Partneri CK SATUR

Wellness a liečebný hotel Park **** v Piešťanoch sa nachádza v príjemnom a tichom prostredí mestského parku, pri ramene rieky Váh. Hotel je vhodný na dlhodobé kúpeľné aj relaxačné, skrášľovacie a ozdravné pobyty. Po rekonštrukcii hotel ponúka nové rodinné apartmány Lux, vyšší komfort v pôvodných izbách, nový koncept stravovania aj novú ponuku doplnkových služieb ako procedúry tradičnej čínskej medicíny, nové procedúry balneocentra a pravidelný FIT program.

Vitajte na palube! Vyberte si zo širokej ponuky plavieb rýchloloďou po Dunaji, do Viedne a iných celodenných výletov alebo si vychutnajte panorámu Dunaja, jedinečné pohľady na Bratislavu a okolie z paluby vyhliadkovej lode. Plavby pre každú príležitosť, najlepšie eventy sú na Dunaji - firemné večierky, recepcie alebo rodinné oslavy a svadby počas celého roka.

Spoločnosť Satur Transport pôsobí na slovenskom trhu už desiatky rokov ako najstabilnejšia dopravná spoločnosť v oblasti zabezpečovania pravidelnej aj nepravidelnej prepravy. Maximálnu spokojnosť s našimi službami vám zaručujú naše dlhoročné skúsenosti so slovenskou aj zahraničnou klientelou. Náš vozový park pozostáva z autobusov a mini-autobusov najkvalitnejších typov značky MERCEDES, VW, FORD, ktoré patria do kategórie luxusných autobusov najvyššej triedy a komfortu. Rovnaký štandard je samozrejmosťou aj pri zabezpečovaní transferov a individuálnej prepravy osôb.

Pod názvom "Kudy z nudy" nájdete projekt cestovného ruchu – CzechTourism, ktorého cieľom je podpora cestovného ruchu v Čechách. Môžete sa tu inšpirovať tipmi na výlety za kultúrou, pamiatkami a hudobnými či detskými akciami, ale aj za športovými a gurmánskymi zážitkami pre všetky vekové kategórie.

Incoming Slovakia

Komplexný servis pre zahraničných klientov, ktorí chcú navštíviť Slovensko, ponúka SATUR Incoming Slovakia. Zabezpečíme vám miesto na konferencie a semináre, galavečere, teambuilding, postaráme sa o program mimo vašich pracovných povinností, na rôznych kultúrnych podujatiach.

Železničná spoločnosť Slovensko, a. s.

Pohodlne, bezpečne a ekologicky. Pre Železničnú spoločnosť Slovensko sú tieto atribúty kľúčové. Práve železnica je najvhodnejšou alternatívou k cestnej doprave a v modernej ére sa stáva čoraz viac nenahraditeľnou. Nielenže dokážeme odviezť výrazne viac cestujúcich, ale súčasne berieme ohľad na životné prostredie. A na tom by malo záležať všetkým – najmä v 21. storočí. Držíme krok s dobou. Do cieľovej destinácie vás dopravíme bezpečne, komfortne a včas.

Logo LOH

Ako jediný autorizovaný predajca vstupeniek na letné olympijské hry v Tokiu 2020 vám okrem vstupeniek na súťažné disciplíny zabezpečíme aj kompletný servis spolu s dopravou, ubytovaním, transfermi, výletmi na mieste. Od individuálnych až po skupinové požiadavky. Zažite s nami neopakovateľnú atmosféru športového sviatku Hier XXXII. letnej olympiády, ktoré sa budú konať 24.7. – 9.8.2020 a podporte s nami naživo slovenských reprezentantov, naše medailové nádeje.

 

 

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness