WEB Manažér / Projektový Manažér

  • HPP / živnosť
  • Bratislava
  • 1 800 - 2 300 €

Naša spoločnosť sa rozvíja a rastie, snažíme sa držať krok s dobou a vždy byť v niečom lepší! Preto hľadáme posilu do zabehnutého tímu, ktorá nám pomôže urobiť ešte viac.

Náplň práce:

  • Premena high-level myšlienok a projektov s dopadom na web do konkrétneho návrhu funkcionality webu
  • Prinášanie vlastných kreatívnych nápadov na dosiahnutie cieľov a optimalizáciu procesov
  • Špecifikácia požiadaviek a zadaní pre vývojový tím
  • Aktívna spolupráca s biznis užívateľmi na definovanie funkcionality v súlade s dotknutými biznis procesmi
  • Testovanie navrhnutých riešení
  • Práca na inovatívnych projektoch
  • Prvá úroveň podpory interných užívateľov a externých partnerov pre fungovanie webu
  • Analyzovanie a riešenie problémov a incidentov, navrhovanie a odporúčanie opatrení
  • Komunikácia s externými dodávateľmi

Ako to u nás funguje?

Pre našich kolegov a partnerov sme k dispozícii počas pracovného týždňa, od pondelka do piatka, Tvoja pracovná doba je flexibilná a po skúšobnej dobe môžeš využívať v určitom pomere aj Home Office.

Čo od Teba očakávame?

  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Analytické myslenie a kreativita
  • Výborné komunikačné schopnosti a analytické myslenie (Opakujeme zámerne.) :-)
  • Zručnosť práce s PC, schopnosť rýchlo sa učiť napr. pochopenie XML
  • Schopnosť dotiahnúť úlohy do konca a plniť ich v stanovenom čase
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť, proaktivita
  • Tímový hráč
  • Chuť veci zlepšovať
  • Skúsenosti s manažmentom webu prípadne systémami CMS výhodou
  • Skúsenosti s optimalizáciou webu pre vyhľadávače výhodou

Tvojim miestom výkonu práce bude naša Centrála. Nachádzame sa v budove WestEnd Gate na Dúbravskej ceste 14. Hľadáme človeka na trvalý pracovný pomer alebo živnosť s nástupom ASAP, alebo na základe vzájomnej dohody.

Čo Ti ponúkame ?

  • Ak si Ťa vyberieme a ty k nám nastúpiš, ponúkneme ti mzdu od 1 800 - 2 300€ (brutto). Uvádzame dolnú hranicu základnej mzdy, ktorá predstavuje minimálne platové hodnotenie. Na finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú hlavne Tvoje skúsenosti.
  • Práca v cestovnej kancelárii prináša pre jej interných zamestnancov aj zľavy na dovolenky, poznávacie výlety a celkovo produkty našej cestovnej kancelárie, ale aj výhodné ceny leteniek.
  • Poskytneme Ti možnosť využívania Multisport karty, ktorá má široké využitie na celom Slovensku, taktiež zľavy na kultúrne podujatia, zľavy na plavby loďou po Dunaji a kopec iného.
  • Čakajú Ťa zaujímavé teambuildingy a teamové aktivity.
  • V prípade potreby máš nárok na tzv. Sick days - dni voľna, kedy môžeš ostať doma aj bez lekárskeho potvrdenia a dostať svoju mzdu.
  • Možnosť využitia homeofficu.

Informácie o výberovom konaní:

Reaguj zaslaním svojho životopisu v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku emailom na job@satur.sk. Do predmetu e-mailu napíš „WEB Manažér / Projektový manažér“.

Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v SATURe, aby sme Ťa vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný Tvoj súhlas. V životopise preto prosím uveď: „súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom SATUR TRAVEL, a.s.“.

Upozorňujeme, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú na základe zaslaného životopisu požiadavky ohľadom našej pracovnej ponuky.

Informácie k spracovaniu a ochrane osobných údajov: Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov na tento účel získate v časti Kariéra/Evidencia a spracovanie osobných údajov:

Kontakt na zodpovednú osobu za osobné údaje v CK SATUR je zodpovednaosoba@ba.satur.sk