Kariéra v CK SATUR

Kariéra v CK SATUR

Staňte sa aj vy tvorcom bezstarostných dovoleniek.
Tešíme sa na vás.

Prečo pracovať v CK SATUR?

Norika Fedorová, generálna riaditeľka

Norika Fedorová, generálna riaditeľka

Už viac ako 20 rokov v Sature a stále ma to baví

Cestovný ruch je krásny a dynamický biznis. V mojom živote je prítomný od mojej dospelosti a baví ma už viac ako 20 rokov. V cestovnom ruchu nie je ani jeden deň rovnaký a v tom je jeho čaro. Rozmanitý je aj v jednotlivých pozíciách, na ktorých môžu u nás v cestovke kolegovia pracovať. Vybrať si môžu podľa toho, či ich baví priamy kontakt s klientom, alebo naopak chcú spoznať „zákulisie“ produktu. Využiť sa dajú cudzie jazyky, ponúkame možnosť precestovať destinácie a nahliadnuť do našich hotelov, či zažiť to, čo zažívajú naši klienti na poznávacích zájazdoch. Vítame aj kolegov, ktorých zaujímajú nové technológie a rozvoj online prostredia. Jednoducho tešíme sa na každého, kto spolu s nami vytvorí skvelý tím, do práce bude chodiť s radosťou a prispeje tak k spoločnému         cieľu – poskytovať klientom bezstarostné dovolenky.

A čo robia naši kolegovia, aby si klienti užili bezstarostnú dovolenku?

Barbora Hrdá, referent

Barbora Hrdá, referent

Teší ma, keď klientom odporučím dovolenku, z ktorej sa vrátia spokojní

Keď klienti ku mne prídu, vedia, že im ponúknem presne to, čo hľadajú. Oddych, relax, pre niektorých spoznávanie, pre iných ničnerobenie. Dovolenka pri mori, exotické krajiny, svetové metropoly, romantika na lodi, či oddych na horách alebo na snehu... Aj vďaka komplexnosti našich produktov klienti odo mňa neodchádzajú s prázdnymi rukami. Keď im predám dovolenku, viem, že im predávam nielen zážitok, ale aj bezstarostné dni na obľúbenom alebo vysnívanom mieste. Nečakala som, že práca v Cestovnej kancelárií bude taká pestrá a zaujímavá a najmä to, že som v sebe našla „obchodného ducha“.

Nicol Zenišová, manažér produktu poznávacích zájazdov, exotiky a plavieb

Nicol Zenišová, manažér produktu poznávacích zájazdov, exotiky a plavieb

Som rada, že klienti chcú čoraz viac spoznávať a oddychovať v netradičných destináciach

Za posledné roky sa trendy v cestovaní zmenili a klientov čoraz viac láka spoznávať nové krajiny nielen v Európe ale aj v exotických krajinách. Je pre mňa veľmi dôležité, aby bol návrat našich klientov z dovolenky spojený s peknými emóciami a som rada, že celý môj tím robí všetko preto, aby naše produkty ponúkali kvalitu, komfort na cestách, skúsených sprievodcov a delegátov, trendy miesta na objavovanie sveta, ale hlavne maximum zážitkov. V SATURe pracujem už 18 rokov, mala som možnosť pracovať na viacerých oddeleniach a asi nebudem prvá ani posledná, ktorá povie, že práca v cestovnom ruchu nie je nikdy o stereotype, ale o výzvach a flexibilite, vysokej tímovosti a eláne – a to sú veci, ktoré v SATURe mám a kvôli ktorým ma práca baví.

Štefan Bozó, riaditeľ predajnej siete

Štefan Bozó, riaditeľ predajnej siete

Mám výborný tím kolegov a aj vďaka nim sa k nám každoročne vracajú tisíce klientov

Poznám každého jedného nášho referenta, pravidelne sa s nimi stretávam, nech už pracujú na ktorejkoľvek z našich 44 pobočiek po celom Slovensku. Vďaka nim mám z prvej ruky informácie o tom, ako sa im pracuje, čo by im pomohlo v práci a čo naši klienti oceňujú, príp. navrhujú. Napriek tomu, že predaj produktov v cestovnom ruchu je častokrát náročný, teší ma, že väčšina z našich je s nami už dlhé roky a každému nášmu novému kolegovi – aj bez predchádzajúcich skúseností v cestovnom ruchu - vieme v spolupráci s nimi zabezpečiť komplexné zaškolenie a podporu.

Juraj Okál, sprievodca

Juraj Okál, sprievodca

Pomáham klientom lepšie spoznať krajinu

Teším sa na každý jeden zájazd, ktorý počas roka sprevádzam. Baví ma rozprávať klientom všetko, čo viem nielen o krajine, ale aj o jej kultúre, tradíciách a zvyklostiach. Rád im počas zájazdu prinesiem aj niečo viac, ako je v katalógovom programe. Okrem sprevádzania tiež pripravujem programy pre nové zájazdy, aby sa klienti mali načo o rok tešíť. A všetko čo robím, robím rád, pretože ako hovorí moje životné motto: čo nejde od srdca, nejde k srdcu.

Rišo Pikulík, šéfanimátor

Rišo Pikulík, šéfanimátor

Starám sa o úsmevy detí a ich rodičov

Už roky sa spolu s tímom animátorov, ktorý tvoria rodinný klub Planet Fun, starám o zábavu detí a oddych rodičov na dovolenke. Najkrajšie chvíle sú pre mňa ich radosť a šťastie, najťažšie naopak momenty lúčenia. Naše priateľstvá však častokrát trvajú aj po dovolenke.

Martin Lobotka, finančný riaditeľ

Martin Lobotka, finančný riaditeľ

A čo robím ja, aby si naši klienti užili bezstarostnú dovolenku?

Použtím BI nástrojov pravidelne vyhodnocujem, o ktoré produkty z našej ponuky je najväčší záujem. Prepojením a analýzou dát z viacerých zdrojov sa nám darí skvalitňovať naše služby s dôrazom na vysokú zákaznícku spokojnosť a zlepšovať lojalitu zladením cielených marketingových kampaní s preferenciami zákazníka. Práca v SATURe pre mňa však nie je len o číslach, ale aj o tímovom a športovom duchu. Rád sa zúčastňujem spoločných akcií, kde tou naobľúbenejšou je práve najadlhší štafetový beh na Slovensku “Od Tatier k Dunaju”, v ktorom som ambasádorom za našu spoločnosť. Vždy som rád, keď sa k nám pridajú noví kolegovia, ktorých spája nielen práca ale aj zábava a športová duša.

Anita Dudášová, produktový manažér

Anita Dudášová, produktový manažér

Starám sa o bezstarostné dovolenky našich klientov, ako aj firemnej klientely.

V našom tíme som zodpovedná za zabezpečenie rôznych typov dovoleniek od prvého do posledného momentu. Začína sa to tvorbou katalógu, pokračuje príchodom klientov do vysnívanej destinácie, samotným pobytom a samozrejme šťastným návratom domov. Už roky sa špecializujem na okružné plavby a v súčasnosti sa venujem tiež lyžovačkám a firemnej klientele. V práci sa nikdy nenudím, každý deň je iný a stereotyp nepoznám. Náročné a dynamické dni v cestovnom ruchu zvládam vďaka svojej veselej povahe a dobíjaniu bateriek na cyklo výletoch, ktoré spolu s mojou rodinou a priateľmi milujeme.

Záleží nám, aby ste boli v pohode v práci, aj na dovolenke.

Voľné pozície

Ďakujeme za váš záujem pracovať u nás a prispieť tak k tvorbe bezstarostných dovoleniek našich klientov. Ak ste medzi ponúkanými pozíciami nenašli tu svoju a mali by ste chuť, dať nám o sebe vedieť, pošlite nám váš životopis e-mailom na job@satur.sk, veď dobrých kolegov nie je nikdy dosť.

Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v SATUR-e a aby sme vás vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný váš súhlas. V životopise preto prosím uveďte: „súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom SATUR TRAVEL, a.s.“. Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov na tento účel získate tu:

Zo zákulisia

Takto sme sa mali na pravidelných teambuildingových akciách. Pridaj sa k nám.

Halloween v Sature

Halloweensky brunch

03.11.2021

Ako každý, aj my milujeme zábavu a smiech. Preto sme si pre kolegov pripravili Halloweensky bruch, plný dobrého a strašidelného jedla. Nesmela chýbať aj súťaž pre odvážnych, v ktorej sa vyhrávali zaujímavé ceny. No uznajte strčili by ste ruku do nádoby, v ktorej neviete čo sa skrýva?
Rozlúčka s letom na lodi Hramonia

Rozlúčka s letom na lodi

23.10.2021

Slnečné leto sme tento rok zakončili spoločne na lodi Harmónia. Všetci sme si vychutnali vyhliadkovú plavbu popod bratislavské mosty, spoločný západ slnka, chutnú 3 chodovú večeru, zabavili sa pri živej hudbe a skúsili aj tvorivý drink list nášho marketingového oddelenia.
Vianočné trhy s deťmi z detského domova

Vianočné trhy s deťmi z detského domova

20.12.2019

Už 100 rokov poskytujeme našim klientom zážitok z dovolenky, výletu či pobytu a tento rok sme túto možnosť dopriali aj deťom, ktoré väčšinu roka trávia bez svojich rodín. Vďaka tomu si vychutnali nielen atmosféru vianočných trhov, ale mohli sa dosýta vyblázniť v najväčšom detskom centre na Slovensku
Októberfest

Októberfest na záver sezóny

18.10.2019

Letnú sezónu sme úspešne zakončili na vlnách Dunaja. Tradične netradičný Októberfest, so všetkými dobrotami, bol krátkym oddychom počas príprav na výnimočný rok 2020 a tiež jednou z prvých akcií na novej lodi Harmónia.
Satur Awards Animation Party

Satur Awards Animation Party

20.09.2019

Vyhodnotenie animačnej sezóny sme oslávili na párty na Zlatých Pieskoch. Rozdali sme ceny za najlepšie animačné výkony, zahrali si volejbal, pospomínali na začiatky v destináciách a na záver dobre zatancovali. A bol aj dôvod na oslavy, pretože sme v spokojnosti klientov s animáciami dosiahli 96%.
Od Tatier k Dunaju 2019
Od Tatier k Dunaju 2019
Od Tatier k Dunaju 2019
Od Tatier k Dunaju 2019
Od Tatier k Dunaju 2019
Od Tatier k Dunaju 2019
Od Tatier k Dunaju 2019

Od Tatier k Dunaju 2019

22.08.2019

Po roku sa nám opäť podarilo dobehnúť do cieľa najpopulárnejšieho štafetového behu Od Tatier k Dunaju, tentoraz v zlepšenom čase o viac ako hodinu! Gratulujeme našim šikovným kolegom a ďakujeme za skvelé zážitky.
CK SATUR na volejbalovom turnaji Go Global Travel
CK SATUR na volejbalovom turnaji Go Global Travel
CK SATUR na volejbalovom turnaji Go Global Travel
CK SATUR na volejbalovom turnaji Go Global Travel
CK SATUR na volejbalovom turnaji Go Global Travel

Volejbalový turnaj

22.06.2019

Prijali sme pozvanie od Go Global Travel na 1. plážový volejbalový turnaj v Senci. Na podujatí panovala skvelá atmosféra, ktorú nepokazila ani búrka a zohrali sme vyrovnané zápasy v konkurencii firiem z cestovného ruchu. V konečnom hodnotení sme obsadili šťastné 7. miesto :)
Martin Kováč, finančný riaditeľ CK SATUR v súťaži CFO 2018

Martin Kováč - finalista CFO

19.06.2019

Náš kolega, Maťo, je finalistom prestížnej súťaže CFO 2018, ocenenia finančných riaditeľov na Slovensku za ich mimoriadne výsledky, aktívny prístup a prínos k modernému finančnému manažmentu. Prešiel viacerými výberovými kolami odbornej komisie významných audítorských a poradenských spoločností.
Martin Lobotka na konferencii AI

Maťo Lobotka na konferencii umelej inteligencie (AI)

01.06.2019

V júni sa realizovala konferencia, ktorej cieľom bolo odprezentovať najnovšie vízie a funkcionality softwaru Qlik na tento rok a jedným zo “speakrov” bol aj náš kolega Maťo, ktorý prezentoval jeho spôsob využitia a prínosy v obchodnom, produktovom a marketingovom oddelení SATUR-u.
Májový SATUR brunch so zamestnancami
Májový SATUR brunch so zamestnancami
Májový SATUR brunch so zamestnancami
Májový SATUR brunch so zamestnancami

Brunch so zamestnancami

21.05.2019

Pravidelné stretnutia v našej chill-out zóne, kde sme mali možnosť pochutnať si na dobrom jedle spolu s vedením spoločnosti a rovnako sa dozvedieť aj o tom, ako sa nám zatiaľ darí v tejto sezóne. Predstavili nám aj novú - výhodnejšiu politiku zamestnaneckých zliav na dovolenky. Tešíme sa :)
CK SATUR na infoceste na ostrove Rodos v Grécku
CK SATUR na infoceste na ostrove Rodos v Grécku

Infocesta na Rodose

01.05.2019

Máj sa “niesol” v znamení infociest a jednou z navštívených destinácií bola grécky ostrov Rodos. Navštívili sme všetky hotely z nášho ponukového katalógu Leto 2019, strávili čas v dedinke Lindos, pocítili atmosféru gréckeho vidieka, miestnej taverny a samozrejme nakúpili aj suveníry.
SATUR infocesta v stredisku Taba, Egypt.
SATUR infocesta v stredisku Taba, Egypt.
SATUR infocesta v stredisku Taba, Egypt.

Infocesta v egyptskej Tabe

25.04.2019

V apríli sme organizovali infocestu do Taby nielen pre zamestnancov, ale aj pre cestovné agentúry a žurnalistov s cieľom predstaviť všetkým znovu prebúdzajúce sa letovisko Taba. Program bol bohatý, navštívili sme aj jordánsku Petru, šnorchlovali v modrej diere v Dahabe a bola aj SATUR párty.
Riaditeľka CK SATUR - Norika Fedorová na stretnutí Inspiring stories by Local heroes

Inspiring stories by Local heroes

26.03.2019

Pod záštitou americkej obchodnej komory sa konalo stretnutie s troma riaditeľkami úspešných firiem, vrátane tej našej - Noriky Fedorovej na tému Úspešné ženy. Diskutovali na témy z oblasti riadenia firmy, prekážok, ktoré môžu pri podnikaní nastať, a zároveň zdieľať spôsoby, ako ich prekonať.
CK SATUR na infoceste v Ománe
CK SATUR na infoceste v Ománe
CK SATUR na infoceste v Ománe
CK SATUR na infoceste v Ománe
CK SATUR na infoceste v Ománe

Infocesta v Ománe

04.03.2019

V marci strávila naša kolegyňa Peťa niekoľko dní na infoceste v Ománe. Podelila sa s nami o svoje zážitky a tipy na strávenie exclusive dovolenky. Omán považuje za vynikajúcu dovolenkovú destináciu, pre náročných klientov, ktorí nemajú radi veľmi známe destinácie, tzv. masovky.
Raňajky s vedením v chill out zóne CK SATUR
Raňajky s vedením v chill out zóne CK SATUR
Raňajky s vedením v chill out zóne CK SATUR
Raňajky s vedením v chill out zóne CK SATUR

Raňajky s vedením spoločnosti

05.02.2019

Toto sa nám nikdy nezunuje! Stretnutia pri dobrej kávičke a jedle v krásnej chill-out zone a uvoľnená atmosféra s vedením spoločnosti. Účasť bola vysoká a tešíme sa, že si podobné stretnutie budeme môcť čoskoro opäť zopakovať.
Ocenenie osobnosť cestovného ruchu 2018 pre generálnu riaditeľku Eleonóru Fedorovú

Osobnosť cestovného ruchu

24.01.2019

Veľtrhu ITF Slovakiatour predchádzal galavečer, kde sa odovzdávali významné ocenenia. Jednou z ocenených bola aj naša generálna riaditeľka Eleonóra Fedorová. Ministerstvo dopravy a výstavby SR ju ocenilo titulom Osobnosť cestovného ruchu za rok 2018.

Zostaňte s nami v kontakte

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR