Firemný a VIP servis

Vo veľkej väčšine firiem pripadá úloha zorganizovať konferenciu, školenie či víkendové akcie pre obchodných partnerov a zamestnancov pracovníkom, ktorí sú zaneprázdnení vlastnými pracovnými povinnosťami. Naša cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. Vás rada od týchto úloh odbremení.

Zaoberáme sa všetkými úlohami resp. prípravami programu, od výberu rôznych lokalít a zariadení, stravovacích, ubytovacích a dopravných služieb až po spoločenské, športové a zábavné programy, ako aj zabezpečením čiastkových úloh.

Naše programy sú plné zábavy, hier, dobrodružných a tvorivých aktivít napr. rôzne súťaže, let balónom, jazda na koňoch v prírode s inštruktorom, cyklistika, člnkovanie na jazere, splavovanie na drevených pltiach ukončené piknikom v prírode, kúpanie, rybolov, tenis, volejbal, futbal, …

Letné programy sú väčšinou spojené s oslavou Medzinárodného dňa detí. Veľkou atrakciou a zábavou pre deti ale aj dospelých budú jazdy na kočoch, jazdy na koňoch a poníkoch, táborák spojený s hľadaním pokladu, súťaže a hry v bazéne, detské šmýkačky, ako aj western programy na ranči, streľba z luku, country hudba, country tance..

Vo večerných hodinách pokračovanie zábavy v interiéroch, kde podľa možností zariadenia pokračujeme v ďalších aktivitách – cesta odvahy pre deti a rodičov, hry v bazéne, rôzne súťaže spojené s diskotékou, v neskorších hodinách program pre rodičov.

V zime ponúkame vianočné a novoročné posedenia, mikulášske programy a večierky, ktorých súčasťou je bohatý program v prírode, hry na snehu, jazda na saniach ťahaných koňmi alebo psím záprahom, stavanie snehuliakov, súťaže a karneval na snehu.


Tieto programy tvoria doplnok rôznych firemných aktivít ako sú:

  • konferencie – rôznych druhov
  • firemné akcie – zasadnutia, školenia, semináre, obchodné prezentácie
  • kongresy s medzinárodnou účasťou
  • firemné stretnutia zamestnancov a ich rodín
  • akékoľvek iné stretnutia


Urobíme všetko preto, aby spolupráca s nami bola pre Vás – klientov čo najpohodlnejšia, rýchla a profesionálna. Presvedčíme Vás, že dokážeme kreatívne myslieť!

 

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2023 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR