baby (0-3 roky), Mini (3-6 rokov), Junior (7-11 rokov), Young (12-14 rokov) a Teens (15-17 rokov), LEGO® herňa, CHICCO® herňa, videoherňa (PlayStation, Xbox), knižnica, kartáreň, nákupná galéria, medicínske centrum, konferenčné miestnosti, 4 reštaurácie a 8 barov.

8-dňová okružná plavba.

Ubytovanie

Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, rádiom, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou so sprchovacím kútom (alebo vaňou), WC, sušičom na vlasy a kozmetikou. Dvadsaťštyrihodinový kajutový servis. Typy kajút: vnútorné bez okna (pre 2 až 4 osoby), kajuty s oknom (pre 2 až 4 osoby), kajuty s balkónom (pre 2 až 3 osoby) a suity s balkónom (pre 2 až 3 osoby). K dispozícii aj bezbariérové kajuty.

Stravovanie

Plná penzia (v prípade akcie Dine&Drink je v cene minerálka, nealko, čapované pivo, víno počas obedov a večerí v hlavnej a v bufetovej reštaurácii).

Poznámka

Ceny uvedené v tomto katalógu sú v eurách a sú aktuálne ku dňu vydania tohto katalógu. Cenníky lodných spoločností sa môžu počas jeho platnosti meniť na základe rozhodnutia jednotlivých spoločností a v závislosti od stavu predaja, takže platné ceny vami vybratej plavby vám budú oznámené v čase jej výberu. Zmena programu vyhradená. Aktuálnu trasu na konkrétny termín dostanete vo Vašej CK.

Celková cena zahŕňa

7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, voda, káva, čaj v bufetovej reštaurácii, nápojový balík Dine&Drink pri akciových plavbách, vybrané služby na lodi (bazény, vírivky, fitnes centrum, detský vodný park, detské kluby, multifunkčné športové ihrisko,...), prístavné poplatky 140 EUR/osoba.

Celková cena nezahŕňa

Dopravu do/z prístavu, prepitné (12 USD/dosp.os./noc, 6 USD/dieťa 3-14 rokov/noc), nápoje, platené služby na lodi (wellness, salón krásy, ...), fakultatívne výlety, ESTA formulár na vstup do USA, komplexné cestovné poistenie.

Doprava

Letecká z Viedne, Budapešti alebo Prahy. Viac informácií dostanete vo Vašej CK.

Program zájazdu

1. deň

Miami (USA) odchod 18:00 hod.

2. deň

Key West/Florida (USA) príchod 09:00 h - odchod 18:00 hod.

3. deň

Deň na mori.

4. deň

George Town (Kajmanské ostrovy) príchod 07:00 h - odchod 16:00 hod.

5. deň

Ocho Rios (Jamajka) príchod 08:00 h - odchod 16:00 hod.

6. deň

Deň na mori.

7. deň

Ocean Cay MSC Marine reserve, privátny ostrov (Bahamy) príchod 09:00 h - odchod 23:00 hod.

8. deň

Miami (USA) príchod 07:00 hod.

Zmena programu vyhradená.

USA

Bohaté prírodné i kultúrne bohatstvo, obrovská rozloha, poloha medzi oceánmi predurčuje Spojeným štátom americkým pozíciu lídra, nielen v svetovej ekonomike, ale aj v oblasti cestovného ruchu.

Hlavné mesto: Washington
Časový posun: -6h

Mena: Americký dolár
Kurz: 1€ = 1,1375 USD

Klimatický diagram

Florida

Florida je často spájaná s veľkým množstvom kvetov, čo nie je vôbec náhodné, pretože v španielskom jazyku znamená Florida ,,kvetinový". Medzi najznámejšie národné parky patria močiare Everglades, ktoré obývajú rôzne živočíchy spoločne s krokodílmi a aligátormi. To, aký je medzi nimi rozdiel vám sprievodcovia rady povedia. Florida je známa aj pre mesto Orlando, kde sa nachádza hneď niekoľko zábavných parkov ako napríklad Universal Orlando Resort, v ktorom nájdete niekoľko zábavných svetov.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR