Asistent Contracting Manager

Asistent Contracting Manager

Pracuješ v cestovnom ruchu už niekoľko rokov a túžiš pracovať v sfére contractingu? Táto zaujímavá rola v oblasti cestovania by mohla byť ďalším krokom v Tvojej kariére.

Ak rád podporuješ manažment, si komunikatívny, baví ťa cestovanie a nebojíš sa vyjednávania, nie je Ti cudzia ani práca v office,  dáta a Excel sú Tvoji kamaráti, máš ambíciu a drive, tak hľadáme práve Teba!

V súčasnosti obsadzujeme pozíciu Asistent Contracting manažéra. Na tejto pozícii budeš mať príležitosť naučiť sa a rozvíjať svoje  asistenčné , obchodné a vyjednávacie zručnosti v oblasti cestovného ruchu. Táto pozícia TI ponúkne úvod do zmluvných produktov cestovania.

 

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

- Byť pravou/predĺženou rukou Contracting manažéra.

- Vyjednávať konkurenčné ceny a podmienky pre všetky ponúkané cestovné služby.

-  dokomunikovať zmluvy s dodávateľmi a partnermi v súlade s nákupnou stratégiou našej cestovnej kancelárie.

-  účasť na product developmente a teda aktívna pomoc Contrac manažérovi  pri  vyhľadávaní obchodných príležitostí v podobe nových destinácií, nových hotelov a nových letových spojení.

-  príprava aktualizácie produktov a prezentáciách nových produktov alebo balíkov produktov.

-  podpora pri plánovaní služobných ciest a stretnutí s cieľom rokovať a opätovne prejednávať zmluvy.

-  spolupráca pri zabezpečovaní budovania a udržiavania existujúcich a nových dodávateľských a partnerských vzťahov s cieľom maximalizovať všetky obchodné príležitosti.

-  denná podpora Contracting manažéra , sledovanie vývoja  predaja, organizácia business tripov, účasť na kľúčových rokovaniach a cestovateľských podujatiach a workshopoch.

- Kontrola produktu našej cestovnej kancelárie na webe a v katalógoch.

- Komplexná podpora Contracting manažérovi, produktovému a obchodnému oddeleniu.

-  cestovanie do destinácií a krajín podľa priorít

 

Všimneme si Ťa, ak:

- máš aktívnu znalosť anglického jazyka - je nutnou podmienkou k pozícii. Znalosť každého ďalšieho cudzieho jazyka je iba plus,

- máš prax na podobnej/obdobnej pozícii a prax v cestovnom ruchu to je pre nás veľkou výhodou

- máš skúsenosti asistovať pri  negociácii a pri vytváraní nových dodávateľských vzťahov sú taktiež výhodou,

- máš vynikajúce organizačné schopnosti, cit pre detaily,

- si silne pro-aktívna osobnosť, dynamická a flexibilná osobnosť,

- máš excelentnú verbálnu a písomnú komunikáciu,

- nie je ti cudzia samostatnosť, kreativita, pracovitosť, ochota,

- máš všestranný cestovateľský prehľad,

- vlastníš vodičský preukaz a si aktívny vodič,

- a máš možnosť a ochotu cestovať do zahraničia podľa potreby

- v neposlednom rade – Outlook, Word, Excel, PowerPoint Ti nerobia starosti.

 

Tvojim miestom výkonu práce bude naša Centrála. Sídlime na Miletičovej ulici v Bratislave, oproti OC Central. Treba však rátať s častým cestovaním. Hľadáme človeka na trvalý pracovný pomer s predpokladaným termínom nástupu ASAP, prípadne podľa možností, dohodneme sa.

 

Ak si Ťa vyberieme a ty k nám nastúpiš, ponúkneme ti mzdu od 1500€ (brutto). Uvádzame dolnú hranicu základnej mzdy, ktorá predstavuje minimálne platové hodnotenie. Na finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú hlavne Tvoje skúsenosti.

Tvoja mzda bude zložená zo základnej čiastky, ku ktorej Ťa na základe splnenia vopred stanovených cieľov a Tvojho výkonu odmeníme navyše.
Odmeňovací systém Ti radi vysvetlíme na osobnom pohovore.

Práca v cestovnej kancelárii prináša pre jej interných zamestnancov aj zľavy na dovolenky, poznávacie výlety a celkovo produkty našej cestovnej kancelárie, ale aj výhodné ceny leteniek.

Ako Asistent Contracting Managera Ťa čakajú časté služobné cesty.


Poskytneme Ti možnosť využívania Multisport karty, ktorá má široké využitie na celom Slovensku, taktiež zľavy na kultúrne podujatia, zľavy na plavby loďou po Dunaji a kopec iného.

Čakajú Ťa zaujímavé teambuildingy a teamové aktivity.

V prípade potreby máš nárok na tzv. Sick days - dni voľna, kedy môžeš ostať doma aj bez lekárskeho potvrdenia a dostať svoju mzdu.

 

Informácie o výberovom konaní:

Reaguj zaslaním svojho životopisu v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku emailom na job@satur.sk. Do predmetu e-mailu napíš „Asistent Contracting Managera“.

Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v SATURe, aby sme Ťa vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný Tvoj súhlas. V životopise preto prosím uveď: „súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom SATUR TRAVEL, a.s.“.


Upozorňujeme, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú na základe zaslaného životopisu požiadavky ohľadom našej pracovnej ponuky.

Kontaktovať uchádzačov na 1.kolo pohovorov budeme od konca augusta 2023.

 

Informácie k spracovaniu a ochrane osobných údajov: Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov na tento účel získate v časti Kariéra/Evidencia a spracovanie osobných údajov:

Kontakt na zodpovednú osobu za osobné údaje v CK SATUR je zodpovednaosoba@ba.satur.sk

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2023 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR