Destinačný manažér pre Okružné plavby

  • HPP / živnosť
  • Bratislava
  • od 1 400 €

Pracuješ v cestovnom ruchu už niekoľko rokov a túžiš aj naďalej pokračovať v tejto oblasti? Táto zaujímavá rola v oblasti cestovania by mohla byť ďalším krokom v Tvojej kariére. Hľadáme nového kolegu, alebo kolegyňu, ktorí milujú cestovanie a cestovný ruch tak ako my! Ak máš už skúsenosti z obdobnej pozície, z práce v cestovnej kancelárii a z cestovného ruchu a vieš plynulo po anglicky, hľadáme práve Teba!  Hľadáme človeka na trvalý pracovný pomer s predpokladaným termínom nástupu ASAP, prípadne podľa Tvojich možností, dohodneme sa.

Čo bude Tvojou hlavnou náplňou práce ?

  • Vypracuješ ponuky z rezervačného systému lodných spoločností, niekedy i v kombinácii dopravy podľa požiadaviek klienta, podľa potvrdenia administratívne spracuješ v rezervačnom systéme a dotiahneš až do realizácie dovolenky klienta
  • Spracuješ podklady a pokyny k odchodu klienta a budeš dohliadať, aby sa klient vrátil spokojný
  • Denne pracuješ v rezervačných systémoch od rôznych dodávateľov
  • Implementuješ vybrané ponuky lodných spoločností do nášho rezervačného systému a na našu webovú stránku, budeš sa starať o tieto ponuky a ich predaj
  • Denne komunikuješ v nemeckom alebo anglickom jazyku
  • Zabezpečuješ dennú operatívu a manažment produktu okružných plavieb po celom svete
  • Pri plavbách so sprievodcom podporuješ delegátov a sprievodcov na okružných plavbách
  • Navrhuješ a konzultuješ vylepšenia produktu s príslušným nadriadeným.
  • Pripravuješ cenové ponuky pre skupinové zájazdy.
  • Ak by prišlo k reklamácii od klienta, pripravíš odpoveď na reklamáciu a s podkladmi dáš na odsúhlasenie svojmu Manažérovi
  • V neposlednom rade sa zúčastňuješ na informačných cestách a workshopoch lodných spoločností

Čo Ti ponúkame ?

  • Ak si Ťa vyberieme a Ty k nám nastúpiš, ponúkneme ti mzdu od 1 400 € (brutto). Uvádzame dolnú hranicu základnej mzdy, ktorá predstavuje minimálne platové hodnotenie. Na finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú hlavne Tvoje skúsenosti a prax.
  • Práca v cestovnej kancelárii prináša pre jej interných zamestnancov aj zľavy na dovolenky, poznávacie výlety a celkovo produkty našej cestovnej kancelárie, ale aj výhodné ceny leteniek.
  • Poskytneme Ti možnosť využívania Multisport karty, ktorá má široké využitie na celom Slovensku, taktiež zľavy na kultúrne podujatia, zľavy na plavby loďou po Dunaji a kopec iného.
  • Čakajú Ťa zaujímavé teambuildingy a teamové aktivity.
  • V prípade potreby máš nárok na tzv. Sick days - dni voľna, kedy môžeš ostať doma aj bez lekárskeho potvrdenia a dostať svoju mzdu.
  • Pre našich kolegov a partnerov sme k dispozícii počas pracovného týždňa, od pondelka do piatka. Tvoja pracovná doba je flexibilná a po skúšobnej dobe môžeš využívať v určitom pomere aj Home Office.

Čo od Teba očakávame ?

  • Našou podmienkou je prax v oblasti cestovného ruchu, konkrétne v cestovnej kancelárii na obdobnej pracovnej pozícii.
  • Ovládaš na komunikatívnej úrovni minimálne anglický jazyk. Nemecký, alebo iný cudzí jazyk, je Tvojim veľkým plus.
  • Očakávame, že si samostatná, komunikatívna a dynamická osobnosť. Nebojíš sa samovzdelávania, pretože produkt cestovnej kancelárie je potrebné ovládať.
  • Ak z Teba bude sršať cieľavedomosť, spoľahlivosť a kreativita, budeme sa tešiť

Informácie o výberovom konaní:

Reaguj zaslaním svojho životopisu v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku emailom na job@satur.sk. Do predmetu e-mailu napíš „Destinačný Manažér“. Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v SATURe, aby sme Ťa vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný Tvoj súhlas. V životopise preto prosím uveď: „súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom SATUR TRAVEL, a.s.“. Upozorňujeme, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú na základe zaslaného životopisu požiadavky ohľadom našej pracovnej ponuky.

Informácie k spracovaniu a ochrane osobných údajov: Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov na tento účel získate v časti Kariéra/Evidencia a spracovanie osobných údajov:

Kontakt na zodpovednú osobu za osobné údaje v CK SATUR je zodpovednaosoba@ba.satur.sk