Mapa

Filter

Spôsob dopravy

Odlet

Strava

Rodiny s deťmi

Cena za 1 osobu

Kategória hotela

Poloha

Pláž

Wellness, spa

Šport

Iné

Flexibilná dovolenka

FLEXIBILNÁ DOVOLENKA s platnosťou od 01.03.2020 do 30.04.2020

Klienti, ktorí si do 30. 04. 2020 objednajú pobytový zájazd do vybraných hotelov z katalógu LETO 2020, získajú zdarma službu „FLEXIBILNÁ DOVOLENKA“. Táto služba umožňuje BEZPLATNÚ zmenu termínu alebo destinácie do inej ľubovoľnej destinácie z ponuky našej cestovnej kancelárie (napr. poznávací zájazd, pobyt na Slovensku, lyžovačku a iné). Pre nový vybraný zájazd platí aktuálna cena zájazdu ku dňu zmeny termínu alebo destinácie. Celková cena nového zájazdu môže byť nižšia alebo vyššia ako cena pôvodne objednaného zájazdu, avšak v prípade nižšej ceny zájazdu nevzniká klientovi nárok na vrátenie rozdielu. Zmenu je možné vykonať najneskôr 21 dní pred nástupom na pôvodný zájazd a môže byť vykonaná iba jeden krát na jednu zmluvu o obstaraní zájazdu. Táto služba musí byť objednaná pri uzatváraní zmluvy o zájazde, a to za všetky osoby uvedené v tejto zmluve. Služba „FLEXIBILNÁ DOVOLENKA“ sa vzťahuje na každú osobu uvedenú na zmluve a do 30.04. je úplne zdarma.

FLEXIBILNÁ DOVOLENKA s platnosťou od 01.11.2019 do 29.02.2020

Klientom, ktorí si do 29. 02. 2020 objednajú pobytový zájazd z katalógu LETO a FAMILY 2020, poskytujeme možnosť priplatiť si službu „FLEXIBILNA DOVOLENKA“. Táto služba umožňuje bezplatnú zmenu zájazdu z už zakúpenej destinácie do inej ľubovoľnej destinácie z ponuky našej cestovnej kancelárie. Pre nový vybraný zájazd platí cena a podmienky, ktoré boli platné pre nový vybraný zájazd v deň objednania pôvodného zájazdu. Celková cena nového zájazdu nesmie byť nižšia ako cena pôvodne objednaného zájazdu. Zmenu je možné vykonať najneskôr 21 dní pred nástupom na pôvodný zájazd a môže byť vykonaná iba jeden krát na jednu zmluvu o obstaraní zájazdu. Táto služba musí byť objednaná a v plnej výške uhradená pri uzatváraní zmluvy o zájazde, a to za všetky osoby uvedené v tejto zmluve. Cena za službu „FLEXIBILNÁ DOVOLENKA“ je určená na osobu a pobyt a jej výška je rovnaká pre každú osobu uvedenú na zmluve, s výnimkou detí do 2 rokov (rozhodujúci je vek v čase do posledného dňa zájazdu).

Cena za službu pre vybrané destinácie z katalógu LETO a FAMILY 2020 – pobyty pri mori – je nasledovná:

30 EUR - Letecké zájazdy: Egypt, Cyprus, Turecko, Taliansko, Bulharsko a Grécko

15 EUR - Zájazdy autobusom a individuálnou dopravou: Chorvátsko a Taliansko

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR