5 dôvodov prečo bookovať Silvester už teraz

CK SATUR - 19.06.2019

Ak by sa vás počas horúcich letných dní niekto opýtal, ako budete tráviť Silvester, možno by ste ostali prekvapení. No je to otázka v správnom čase. Aj pri výbere pobytového a poznávacieho zájazdu v kombinácii s najlepšími oslavami príchodu Nového roka totiž platia známe pravidlá a skúsení cestovatelia ich poznajú.

1. Kto skôr príde...

Ten si vyberá z najširšej ponuky poznávacích a pobytových zájazdov. Ak si vyberáte včas je len na vás čo si vyberiete. Chcete stráviť posledné dni v roku na pláži s drinkom v ruke, alebo spoznávať nové miesta?

Stále viac Slovákov túži počas silvestrovskej dovolenky po zážitkoch a vyberajú sa za poznávaním exotiky. Kapské mesto, safari v Keni, mystická India, Izrael s Jurajom Okálom, Jordánsko, Gruzínsko, Maroko, Egypt, Irán a zážitkový Dubaj. Ak si potrebujete len oddýchnuť a utiecť zo zimy do tepla, môžete si vyberať z exotických krajín ako sú Omán alebo rodinami vyhľadávaný Ras Al Khaimah. Vypadnúť len na pár dní a zažiť silvestrovské oslavy inak môžete aj počas city breaku – vybrať si môžete napríklad orientálny Istanbul, alebo trendy destináciu Lisabon. Za originálnym Silvestrom môžete vycestovať aj v Európe – veď tým najkrajším ohňostrojom môže byť aj polárna žiara na Islande. Ak sa neviete rozhodnúť, môžete spojiť poznávanie s oddychom pri mori, napríklad v našej novinke – Kolumbii, alebo Paname, Kube, či v Mexiku, na Srí Lanke, Maldivy a africkom Zanzibare.

2. Ceny už nižšie byť nemusia

Vzhľadom na to, že v prípade Silvestra je ponuka výrazne limitovaná termínom, v tomto období sú ceny nižšie a to aj vďaka zľavovým kupónom, ktoré sme si pre vás pripravili. Zľavové kupóny až do výšky 1050 EUR si v plnej výške môžete uplatniť pri kúpe zájazdu pre 2 osoby. V cene zájazdov a pobytov sú zahrnuté transfery, služby našich najlepších sprievodcov a máte aj istotu komfortných letov.


Zľavové kupóny až do výšky 1050 EUR nájdete TU.


3. Vyčkávanie sa nevypláca

Platnosť zľavových kupónov je limitovaná, platia iba do 31. augusta 2019. Poznávacie zájazdy, pobyty v exotike alebo plavby bývajú vypredané už na konci septembra či októbra. Neoplatí sa preto čakať na last minute ponuky.

4. Garancia zážitkov na celý život

Vymeňte chlebíčky, čipsy a petardy na námestí, za slávnostnú večeru v 4*/ 5* hoteli. Zimné bundy a sychravé počasie za plavky a príjemné letné teploty. Silvestrovský pobyt je Silvestrom bez starostí, bez príprav – len oddych s drinkom v ruke. Posledná noc v roku počas poznávacieho zájazdu je tiež výnimočná - jedinečné ohňostroje v Dubaji, alebo noc strávená v jordánskej púšti – čo si vyberiete vy?

Silvester v thajsku
Zážitky na celý život sľubuje Silvester v exotike. Foto: depositphotos.com

 

Všetky silvestrovské poznávacie zájazdy majú max. veľkosť skupiny - 16 osôb pri exotike a max 20 osôb pri Islande, pri Lisabone, Istanbule a Madeire. Programy sú zostavené komfortne, tak, aby ste si vychutnali i atmosféru miest, záver roka a pobyt, kdekoľvek budú po svete. K tomu patria aj ľudia a práve na silvestrovské zájazdy sme vybrali pre vás tých najlšpších - naši TOP sprievodcovia, ktorí sú certifikovaní a na ktorých máme od vás výbornú spätnú väzbu, sa postarajú o to, že váš zážitok z vítania nového roka bude dokonalý.

5. Oslavujte všetci spolu

Ak stále váhate, či posledný deň roku stráviť v zahraničí, alebo doma s rodinou. Nemusíte, vezmite rodinu so sebou. Dovolenku, ako aj poznávacie zájazdy si užijú deti aj dospelí. Program je špeciálne upravený aj pre ich potreby, ubytovanie zabezpečené v kvalitných, preverených hoteloch a do krajín, kde nie je potrebné očkovania. Poznávacie skupiny majú max. 16 osôb – sprievodca tak môže flexibilne reagovať na požiadavky klientov a operatívne ich riešiť priamo počas zájazdu.

Skúsení cestovatelia sa rozhodujú, kde budú tráviť Silvester, už teraz. Vyberte si z ponuky poznávacích a pobytových zájazdov a využite na ne zľavové kupóny až do výšky 1050 EUR. Limitovaná ponuka je platná len do 31.08.2019. Okrem najvyšších zliav si teraz môžete aj z najširšej ponuky a termínov zájazdov.

Páčil sa ti článok? Ukáž ho svojim priateľom.


Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR