Destinačný manažér pre exotické destinácie

  • HPP / živnosť
  • Bratislava
  • od 1 500 €

Pracuješ v cestovnom ruchu už niekoľko rokov a túžiš aj naďalej pokračovať v tejto oblasti? Táto zaujímavá rola v oblasti cestovania by mohla byť ďalším krokom v Tvojej kariére. Hľadáme nového kolegu, alebo kolegyňu, ktorí milujú cestovanie a cestovný ruch tak ako my! Ak máš už skúsenosti z obdobnej pozície, z práce v cestovnej kancelárii a z cestovného ruchu a vieš plynulo po anglicky, hľadáme práve Teba!  Hľadáme človeka na trvalý pracovný pomer s predpokladaným termínom nástupu ASAP, prípadne podľa možností, dohodneme sa.

Tvojou hlavnou náplňou práce bude:

  • Zabezpečíš podklady od zahraničných partnerov a následne pripravíš Tebe pridelený produkt na prezentáciu nielen v katalógu, ale aj na webe.
  • Zároveň zabezpečíš dostatočné množstvo ubytovacích a leteckých kapacít, úzko spolupracuješ s produktovým oddelením.
  •  Koordinuješ predaj zájazdov do pridelených destinácii, úzko spolupracuješ s predajnou sieťou.
  •  Spracovávaš následne požiadavky z predajnej siete, konkrétne z pobočiek našej cestovnej kancelárie a spolupracuješ aj s kolegami z provízneho predaja.
  •  Znalosť anglického jazyka je potrebná, pretože komunikácia so zahraničným partnerom prebieha na dennej báze. Znalosť iného cudzieho jazyka je samozrejme vítaná, aj podľa toho Ti bude pridelená destinácia, ktorú budeš mať na starosti.
  •  Zabezpečuješ dennú operatívu a manažment pridelenej destinácie počas trvania zimnej sezóny. Tá je u nás "najhorúcejšia" a treba s tým dopredu rátať.
  • Podporuješ delegátov a sprievodcov v danej destinácii.
  •  Navrhuješ a konzultuješ vylepšenia produktu s príslušným nadriadeným.
  •  Pripravuješ cenové ponuky pre skupinové zájazdy.
  •  Budeš pracovať v rezervačných systémoch rôznych spoločností. Pokiaľ ovládaš systém Amadeus, bude to Tvojou výhodou.
  •  V neposlednom rade sa zúčastňuješ na informačných cestách do pridelených destinácií.

Čo Ti ponúkame?

  • Ak si Ťa vyberieme a Ty k nám nastúpiš, ponúkneme ti mzdu od 1 500 € (brutto). Uvádzame dolnú hranicu základnej mzdy, ktorá predstavuje minimálne platové hodnotenie. Na finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú hlavne Tvoje skúsenosti a prax.
  • Práca v cestovnej kancelárii prináša pre jej interných zamestnancov aj zľavy na dovolenky, poznávacie výlety a celkovo produkty našej cestovnej kancelárie, ale aj výhodné ceny leteniek.
  • Poskytneme Ti možnosť využívania Multisport karty, ktorá má široké využitie na celom Slovensku, taktiež zľavy na kultúrne podujatia, zľavy na plavby loďou po Dunaji a kopec iného.
  • Čakajú Ťa zaujímavé teambuildingy a teamové aktivity.
  • V prípade potreby máš nárok na tzv. Sick days - dni voľna, kedy môžeš ostať doma aj bez lekárskeho potvrdenia a dostať svoju mzdu.
  • Pre našich kolegov a partnerov sme k dispozícii počas pracovného týždňa, od pondelka do piatka. Tvoja pracovná doba je flexibilná a po skúšobnej dobe môžeš využívať v určitom pomere aj Home Office.

Čo od Teba očakávame?

  • Našou podmienkou je prax v oblasti cestovného ruchu, konkrétne v cestovnej kancelárii na obdobnej pracovnej pozícii.
  • Ovládaš na komunikatívnej úrovni minimálne anglický jazyk. Nemecký, alebo iný cudzí jazyk, je Tvojim veľkým plus.
  • Očakávame, že si samostatná, komunikatívna a dynamická osobnosť. Nebojíš sa samovzdelávania, pretože produkt cestovnej kancelárie je potrebné ovládať.
  • Ak z Teba bude sršať cieľavedomosť, spoľahlivosť a kreativita, budeme sa tešiť

Informácie o výberovom konaní:

Reaguj zaslaním svojho životopisu v slovenskom jazyku alebo anglickom jazyku emailom na job@satur.sk. Do predmetu e-mailu napíš „Destinačný Manažér“. Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v SATURe, aby sme Ťa vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný Tvoj súhlas. V životopise preto prosím uveď: „súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom SATUR TRAVEL, a.s.“. Upozorňujeme, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú na základe zaslaného životopisu požiadavky ohľadom našej pracovnej ponuky.

Informácie k spracovaniu a ochrane osobných údajov: Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov na tento účel získate v časti Kariéra/Evidencia a spracovanie osobných údajov:

Kontakt na zodpovednú osobu za osobné údaje v CK SATUR je zodpovednaosoba@ba.satur.sk