Špecialista provízneho predaja

 • HPP / živnosť
 • Bratislava
 • od 1 100 €

Hľadáme nového kolegu, alebo kolegyňu, ktorí milujú cestovanie a cestovný ruch tak, ako my! Ak máš skúsenosti s priamym alebo províznym predajom a ešte k tomu aj skúsenosti z cestovného ruchu, hľadáme práve Teba!

Čo bude Tvojou hlavnou náplňou práce?

 • Predaj vlastných domácich a zahraničných zájazdov, zájazdov zahraničných zmluvných partnerov, ako aj forfaitov províznym cestovným kanceláriám, agentúram a klientom s dosiahnutím cieľa maximálneho objemu predaja.
 • Telefonický a online kontakt s obchodnými partnermi.
 • Poskytovanie informácií o všetkých produktoch a aktuálnych ponukách našej cestovnej kancelárie.
 • Práca s rezervačným systémom, zadávanie rezervácií do systému.
 • Spolupráca s oddeleniami naprieč našej spoločnosti, najmä pri riešení požiadaviek klientov a obchodných partnerov.
 • Komunikácia nielen v slovenskom, ale aj v cudzom jazyku.

Ako to u nás funguje?

Pre našich zákazníkov, klientov a obchodných partnerov sme k dispozícii počas pracovného týždňa, od pondelka do piatka, Tvoja pracovná doba je flexibilná a po skúšobnej dobe môžeš využívať v určitom pomere aj Home Office.

Čo od Teba očakávame?

 • Obrovskou výhodou je prax v oblasti cestovného ruchu, konkrétne v cestovnej kancelárii. Ovládaš na komunikatívnej úrovni minimálne anglický jazyk. Nemecký, alebo iný cudzí jazyk je plus.
 • Očakávame, že si komunikatívny/a máš predajné zručnosti a ústretový prístup ku klientom. Nebojíš sa samovzdelávania, pretože produkt cestovnej kancelárie je potrebné pri predaji ovládať.
 • Ak z Teba bude sršať cieľavedomosť, spoľahlivosť, kreativita a nebojíš sa byť samostatný/á budeme sa tešiť.

Tvojim miestom výkonu práce bude naša Centrála. Nachádzame sa v budove WestEnd Gate na Dúbravskej ceste 14. Hľadáme človeka na trvalý pracovný pomer s nástupom ASAP, alebo na základe vzájomnej dohody.

Ak si Ťa vyberieme a ty k nám nastúpiš, ponúkneme ti mzdu od 1100€ (brutto). Uvádzame dolnú hranicu základnej mzdy, ktorá predstavuje minimálne platové hodnotenie. Na finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú hlavne Tvoje skúsenosti.

Tvoja mzda bude zložená zo základnej čiastky, ku ktorej Ťa na základe splnenia vopred stanovených cieľov a Tvojho výkonu odmeníme navyše.
Odmeňovací systém Ti radi vysvetlíme na osobnom pohovore.

Práca v cestovnej kancelárii prináša pre jej interných zamestnancov aj zľavy na dovolenky, poznávacie výlety a celkovo produkty našej cestovnej kancelárie, ale aj výhodné ceny leteniek.

Čakajú Ťa aj služobné infocesty.

Poskytneme Ti možnosť využívania Multisport karty, ktorá má široké využitie na celom Slovensku, taktiež zľavy na kultúrne podujatia, zľavy na plavby loďou po Dunaji a kopec iného.

Čakajú Ťa zaujímavé teambuildingy a teamové aktivity.

V prípade potreby máš nárok na tzv. Sick days - dni voľna, kedy môžeš ostať doma aj bez lekárskeho potvrdenia a dostať svoju mzdu.

Informácie o výberovom konaní:

Reaguj zaslaním svojho životopisu v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku emailom na job@satur.sk. Do predmetu e-mailu napíš „Špecialista provízneho predaja“.

Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v SATURe, aby sme Ťa vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný Tvoj súhlas. V životopise preto prosím uveď: „súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom SATUR TRAVEL, a.s.“.

Upozorňujeme, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú na základe zaslaného životopisu požiadavky ohľadom našej pracovnej ponuky.

Kontakt na zodpovednú osobu za osobné údaje v CK SATUR je zodpovednaosoba@ba.satur.sk