PHP Developer

PHP Developer

PHP Developer

Hľadáme Senior PHP programátora s výbornou znalosťou PHP. Používame framework Symfony 6. Je dôležité, aby si mal skúsenosti s ORM (object relation mapping), REST/SOAP webservisovými architektúrami.

Táto pracovná pozícia vyžaduje znalosť front-endových a back-endových technológií a skúsenosti s programovaním a agilnými metódami vývoja.

 

Medzi tvoje hlavné úlohy bude patriť:

Údržba a vývoj vlastného CMS riešenia a internetovej e-commerce platformy

Komplexná tvorba webservisov

Návrh zlepšení a optimalizácie webservisov review kódu

Riešenie prípadných problémov na produkcii

 

Ako to u nás funguje?

- Pre našich kolegov a partnerov sme k dispozícii počas pracovného týždňa, od pondelka do piatka, Tvoja pracovná doba je flexibilná a po skúšobnej dobe môžeš využívať v určitom pomere aj Home Office.

 

Čo od Teba očakávame?

Minimálne 3 - ročná aktívna skúsenosť s vývojom webových aplikácií v PHP a znalosť objektovo orientovaného programovania

Výborná znalosť PHP 7+

Výborná znalosť Symfony, Zend alebo Laravel/Lumen

Znalosť MySQL

Skúsenosti s REST/SOAP

Skúsenosti a komplexné chápanie ORM

Skúsenosti s Javascriptom (jQuery, AJAX, Node.sj, Stimulus)

Skúsenosti s Dockerom, ELK stack, Redis, Docker, RabbitMQ, JSON a XML

Chápanie microservisovej architektúry

Skúsenosti s agilným spôsobom SW vývoja (SCRUM, LEAN, KANBAN, …)

Znalosť webových štandardov HTML/CSS, Composer, Yarn, Webpack, Bootstrap, Git, Twig

Výhodou znalosť LAMP stacku na úrovni konfigurácie

Výhodou znalosť DevOps nástrojov (Docker, Kubernetes a pod.)

 

Tvojim miestom výkonu práce bude naša Centrála. Sídlime na Miletičovej ulici v Bratislave, oproti OC Central. Hľadáme človeka na trvalý pracovný pomer alebo živnosť s nástupom ASAP, alebo na základe vzájomnej dohody.

 

Ak si Ťa vyberieme a ty k nám nastúpiš, ponúkneme ti mzdu od 2500€ (brutto). Uvádzame dolnú hranicu základnej mzdy, ktorá predstavuje minimálne platové hodnotenie. Na finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú hlavne Tvoje skúsenosti.

Práca v cestovnej kancelárii prináša pre jej interných zamestnancov aj zľavy na dovolenky, poznávacie výlety a celkovo produkty našej cestovnej kancelárie, ale aj výhodné ceny leteniek.

Poskytneme Ti možnosť využívania Multisport karty, ktorá má široké využitie na celom Slovensku, taktiež zľavy na kultúrne podujatia, zľavy na plavby loďou po Dunaji a kopec iného.

Čakajú Ťa zaujímavé teambuildingy a teamové aktivity.

V prípade potreby máš nárok na tzv. Sick days - dni voľna, kedy môžeš ostať doma aj bez lekárskeho potvrdenia a dostať svoju mzdu.

Možnosť využitia homeofficu.

Informácie o výberovom konaní:

Reaguj zaslaním svojho životopisu v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku emailom na job@satur.sk. Do predmetu e-mailu napíš „PHP Developer“.

Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v SATURe, aby sme Ťa vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný Tvoj súhlas. V životopise preto prosím uveď: „súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom SATUR TRAVEL, a.s.“.


Upozorňujeme, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú na základe zaslaného životopisu požiadavky ohľadom našej pracovnej ponuky.

 

Informácie k spracovaniu a ochrane osobných údajov: Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov na tento účel získate v časti Kariéra/Evidencia a spracovanie osobných údajov:

Kontakt na zodpovednú osobu za osobné údaje v CK SATUR je zodpovednaosoba@ba.satur.sk

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2023 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR