SATUR Flexi Exotika

SATUR Flexi Exotika

ŠPECIÁLNE PODMIENKY PRE PREDAJ ZÁJAZDOV DO EXOTIKY s odletmi z Bratislavy a Košíc v období od 19.09.2022 až 31.10.2022

V rámci obdobia kúpy pobytu v čase od 19.09.2022 do 31.10.2022 sme pre Vás pripravili výhodné PROMO CENY, ŠPECIÁLNE ZĽAVY, ZÁLOHU LEN 20 % a balík výhod „SATUR FLEXI EXOTIKA“ za príplatok.

PROMO CENY, ŠPECIÁLNE ZĽAVY a LAST MINUTE CENY

Počas obdobia kúpy zájazdu v čase od 19.09.2022 do 31.10.2022 získate vybrané zájazdy do destinácií Omán, Spojené arabské emiráty, Zanzibar a Seychely s odletmi z Bratislavy a Košíc za výhodné PROMO CENY. PROMO CENY platia na vybrané termíny a na limitovaný počet izieb. Presnú informáciu o týchto zájazdoch, označených ikonou PROMO CENA nájdete na www.satur.sk. Okrem PROMO CIEN sa na vybrané termíny zájazdov organizované CK SATUR vzťahujú špeciálne zľavy. Špeciálne zľavy a PROMO CENY nie je možné kumulovať.

Záloha 20 %

Pri kúpe zájazdov do destinácií Omán, Spojené arabské emiráty, Zanzibar a Seychely s odletmi z Bratislavy a Košíc v období od 19.09.2022 do 31.10.2022 zaplatíte zálohu vo výške 20 % z celkovej ceny a doplatok do celkovej ceny zájazdu uhradíte najneskôr 60 dní pred začiatkom zájazdu. 

 

Balík výhod „SATUR FLEXI EXOTIKA“ za doplatok obsahuje:

  • 100 % garancia vrátenia peňazí do 3 dní
  • Bezplatné storno 35 až 30 dní pred odchodom
  • Bezplatná zmena destinácie 35 až 30 dní pred odchodom
  • Bezplatná zmena mena až do 14 dní pred odchodom
  • Zľava na zakúpenie privátneho transferu v destinácii vo výške 20 %
  • Zľava na zakúpenie leteckej triedy „Economy plus“ vo výške 10 %

*Balík výhod „SATUR FLEXI EXOTIKA“ je možné zakúpiť iba na pobytové zájazdy do destinácií Omán, Spojené arabské emiráty, Zanzibar a Seychely s odletmi z Bratislavy a Košíc.

**Balík výhod „SATUR FLEXI EXOTIKA“ je nutné zakúpiť pre všetky dospelé osoby uvedené na jednej zmluve o zájazde.

***Balík výhod „SATUR FLEXI EXOTIKA“ nie je možné zakúpiť k poznávacím zájazdom.

 

100 % Garancia vrátenia peňazí

V prípade nutnosti zrušenia zájazdu z dôvodu súvisiaceho s pandémiou ochorenia covid-19 zo strany CK SATUR TRAVEL garantujeme vrátenie zaplatených peňazí za zájazd (s výnimkou zaplateného poistného za cestovné poistenie) do 3 pracovných dní od zrušenia zájazdu.


Bezplatné storno

Podmienkou je storno všetkých osôb v rámci jednej zmluvy o zájazde. Zaplatené peniaze (s výnimkou zaplateného poistného) vám vrátime do 3 pracovných dní od zrušenia zájazdu.
Na zrušenie zájazdu v iných lehotách alebo pri zájazdoch bez zakúpeného balíka výhod „SATUR FLEXI EXOTIKA“ sa vzťahujú štandardné Zmluvné podmienky.


Bezplatná zmena destinácie

Pri zakúpení balíka výhod „SATUR FLEXI EXOTIKA“ môže cestujúci bez udania dôvodu bezplatne zmeniť destináciu v lehote najmenej 30 a najviac 35 dní pred začiatkom termínu zájazdu. Podmienkou je zmena destinácie pre všetky osoby v rámci jednej zmluvy o zájazde. Zmeniť destináciu môžete do inej ľubovoľnej destinácie s odletom z Bratislavy alebo Košíc, do ktorej organizuje CK SATUR vlastné zájazdy a tieto kapacity sú v čase požiadavky dostupné.

Na takýto novovybraný zájazd bude platiť cena a podmienky, ktoré boli platné pre nový vybraný zájazd v deň objednania pôvodného zájazdu. Celková cena nového zájazdu nesmie byť nižšia ako cena pôvodne objednaného zájazdu. Zmenu je možné na jednu zmluvu o zájazde alebo jednu zmluvu o poskytnutí cestovnej služby vykonať iba jedenkrát.

 

Bezplatná zmena mena

Pri zakúpení balíka výhod „SATUR FLEXI EXOTIKA“ môže cestujúci, ktorý zmluvu uzatváral, bezplatne zmeniť meno cestujúcej osoby, a to až do 14 dní pred začiatkom zájazdu. Cena a podmienky, ktoré boli platné v deň objednania zájazdu, ostávajú nezmenené. Bezplatnú zmenu mena cestujúcej osoby je možné vykonať v rámci zakúpenia balíka výhod „SATUR FLEXI EXOTIKA“ iba jedenkrát. V prípade detí, pri ktorých zmenou cestujúceho príde aj k zmene veku dieťaťa, je potrebné prípadný rozdiel v cene doplatiť. Po uplynutí 14-dňovej lehoty je zmena mena spoplatnená vo výške skutočne vzniknutých nákladov, min. však 50 €/osoba.


INÉ DOPLATKOVÉ SLUŽBY

Komplexné cestovné poistenie

Ku zakúpeným pobytom a zájazdom ponúkame možnosť dokúpenia cestovného poistenia vrátane covid poistenia od Európskej cestovnej poisťovne.


Manažment testovania

Ak je testovanie pre cieľovú destináciu vyžadované, k zakúpenému zájazdu alebo pobytu ponúkame výhodné testovanie PCR testom a manažment testovania prostredníctvom našich partnerov v rámci celého Slovenska. V cene služby je zahrnuté aj potvrdenie v anglickom jazyku s QR kódom.


Tieto špeciálne podmienky sa vzťahujú na predaj všetkých zájazdov ako aj samostatných služieb cestovného ruchu (ďalej aj „pobyty“) ponúkaných cestovnou kanceláriou SATUR TRAVEL, a. s. (ďalej aj „CK SATUR TRAVEL“) v rámci špeciálnej akcie v období od 19.09.2022 do 31.10.2022. Na práva a povinnosti cestovnej kancelárie a klientov (cestujúcich) sa vzťahujú Zmluvné podmienky cestovnej kancelárie SATUR TRAVEL, a.s, resp. Zmluvné podmienky cestovnej kancelárie SATUR TRAVEL, a.s. pre samostatné služby cestovného ruchu (ďalej len „Zmluvné podmienky“) a ostatné dokumenty, okrem tých bodov, ktoré sú vyššie upravené a ktoré majú prednosť pred úpravou obsiahnutou v Zmluvných podmienkach a ostatných dokumentoch.


V Bratislave, dňa 19.09.2022

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR