O nás

Cestovná kancelária SATUR je najväčšou slovenskou cestovnou kanceláriou s dlhoročnou tradíciou, s ktorou každoročne do 150 krajín sveta a kedykoľvek počas celého roka cestuje 90 000 spokojných klientov. Cestovateľov zbalíme na pobytové a poznávacie zájazdy v Európe aj exotike, rodinné dovolenky, okružné plavby, lyžovačky, wellness pobyty a pod značkou Exclusive by SATUR aj na pobyty pre náročnejšiu klientelu. Sme členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr a medzinárodného združenia IATA.

NAŠE HODNOTY

Máme za sebou bohatú, viac ako storočnú históriu v oblasti cestovania. Počas celého nášho pôsobenia však vždy vyznávame tieto firemné hodnty: Spoľahlivosť, Ambícioznosť, Trendovosť, Unikátnosť a jedným z hlavných cieľov je tiež prinášať Radosť vďaka poskytovaniu komplexných a kvalitných služieb.

UŽ 5 GENERÁCIÍ CESTUJE S NAMI

Čoskoro to bude už 100 rokov nášho aktívneho pôsobenia na trhu cestovného ruchu, vďaka čomu Vám každoročne prinášame novinky, delíme sa s Vami o naše bohaté cestovateľské skúseností a poznatky. V roku 2022 tak bude s nami cestovať už piata generácia cestovateľov Slovákov.

NAJŠIRŠIA PONUKA

U nás nájdete najväčší výber cestovateľských destinácií, termínov a tipov dovoleniek. Každý rok si desať tisíce z Vás vyberajú svoju dovolenku z našich viac ako tisícky hotelov a stovky poznávacích okruhov do 150 krajín sveta. Sme cestovka, v ktorej si z bohatej a rozmanitej ponuky vyberie naozaj každý.

NAJBLIŽŠIE K VÁM 7 DNÍ V TÝŽDNI

Vaše cestovateľské sny si s nami môžete splniť v najširšej sieti pobočiek zo všetkých cestovných kancelárii na Slovensku, a to 7 dní v týždni. Osobné stretnutia, konzultácie, poradenstvo v našich 26 pobočkách a ďalších 600 zmluvných partnerov, ako aj webová stránka plná zaujímavého cestovateľského obsahu sú pre nás samozrejmosťou.

TÍM PROFESIONÁLOV

Sprievodcovia, delegáti a naši poradcovia na pobočkách sú osoby, ktoré dovolenke prinášajú výnimočnú hodnotu. Záleží nám na tom, aby poznali každú destináciu a každý hotel, preto ich pravidelne posielame testovať kvalitu a služby hotelov. Sprievodcovia sú zase skúsení cestovatelia a všade tam, kam naši klienti ešte len idú, oni tam už dávno boli. Krajiny a ich zvyky poznajú lepšie ako ktorýkoľvek bedeker. Súčasne kladieme dôraz na výber a prípravu nových kvalitných sprievodcov, ako aj ich postupné zaškoľovanie.

RODINNÝ KLUB PLANET FUN

Už roky nezabúdame ani na malých cestovateľov a vďaka nášmu rodinnému klubu Planet Fun im prinášame možnosť zažiť nezabudnuteľné zážitky na vlastnej koži. Kvalitný tím starostlivo vyberaných a poctivo vyškolených slovenských animátorov pôsobiacich v desiatkach obľúbených hoteloch si každú sezónu nenútenou formou získajú srdcia všetkých detí bez ohľadu na to, či cestujú za oddychom alebo za poznávaním.

9 Z 10 KLIENTOV S NAMI CESTUJE OPAKOVANE

Človek vraj nestúpi dvakrát do tej istej rieky. Ale v prípade, ak je 9 z 10 cestovateľov spokojných s komfortom cestovateľského servisu, realizáciou zájazdov a kvalitným poradenstvom, je len prirodzeným javom, že pre cestovateľov zostávame my ich sprievodcom pri výbere ďalších dovolenkových destinácií a na cestách za oddychom.

NAJZAMESTNÁVATEĽ 2022

Tešíme sa z úspechu v ankete „Najlepší zamestnávateľ roka". Získali sme 5. miesto v segmente a sme najlepší z cestovných kancelárií. Za posledný rok sme zažili, aké náročné je získať späť šikovných ľudí do cestovného ruchu. O to viac si vážime, že naši kolegovia vnímajú ako sa snažíme vytvárať príjemné a tvorivé prostredie a majú možnosť zažiť aj na vlastnej koži služby, ktoré ponúkame našim klientom.

9x SUPERBRAND

Sme nielen stabilnou cestovnou kanceláriou, ale aj najdôveryhodnejšou značkou na slovenskom trhu. V očiach takmer stotisíc klientov sa každoročne prostredníctvom svojich aktivít snažíme zvyšovať kvalitu služieb a hodnotu značky, aby si nielen udržala, ale aj zvyšovala vašu dôveru, spokojnosť a lojalitu. Preto sa nám toto ocenenie podarilo obhájiť deväťkrát za sebou.

CK SATUR V ČÍSLACH

 • 8 - KATALÓGOV (LETO, FAMILY, POZNÁVAME SVET, EXOTIKA, PLAVBY, ZIMA, WELLNESS, EXCLUSIVE BY SATUR)
 • 10 – TOĽKOKRÁT SATUR ZÍSKAL OCENENIE NAJOBĽÚBENEJŠIA CK
 • 44 – POBOČIEK SATUR V RÁMCI CELÉHO SLOVENSKA
 • 2010, 2012, 2013, 2014, 2015 – OCENENIE NAJ FIRMA MLADÝCH
 • 2011 – OCENENIE NAJVÝZNAMNEJŠÍ POČIN V CESTOVNOM RUCHU – UVEDENIE KATALÓGU PLAVBY NA SLOVENSKÝ TRH CESTOVNÉHO RUCHU
 • 2013 – OCENENIE ZA MIMORIADNE ÚSPEŠNÉ UVEDENIE NOVINKY TURECKÁ REPUBLIKA SEVERNÝ CYPRUS NA SLOVENSKÝ TRH CESTOVNÉHO RUCHU
 • 2013 – NAJOBLÚBENEJŠIA CK V KATEGÓRII POZNÁVACIE ZÁJAZDY
 • 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021  – OCENENIE SUPERBRANDS
 • 90 000 – POČET SPOKOJNÝCH KLIENTOV ROČNE

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2023 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
 • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR