Partneri CK SATUR

logo radio slovensko

Rádio Slovensko - prvý rozhlasový okruh RTVS s celoplošným pokrytím - počas celého dňa prináša aktuálne spravodajstvo, informácie z kultúry, dopravy, predpoveď počasia, publicistické programy, rozhovory, priame prenosy zo športových a spoločenských podujatí, diskusné relácie, rozhlasové hry, hudobnú a náboženskú publicistiku.

logo rtvs

Rádio Slovensko - prvý rozhlasový okruh RTVS s celoplošným pokrytím - počas celého dňa prináša aktuálne spravodajstvo, informácie z kultúry, dopravy, predpoveď počasia, publicistické programy, rozhovory, priame prenosy zo športových a spoločenských podujatí, diskusné relácie, rozhlasové hry, hudobnú a náboženskú publicistiku.

Wellness a liečebný hotel Park **** v Piešťanoch sa nachádza v príjemnom a tichom prostredí mestského parku, pri ramene rieky Váh. Hotel je vhodný na dlhodobé kúpeľné aj relaxačné, skrášľovacie a ozdravné pobyty. Po rekonštrukcii hotel ponúka nové rodinné apartmány Lux, vyšší komfort v pôvodných izbách, nový koncept stravovania aj novú ponuku doplnkových služieb ako procedúry tradičnej čínskej medicíny, nové procedúry balneocentra a pravidelný FIT program.

Vitajte na palube! Vyberte si zo širokej ponuky plavieb rýchloloďou po Dunaji, do Viedne a iných celodenných výletov alebo si vychutnajte panorámu Dunaja, jedinečné pohľady na Bratislavu a okolie z paluby vyhliadkovej lode. Plavby pre každú príležitosť, najlepšie eventy sú na Dunaji - firemné večierky, recepcie alebo rodinné oslavy a svadby počas celého roka.

Spoločnosť Satur Transport pôsobí na slovenskom trhu už desiatky rokov ako najstabilnejšia dopravná spoločnosť v oblasti zabezpečovania pravidelnej aj nepravidelnej prepravy. Maximálnu spokojnosť s našimi službami vám zaručujú naše dlhoročné skúsenosti so slovenskou aj zahraničnou klientelou. Náš vozový park pozostáva z autobusov a mini-autobusov najkvalitnejších typov značky MERCEDES, VW, FORD, ktoré patria do kategórie luxusných autobusov najvyššej triedy a komfortu. Rovnaký štandard je samozrejmosťou aj pri zabezpečovaní transferov a individuálnej prepravy osôb.

Pod názvom "Kudy z nudy" nájdete projekt cestovného ruchu – CzechTourism, ktorého cieľom je podpora cestovného ruchu v Čechách. Môžete sa tu inšpirovať tipmi na výlety za kultúrou, pamiatkami a hudobnými či detskými akciami, ale aj za športovými a gurmánskymi zážitkami pre všetky vekové kategórie.

Incoming Slovakia

Komplexný servis pre zahraničných klientov, ktorí chcú navštíviť Slovensko, ponúka SATUR Incoming Slovakia. Zabezpečíme vám miesto na konferencie a semináre, galavečere, teambuilding, postaráme sa o program mimo vašich pracovných povinností, na rôznych kultúrnych podujatiach.

Železničná spoločnosť Slovensko, a. s.

Pohodlne, bezpečne a ekologicky. Pre Železničnú spoločnosť Slovensko sú tieto atribúty kľúčové. Práve železnica je najvhodnejšou alternatívou k cestnej doprave a v modernej ére sa stáva čoraz viac nenahraditeľnou. Nielenže dokážeme odviezť výrazne viac cestujúcich, ale súčasne berieme ohľad na životné prostredie. A na tom by malo záležať všetkým – najmä v 21. storočí. Držíme krok s dobou. Do cieľovej destinácie vás dopravíme bezpečne, komfortne a včas.

Logo LOH

Sme jediný autorizovaný predajca vstupeniek na Olympijské hry, pričom okrem vstupeniek na súťažné disciplíny zabezpečujeme aj kompletný servis spolu s dopravou, ubytovaním, transfermi, výletmi na mieste. Od individuálnych až po skupinové požiadavky. Zažite s nami neopakovateľnú atmosféru tohto športového sviatku a podporujte s nami naživo slovenských reprezentantov, naše medailové nádeje.

Slovenský olympijský výbor-logo

Sme oficiálnym prepravným partnerom Slovenského olympijského výboru a sprevádzame našich olympionikov na ich ceste za úspechom na Olympijské hry. Našim olympijonikom ako jediný prepravný partner zabezpečíme leteckú prepravu do miest, ktoré sú dejiskom Olympijských hier.

funradio

Fun radio

 
Bigmedia
 

BigMedia je outdoorová spoločnosť pôsobiaca na reklamnom trhu už niekoľko rokov. Z obchodného mena spoločnosti je jasné, že patria medzi najväčšieho poskytovateľa vonkajšej reklamy na Slovensku. Ich reklamné aktivity zahŕňajú široké spektrum ponúkaných formátov a typov nosičov. Samozrejmosťou je bezplatné poskytovanie poradenstva pre klientov, kde sa s využitím dlhoročného know - how snažia naplánovať čo najefektívnejšiu kampaň. Vďaka týmto atribútom sú schopní bez komplikácií realizovať aj tie najzložitejšie formy celoplošných kampaní. Prehľad najzaujímavejších kampaní, si klienti môžu pozrieť na ich sociálnych sieťach.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2023 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR